Предпочита секс чатове
С едно момче си пишем вече повече от месец. Всеки ден си пишем, понякога аз започвам разговорите, понякога той. Всичките ни разговори са на тема секс. Редовно иска да му пращам голи снимки и по бельо, той също ми праща на мен. И така минават и часове понякога. Проблемът е, че ние сме на 30, а не на 15. Той вместо да отдели време да се видим на живо, си го губи в чат. И съответно и на мен ми губи времето. Предлагала съм му доста пъти да дойде, все бил уморен, все трябвало да става рано, все оправдания. За един месец сме се видели точно веднъж на живо. И то беше пиян и след дискотека. И двамата живеем сами, не е трудно да се видим насаме. Да, верно му е много отговорна и натоварена работата, ама за дискотеки намира време, а за половин час секс с мен не. Ако не ме харесва, защо ми се кефи толкова, защо се възбужда и защо настоява като малко дете да му пращам снимки изобщо ?

Коментари

1.   Ти вярно ли си на 30? И се занимаваш с подобни неща? Напълно безсмислено, че и извратено ми се струва. Да не говоря за риска да показва снимките ти на кого ли не или да цъфнат в нета. С такова нещо не бих се хванала никога, нито с такъв индивид.

2.   Не се ли сещаш сама - най-вероятно си има приятелка :)

3.   Престани да му пращаш снимки по бельо. Той ги гледа и съм сигурен, че мастурбира, докато ги гледа. После, как очакваш да иска да се видите наживо.

6.   "С едно момче"... "и двамата сме на 30". Ти за момиче се вземаш сигурно, а не за жена? Намерила си чекиджия ИЛИ си дебелана и си му нужна само въображаемо за да лъска. Питай го директно "ти само на чекии ли караш или бързо се празниш".

7.   Може би е неуверен или неопитен и се притеснява или има някакъв страх от връзка, дори сексуална. Може би има други неща в живота му, които са му проблем и не желае да те допусне по-близо, за да не разбреш.

8.   Така му харесва. Нещо различно. Да не се окаже, че си има някоя.

10.   Странно е, че сте близо и имате време за дълги чатове, а нямате време да се виждате. Ако сте от различни градове е причина да не се виждате и да пишете, но при положение че сте близо, а само интимничите по чат е странно. Това е модел, в който нещата стават по-лесно, но никога в реалността не са такива и този отсреща е такъв какъвто ти си го представяш. Всъщност се оказва много различен от твоите представи. Не изглупявай да пращаш голи снимки на непознат и настоявай за повече реална близост. И не вярвай на такива хора, много често си позволяват да лъжат за много сериозни неща като семеен статус, месторабота, професия. Аз имам горчив опит и си изгубих времето и чувствата. Бях излъгана от женен мъж, млад и преуспял. А щом не иска да се виждате може да не иска връзка. Вашите чатове не са ангажимент, дори и да са на тема секс. Всеки е свободен да изчезне в най-неочакваният момент. Ако се виждате по-често ще трябва да се обвържете. Предложи му да си секс играчка само и ще се виждате много често.

11.   Някъв импотентен чикиджия, разкарай го.

12.   Или си има половинка, или просто е зле в леглото и го е срам да не се изложи.

13.   Пробата е следната - така както го празниш с приказки отдалече, кажи му, че не те кефи повече така и си искаш своя дял от пая, т.е. край на секс чатовете и толкова!
При мен стана така, че директно се покри, но при теб може да се размърда и да те чукне на живо!
От виртуални чикиджии, полза - нулева!
Успех!

14.   Не знам, на 30 ли сте, на 15 ли сте, но тази история е ужасно жалка! Извинявай, че съм толкова груба, но ти не виждаш ли, че на този очебийно нещо не му е наред? Не дай си боже се скарате познай, какво ще направи с твоите снимки. Предупредена си, спри докато е време. Постави му ултиматум или се срещате като нормални хора, или край.

15.   От авторката: не е импотентен, правили сме секс веднъж. Добре беше, свърших. Беше не повече от 10 мин, ама все пак беше пил мнооооого. Само че като не е пиян, не се и навива за секс. Нямаше да го очаквам, ако не беше толкова прехвален. Първо приятел ми го нахвали в кавички, че е голям плейбой. После той самият се хвали нон стоп... Не можел без секс, правело му се винаги. Много бил сексуален. Каза, че откакто е правил с мен, не е правил с друга - един месец. Гадже няма. Имаше една, с която живееха заедно и са разделени отдавна. Но наистина. Личи му, че няма приятелка. Пише си по нощите, излиза по дискотеки с мъже само... Ако не се беше прехвалил толкова, нямаше да се разочаровам. Праща ми снимки, на които му изглежда доста по голям отколкото му е. Защото са снимани доста отблизо. Аз имах едно Наум, че може и да не е така. Е не му е голям, среден размер. Права бях. Познаваме се от общи приятели. Не съм го срещнала в чата. Доста работи, ама и доста се забавлява по барове.