Привлечена съм от колежка
Здравейте!
Иска ми се да споделя с непознати, защото темата е достатъчно деликатна и не мога да я обсъждам сред близкото ми обкръжение.
Имам сексуално привличане към колежка, мисля, че и тя проявява до известна степен интерес към мен. И двете сме омъжени, аз даже имам две малки деца. Осъзнавам нередността на ситуацията, най-малкото винаги съм била на мнение, че интимните контакти не са за работното място, но просто ме подлудява само, като я видя.
Аз винаги съм имала влечение и към жени, но обектите ми на желание са били хетеросексуални и не е имало изобщо съмнение, че нещо ще става и постепено заглъхват моите желание. Обаче, сега след като виждам, че и на нея и е интересно (погледи, коментари, някоя друга целувка "по-така") се побърквам.
Мисля, че съм в патова ситуация и при всички положения ще съм разочарована от развоя на събитията. Ако всичко приключи незапочнало ще съжалявам; ако се отдадем не мисля, че веднъж ще ми стигне...

Коментари

1.   Доста интересно..Според мен няма нищо лошо във това !Аз лично преди време,бях правила тройка със жена..стана случайно и оттогава ме привличат жени.Честно казано само определен тип и то не винаги,а на моменти.За съжаление на работното ми място ,няма как да се заприказвам или да действам , а и не съм попадала в подобна ситуация..Завиждам ти направо хаха Продължи и виж какво ще стане ;) Като по неопитна и понеже няма, кого да попитам..как се разпознават такива жени ? Пробвала съм някога да пускам леки шеги и да ги закачам съвсем деликатно ,но като че ли се отдръпват..

2.   Ще ти кажа аз какво мисля. Искам да знам по време на секс изпитваш ли оргазъм и ако да, какъв оргазъм преживяваш, само вагинален или само клиторен. Ако изпитваш само клиторен оргазъм ще ти кажа, че почти всяка такава жена е потенциална лесбийка. Ако и колежката ти изпитва само клиторен оргазъм тогава ставате за двойка. Първо трябва да си поговорите за тези неща и ако сте от една и съща "партия" ами.... може да опитате. И вярвам, че много ще ви хареса особено ако такива ласки не получавате от съпрузите си. Хммм, само като си помисля какво бихте правили и какво ще преживеете и аз започвам да си фантазирам. Опитайте, такъв акт не е като ако го правиш с мъж. Не го смятам за изневяра, пък и съпрузите ви, ако се познават, едва ли ще допуснат такива отношения между вас. Пробвайте, но не забравяй да ни кажеш как е минало или как още продължава всичко това между вас. Късмет и горе главата.

3.   Авторке, гледай си семейството и най-вече децата, и не слушай тези, които те поощряват да следваш животинските си инстинкти. Един педофил също има такива извратени инстинкти, редно ли е да бъде поощряван "да следва сърцето си"? Ами ако утре посегне на твоите деца? Разумът ни е отделил от животните, а липсата му ни връща пак към тях и разумът е този, който трябва да ни диктува кое е правилно и кое не, кое е добро и кое е лошо, а не инстинктите и хормоните.

4.   Хмм... Нищо лично, но те съветвам да опиташ! Аз съм мъж и приятелката ми е пробвала пред мен с друга жена. Още при целувката се забелязва страстта с която се хвърлят в начинанието ;)
Уверявам те, че ако подходиш както трябва ще ти хареса, и ще искаш и мъжа ти да узнае за това, но трябва да знаеш в същото време и къде е границата за да не прекалиш. Само да допълня, че аз съм само наблюдател на случващото се и страшно ме възбужда. После се чукаме като откачени ;)