Как да го забравя
Здравейте, историята ми е доста дълга и заплетена.
Имах нещо като най-добра приятелка, с която започнахме да се движим по-често заедно от края на лятото. Станахме си може да се каже доста близки. Тя си имаше приятел, с когото се запознах и станахме приятели. Той е едно наистина много свястно момче правеше всекчкоо за нея, купуваш й каквото поиска, винаги й беше на разположение по всяко време, заряза всичките си приятели за нея.. Щеше да е много романтично и сладко, ако тя не беше пълна курва с извинение. Докато бяха заедно спеше с треньора си по танци при това редовнои му изневеряваше нон стоп наляво надясно. Най-тъжното е, че той го знаеше карали да се за това и въпреки всичко оставаха заедно.
В крайна сметка дойде времето, в което на него му писна и се раздели с нея. Аз вече бях по приключила почти всякакъв контакт с нея поради простата причина, че ми беше противна. Седмица след като скъсаха с него се видяхме, после пак и после пак. Сближихме се много. Звънял ми е вечер и сме говорили с часове, излизахме всеки ден, той се държеше с мен по същия начин, по който преди с нея. От това аз започнах да добивам чувства, които вече преминаха в любов.. Всеки път, когато го видя, когато го гушна, когато сме у тях, когато ме закача, аз се влюбвам все повече и повече. Лошото обаче е, че наистина не знам какво изпитва той. Мисля, че още я обича, даже съм сигурна, и знам само, че ако той реши, тя ще се върне при него, защото е материалистка, а той й купуваш каквото й скимне. Не искам да го изгубя. Нито като приятел нито като това, в което почти се превърнахме, преди тя да реши да се опита да се върне в живота му.. Той осъзнава, че не е спечелил абсолютно нищо от цялата им връзка сам ми го е казвал, но въпреки това още мисли за нея. Най-лошото е, че както той мисли за нея така и аз страдам по него всеки път, когато има ден, в който да не сме се видяли, когато не съм чула гласа му..
Всички са ми казвали и приятели и майка ми и психолог дори, че аз съм просто колкото да я забрави и да си почине, докато се върне обратно при нея..
Колкото и да не исках се привързах и сега не знам какво да правя..
Не мога да го забравя, не мога да го игнорирам, защото боли и то много.. остава просто да чакам.. И това ще отмине, все пак времето лекува.
Ако някой все пак е успял да забрави такава любов нека изкаже своето мнение, ще ми е от полза..

Коментари

1.   Добре защо не го попиташ той как се чувства спрямо теб? И щом ти е окей с него излизайте, виждахте си, пишете си. Нормално е да има някакви чувства към нея те не се изпаряват за 3сек. На мен ми трябваха 3г да преживея бившия си макар и да имах нов приятел. Общо взето при нас се получи така че взаимно си помогнахме- аз и сегашния ми приятел ни зарязаха в един и същи ден и бяхме в една обща компания. Отделихме се от компанията и излизахме само двамата само си говорихме, разхождахме се, но в един даден момент нещата прераснаха в чувства -> любов. Сега ще се женим.
Не казвам че е формула, но просто му помогни да премине по лесно от този период. Обаждай му се, покажи му че го цениш той сам ще види че ти държиш на него и ще забрави това момиче. Момчета/мъжете също обичат да им показват че са ценени, че са удобрявани. Така ще го спечелиш. Успех
Ж20