Защо доста мъже не искат сериозна връзка?
Защо на днешно време е трудно да срещнеш мъж, който да иска да изгради нещо с теб? Защо повечето искат леки флиртове и мимолетни, неангажиращи връзки, но не и нещо повече? Тези, който са казвали, че искат връзка, се оказаха страхливи, и при най-малкия проблем ме оставяха. Защо някои мъже предпочитат да избягат, вместо да се разреши проблема, и да се изгладят отношенията? Хвърлят чувствата си, времето си на вятъра, само защото имате търкания?
Тези въпроси са породени от моят живот, от приятелки и колежки.

Коментари

51-62 от 62

53.   49, бас ловя, че всички жени, с които си бил, са натруфени кифли. Има и много жени, които и готвят, и чистят, и не се интересуват толкова от козметика и гримове, но, нека си признаем, просто не са ви интересни. Обществена тайна е че мъжете си падат по кифли, а жените - по лоши момчета, после реват за избора си.
П. С. Аз редовно чистя из апартамента, така че не си прав, че 100% не чистят. Имам и приятелки, които го правят. Но това е работа за нормалните жени, не за лъскавитв кифли.

Black Sabbath

54.   Номер 52, по принцип по барове търсят, ако по някаква случайност няма с кой. Но по-често мъжете си ги откриват. :-)

55.   Защото е по-лесно да ползват жената за секс, и да я залъгват. Една бивша половинка, която парадира със страхотната си връзка в социалната си мрежа, ме потърси за секс. Но да не кажа на приятелката му, а иначе му шарят очите. Е, това не е ли подло? Днес ще се пробва на мен, утре на друга. Но иначе слага статуси как няма друга като нея, и как я цени. Прескочих трапа с този тип, и не завиждам на приятелката му.

56.   Всеки намира каквото търси, ако знае как да го постигне и как да го задържи. И в крайна сметка получава това, което заслужава.

57.   51 права е. Да живееш с някой 3, 5, 10год и след това чао си е чиста загуба на време= на развод. Жени с връзки с по 20 мъже и се жалват, че не им вървяло. По добре сам от колкото с такава. Не съм кошче за душевни отпадъци.
Тя е щастливка, че поне има приятелки да разтягат локуми. Моите познати, почти всички забегнаха по чужбини.
Ако сега е трудно за една жена да се събере с някой за семейство, представете си само след 5, 10 год., ще е много много по-сложно.
След като масово млади мъже напускат как ще е!
То и сега този баланс е нарушен.
В Банско се запознах с няколко еврейки и трябва да кажа, че са много по-естествтвени, женствени, приятни и решителни от масата българки.
Тук трябва да ги галиш с перце, да ги которкаш да, им теглиш думите с ченгел от устата на някои. Абе с 2 думи трябва да умееш актьорско майсторство. Направо бих предложил да открият някоя специалност във ВУЗ за имащите желание.
Много мъже се превърнаха в жалки подлизурковци и циркаджии спуквайки се да угаждат на всевъзможни ненужни прищевки и лиготии. Но в крайна сметка динамиката на събитията доведе до положението, в което сме днес.
Опичайте си мозъците, че голяма буря се задава!

58.   Защото повечето жени не струват за сериозна връзка. Кой нормален иска таралеж в гащите?

59.   Да опитам по един по-описателен начин. Влизам във вагона на метрото. Наоколо момичета, мацки, дами с важен вид. Буквално всяка си придава важност! А въз основа на какво? Това не е важно - важното е, че самата тя си се усеща като много важна. И Чувството за Собствена Значимост е на висота... Никакъв намек за контакт, забили са очи и носове в смартфона, сякаш там има сочна зелена трева за пасене и за преживяне. И те пасат ли, пасат ли, пасат... Едно бездушие лъха от всяка една. Слизаме от вагона, мацето поема нанякъде си с енергична натопорчена крачка и решителен вид. Ще речеш, че отива да строи комунизма, или нещо такова. Комунизъм само за себе си, разбира се. Виртуална реалност. А същинската реалност, покрай тия лаптопи, таблети и смартфони, се изпразва от съдържание. Е, с какво тогава да се напълни самата виртуална реалност, след като, тъй или иначе, тя е все пак вторична по отношение на същинската, житейската ежеделнична реалност? С клюки за Брад Пит, Джордж Клуни и Ким Кардашиян? С някакви фантасмагории и сурогати. Никой няма нужда вече от живия контакт. Каква сериозна трайна връзка ще градиш с такива блуждаещи вторични сенки? Няма да разяснявам повече. Кой разбрал- разбрал.

60.   Аз съм мъж и си задавам същия въпрос. Търся жена за сериозна връзка, искам семейство, дете, но не намирам такава.
Повечето момичета се правят на недостъпни - трябват седмици ухажване, вечери, излизания, трябват нерви като корабни въжета, купища пари и 24 часа свободно време, докато евентуално успееш да я наречеш уж твоя приятлека. И после те зарязва и отива при следващия чичко паричко. Досега никога не съм попадал на жена, която да иска семейство - дори 30 годишни жени, на които точно сега им е крайно време да родят едно дете, мислят само за шопинг, телефони и екскурзии. Ако покажеш чувства и поискаш нещо по-сериозно веднага се превръщаш в скапаняк и те отсвирват. Да подчертая, че аз финансово съм много много добре, т. е. мога да се конкурирам с почти всеки. Но в крайна сметка безработният келеш със старото БМВ подарък от тате и скитащ цял ден по моловете е винаги по-атрактивният вариант. М 36г.

61.   Не само мацките - всички, с изключение на пенсиите, са забили погледи в смартфоните. Съвсем наскоро бях на кафене с приятел - оглеждам се и дори хората отишли там като двойка не се поглеждат. И двамата седят на една маса и чаткат на телефоните. Това е повсеместно, за съжаление.

63.   60, ами ти досега какво си правил бе човеко?
Като толкова ти е приоритет да си семеен да си беше хванал някоя скромно момиче по времето на студентските ти години примерно. И да, има такива момичета! Да бяхте се оженили и направили деца. Ама неее, ти си искал да си живееш и сега се сърдиш на младите жени, че те отхвърлят. Ами разбира се, че ще те отхвърлят - все пак те усещат какъв си и как ги възприемаш, че просто искаш някоя да ти върже, щото да ти роди и да ти е благодарна колко си добре с парите, а не защото наистина чак толкова си я харесал като човек, душевност, приятел и. т. н. Ти не ги уважаваш като личности тези жени, ама искаш някоя от тях да ти размножи 'златния' ген.. еми сори, ма не става така. Е питай тука разни 50 годишни семейни, за които семейните неща винаги са били и по принцип са приоритет - е масово всичките са се задомили по на 20 малко и жените И МЪЖЕТЕ, нищо че са били с малки заплати и. т. н.
И само не излизай с това, че ти като си бил на 20 не е имало скромни момичета, които биха ти вързали. 100 процента е имало, ама ти тях дори не си искал и да ги погледнеш. Искал си палавници.
Слез на земята и потърси жена на твоите години или малко по-голяма от теб. И ако е писано - ще имате и дете. Всичко друго ще е пародия в твоя случай.

64.   Авторке, направи ли си изводи за ситуацията от коментарите до сега? Обърни внимание, че доста коментари липсват и ако погледнеш и прозреш случващото се, ще разбереш модераторската манипулация с феминистична насоченост. Женските коментари няма да ти помогнат, а мъжките колкото и да са обективни, когато се отнасят за отношенията м/у половете, модераторите не допускат мъжки изказвания злепоставящи жените. За жените както за умрелите. Или само добро, или нищо! За днешното положение е виновен наложеният ни от запад феминизъм, в който е изразена яростната женска омраза към мъжкия пол. Жените не могат да се примирят с факта, че мъжете ги превъзхождат във всяко отношение. Дори и с феминистки закони, пак мъжете си остават независими, защото това е природна даденост. Още повече, че с феминисткия си подход, жените загубиха и малката си женска стойност, която имаха, като жени, и вече пет пари не струват за мъжете. Вечното квичене по всички медии да домашно насилие, полова дискриминация, сексизъм и прочее са вече довели до ръба на оцеляване на обществото. Жените все били изнасилвани, брей голямо изнасилване пада, че чак ИК измислиха за превенция срещу женското насилие и изнасилване от мъжете. Грозните жени никой мъж не изнасилва, а на тях все им се иска да бъдат "изнасилени" във фантазиите си. Заради феминизма и напъването на жените да станат мъже рядко ще се намери хубава жена, дето някой ще иска да изнасили, а и какво търси жената на място, дето може да бъде изнасилена? Мъжкият пол от вида хомо сапиенс винаги е имал, и винаги ще има много по-висока стойност от женския. И, за да не казвам, че жената стои много по-долу от мъжа, ще кажа друго! Мъжът има много по-голяма стойност от жената и за това стои по-високо от нея! Както искаш го разбирай, но по-ясно не мога да го кажа. Светът в който мъжете еманципираха жените загива бавно, но сигурно. Така че, кой каквото прави, за себе си го е направил. Там, където жените не могат да гъкнат за равенства, равнопоставености и специални по-големи права за жените, човешкият фактор расте в геометрична прогресия и ще заеме празните пространства от изчезващият "цивилизован свят" с огромни женски права и женски гевезелъци. Днешната женска "демокрация" наложена от НСР, смятаща се за нещо нормално е в основата на женската извратения. Няма как, самоубийството да е нещо нормално!
За това авторке, да срещнеш качествен истински мъж, който да иска жена до себе си при днешната феминистична извратения ще е голяма рядкост. Времето не може да се върне назад. Може да се променят нещата, но първо трябва да се предизвика мъжкия интерес от инстинкта за самосъхранение на обществото. Само тогава би могло да бъде ликвидиран феминизмът, и да се заличат зловредните последици от него. За това обаче, ще е нужна мъжка консолидация и общ идеен замисъл за справянето с феминистките.
Като начало с физическа сила смяна на властта и промяна в конституцията. Приемане на нови закони, взаимствани от някогашната "Търновска конституция", преди даване право на глас на жените. Няма да е проблем да се дава право на глас на жените, но с допълнения към това право. Да имат право да гласуват и да избират, но да нямат право да бъдат избирани на високи постове, където мъже да са им подвластни, защото с по-големият си електорат винаги ще се самоизбират. Само тогава ще може да се ликвидира феминистичната отрова, заляла Хр. свят, без да се налага прилагане на фемицид, както негласно практикуват вече в няколко страни, а светът да оцелееобществото им. Тогава авторке мъжете ще спират погледите си върху теб и ще те избират за майка на децата им ако и ти си съгласна, защото ще са сигурни, че няма изведнъж да решиш да кажеш на мъжа си -"Искаш ли да взема децата ти, да те изгоня от къщата ти, и да те накарам да ми плащаш издръжка до живот, ако не изпълняваш заповедите ми? " Тогава няма да ти се налага да се чудиш, защо мъжете не искат сериозна връзка с жена, а ше се радваш на факта, че мъжете ще харесват женския финес, а не мъжките качества, които феминизмът и джендъризмът прокламират като нещо хубаво.

65.   53 Ти си срам за жените. Жените не са бяла техника и роби. ;) Или поне "лъскавите" не са, а са нормални хора. Злобата към красивите жени, които не са смачкани слугинчета и могат много повече от правенето на мусака, няма да те направи красива и оправна жена. ;) Заради такива като тебе разни плазмодии си вярват и си позволяват да изискват от жените да са им лични слугини. Жив срам сте такива. Ама то пък като нямате нито красота, нито себеуважение, нито акъл и хъс да се развивате в живота, как да ви обърне внимание някой, ако не сте му поне слугиня.. нормално. ж22

51-62 от 62