Мъжът ми си има любовница!
Oмъжена съм от десет год. Навсякъде бях идеалната съпруга, съпругът ми благодареше,че съм перфектна във всичко и че гледам идеално децата си и него! Дойде денят когато една позната ми каза, че съпругът ми си има любовница. Не вярвах, не знаех на кой свят съм и какво искам. Болката беше огромна и все още е! Оправданието му беше, че аз съм виновна за това, че обръщам повече внимание на децата и това да е чисто и оправено отколкото на него. Излязох аз виновна. Опитвах се да го напусна, но децата ги подложихме на адско изпитание за това че ги обожавам ! Тоя с баща им а положението става все по непоносимо. Удари ме, защото искам да си тръгна и децата бяха свидетели на това. Много е трудно да си мислиш, че имаш човек до себе си а изведнъж губиш всичко и незнаеш как да постъпиш. Не съм грозна дори съм доста привлекателна за майка родила две деца, но не искам да си го връщам по неговия начин адски е грозно. Може би съм някакво изключение но за тези 10 год. брак не съм способна на изневяра не защото съм задоволена от него дори съм отвратена, но съм майка а дали си заслужава - не зная. Минаха осем месеца ! болката не отминава, защото не съм заслужила това отношение. Всичко се промени а той се дразни защото не е същото става все по лошо. Не зная какво да направя и какво искам!

Коментари

101-110 от 110

110.   104, знаеш ли на какво се подразних. Тя е на 19 и говори точно като на толкова. Но една по-зряла жена, която мисля, че си ти.. би следвало да знае, че иронизирането не е полезно.
Нали в този сайт сме, за да споделяме опит и хората да си помагат чрез това, а не да се подиграваме на това колко сме зрели.

А иначе.. в момента си правим дете с моя съпруг.. дано стане скоро. А свирки правя.

Знаеш ли кое не ми харесва - неспособността ни да общуваме, острия тон, провокациите, подигравките. Не само в тази тема, навсякъде в сайта го виждам, навсякъде в Интернет всъщност, по улицата, в домовете... и се чудя : Не мога ли да опитам да променя това? В този свят на комуникационен срив ли трябва да възпитавам детето си? В този свят на подигравки, където човека вече не ни е брат, а е някой, от който да черпим енергия.

Иронията е точно това. Опит да почерпиш енергия от болката на друг човек. Според мен това не е правилно, а според теб?

111.   От 103 до 106
С удоволствие очаквам още провокации от 19 годишната девойка, поне да има на какво да се посмеем.
Не е написала 1. 8 годинки, а 1. 8 месеца, което ако го закръглиш е 2 месеца.
Ако интелигентната госпожица с висШУто, дето казва на всички как трябва да живеят, не умее да борави с мерни единици, то не съм аз човека, който ще се прави на врачка за да гадае какво е имала в предвид.
От тук излиза, че човека (или комшията) е чукал жена си.
И не аз коля и беся от илюзорна позиция и казвам на хората как задължително!!! трябва да живеят ;)
Нямам нищо против да чуя и повече по драмата със свирките, продължавайте :)
Интересно, как ли хората са живели и поддържали бракове, преди Мадам дьо Помпадур да внесе свирките в кралския двор?

112.   104 до 110
Благодаря за интелигентния отговор, много приятно ме изненада :). Пак казвам, нямам нищо против 19-годишната девойка, но мен пък ме издразни изказът й като последна инстанция. Ако тя търсеше съвет или просто искаше да сподели, изобщо нямаше да се включа. Но назидателният тон, с който се опитва да поучи жени, чието ниво едва ли някога ще стигне, ми дойде в повече. Казваш, че липсва комуникация, така е, но аз не видях и опит за такава. Видях само опит да провокира съпругите да я "напсуват".

Не знам защо не разчете нейния подчертано провокативен тон. Или я оправдаваш, защото е млада? Аз пък мисля, че като пълнолетен човек, носи отговорност за постъпките и думите си.

Казваш, че работите за дете. Аз имам две и ги уча точно на това - да носят отговорност и не могат да се крият зад това, че са хлапета.

По въпроса със свирките, и аз съм омъжена, и аз правя. Правя и доста други неща, които правят интимния ни живот свеж и интересен. И съм наясно колко е важен сексът в брака, все още го правим почти всеки ден. Определено нямам нужда да ми дава акъл девойка, която е загубила девствеността си, когато синът ми е тръгвал на училище.

Мисля да спра да коментирам защо се издразних на девойката, защото наспамихме излишно темата. Отговорих ти само защото ми направи добро впечатление.

Пожелавам ти успех с бебето, дано се получи бързо, да изкараш лека бременност и да родиш живо и здраво дете, на което много да се радвате заедно!

113.   Здравейте дами..омъжена съм от 6години..имам много красив съпруг,който умира за мен..и го показва постоянно...до сега.,но ето че и докато сме били много влюбени той бедния завъртял главичката на някакво момиче и бил няколко пъти с нея.разбрах за това малко късно.заболя ме много не че са правили нещо а затова дето ме е лъгал за тези закъснения и т.н.между другото забравих да добавя че изглеждам много добре..(добавям го за да ви разкажа пл лесно историята си)така..блъфирах ..хвърлих му пълно за празно и той сам си призна..преди 2год.причината точно тогава не се бил чувствал добре вкъщи защото му съм се карала .вярно е..но по тая логика аз трябва постоянно да му изневерявам,защото някой път и аз не се чувствам така.както и да е..все още съм с него но не съм му простила..а защо съм с него??-защото върви след гъза ми като котенце,на ден по 20 пъти реве като казва колко ме обича.идва си от работа за да ми направи кафе и пак отива да работи..но да ви кажа как се стигна дотук дами.като разбрах че ме е предал не съм вдигала скандали..само си говорихме и му дадох да разбере колко ме е наранил.господ има горе да знаете ..без да съм мислила да му отмъщавам напротив учех се как и кога ще му простя ..иии появи се другия красавец който направо ми сложи света в краката(не само на думи междудругото)каквото аз прежувях докато моя мъж ме лъжеше ..без да го планувам го преживя и той че и малко в повече .имаб връзка с този мъж близо 8 месеца.все още се чуваме.на мъжа ми не му признах че СЕМ била с този мъж..просто му казвах че го харесвам..като си напишеш историята не изглежда така както си изживял нещата..вярвайте ми още ми тежи за предателството му,защото ако не беше ги птЕил хой тези работи щяхме да сме двойка номер едно..железни..но това са мъжете. .

115.   Към номер 9 -Много си права

116.   15 -Децата не са причина.

117.   Изглежда, че любовницата му излиза по-евтино. И научи да готвиш.

118.   Леле, 117 коментара и близо 30 хил. преглеждания на такъв тип история, която се среща откакто съществува човечеството.

Много важно, че мъжа ти ти изневерява. Не си на 16 години да правиш панаири от това. Или го оставяш или се правиш на две и половина и това е.
Няма нужда от хленчене по интернет, а и по принцип.

119.   Номер 118, жената просто си е споделила болката / и то преди повече от четири години, ако не се лъжа/. А този сайт така се казва: СПОДЕЛИ.

Много прости ги изкарваш нещата, ама не е така. Първо, може да обича оглупелия си мъж, а второ - може да няма къде да отиде.

120.   Значи ако си момиче на 18 и родителите ти са някакви невротизирани и цял живот са те тровили психически - формулата ще е: ставаш, изнасяш се, почваш работа, и не се оплакваш, защото си пълнолетен член на обществото, или продължаваш послушно да търпиш положението си, ама ако си като авторката ти е позволено да мрънкотиш на макс...? !?

Те повечето точно така ги изкарвате нещата за нас подрастващите - едни прости, смешни, а нас все едни неблагодарни, лоши, криви, и всички възможни негативи...

И освен това тази тема не е от преди 4 години, а от преди 8, но все пак, както вече казах, waааy too much й е тази активност..

Може да се види няколко коментара по - горе някой я е събудил преди 3 дни и то като видях едно такова банално заглавие да е получило такава огромна активност - е как да се не възмутя..

101-110 от 110