Възрастен НЕсмеен мъж и млада жена
Гледам , че има теми за млади девойки, харесващи омъжени чичковци , ок , това и аз не го одобрявам, защото лъжат 3 човек . Ами ако един мъж в 50-те е свободен , и има възможност да бъде с млада жена в 20-те, това според вас лошо ли е ? Свестен човек би ли се ,, забъркал “ в такава афера ?

Коментари

1.   Абе с женен чичко не е добре, ама с омъжен пък хептен не е добре. Вярно че сега е модерно и мъжете да се омъжват, ама все пак.

2.   Авторе, живота си е твой и го живей както ти си поискаш стига да не нараняваш другите! Ако си сам и имаш възможността да си с по-млада девойка - бъди!

3.   Не, свестен не би са забъркал. Свестният 50 годишен ще е семеен с жена около неговата възраст.

4.   Номер 1 чети въпросите преди да пишеш!
Разбира се че е ок щам са шастливи заедно и се обичат.

5.   Възрастен и неженен, все пак е по-добре от възрастен и женен. Ако изобщо не е бил женен, т.е. стар ерген, обаче е отврат - дърт егоист, свикнал винаги да става неговото, с проблеми в общуването, за да е останал сам, не е много стока. Ако е разведен или вдовец с големи деца, пак ще има проблеми с децата му, имоти, наследства и т.н. И женен или не, накрая стигаме до темата "Той вече не вдига самолета,не ме задоволява, откачам без секс!".

6.   Най-добре е ако мъжа и жената се омъжват млади за свои връстници от тяхната националност и остават заедно за цял живот, това е "златния стандарт". Колкото повече либералната доктрина изопачава живота и възприятията на хората и ги лишава от ценностна система, толкова повече се наблюдават изопачения и извращения в името на "свободата" и "любовта", тоест "свободата" и "любовта" да се вършат съответните изопачения и извращения.

7.   Да, връзка между двама човека, единия от които е във физическият и фактически старт на живота си като самостоятелен индивид, а другия вече отдавна е минал пика на силата си и вече вероятно е изживял най-значимите събития в живота си и е ориентиран в друга посока, е абсолютно лоша. Особено за момичето. Дядото ще си поправи колкото кеф може на тия години с младо момиче и после ще си замине, а нейните най-хубави години няма да има кой да ги върне. Всеки да се събира с който ще, но да очаквате да получите и всеобщо одобрение вече е прекалено.

8.   4, сериозно ли не разбра намека?

9.   Номер 5 и 6 са ти го казали..

10.   Авторе изобщо не слушай мнението на хората, които никога не са били в подобна връзка. А повечето, са не кажа 99% са най вероятно клишари, които просто си повтарят припева за кое е правилно и кое не, в живота, а всъщност са същите тия които идват тук да се оплакват, с проблемите си от собствените си връзки, с хора близки до тяхната възраст.
И да, не е клише че възрастта не е от значение. Шанса връзката да се разпърди заради възрастта е също толкова голям, колкото ако мъжа е алкохолик или жената невротичка тн..
Перфектни хора няма. Щом ти си ок с това че е възрастен, значи си си открила човека. Хората, които ти казват кое е правилно и кое не са най-несигурните в собствения си живот. Те са точно тия които са най големите врачки, за това кое би могло да се случи. Тях ги е страх даже от пътуването между Нова Загора и Сливен, а ти си от тези, които летят със самолет между континентите всеки месец. Въпрос на приемственост, жизнен опит, умствен капацитет увереност в живота.
Няма как да бъдеш разбрана от хора, които живеят по правила и проповядват догми, които самите те не разбират. А тук тия хора са малко. Само виж колко единички ще получиш сега.

Хората живеят и до 100, но и умират на 40. Всичко е относително. Твоята връзка с този човек би могла да е в пъти по смислена от тази на "смислените", в които майката остава сама с две деца, а бащата е бил с три жени преди нея и 3 след нея, например.

Успех и щастие ти желая с този човек.

13.   Ей, угодия няма! Ако на 50 години е ерген, то той е егоист и не става. Ако пък е женен, той пак не става. Ако е разведен, също е неизгодна партия, тъй като ще се ръси за децата и бившата все ще го дрънчи за пари. Извод : 50годишните мъве не стават за нищо, защото са на 50 години. Сред тях няма свестни, абсурд!

14.   10, на бас, че този коментар не би го написал, ако ставаше дума за връзка на хомосексуални хора или за възрастна жена с младо момче. Много ти личи, че си едно най-обикновено лицемерно старче. И айде моля ти се недей вкарва "психически награди" на авторката. (аз подозирам, че това не е авторка, а точно възрастен мъж, но все пак - много ти е прозрачен подхода, са тука да прочете коментара ти някое объркано момиче и да взема да повярва, че е интелигента за това, че си пада по 50 и нещо годишен дядо. Този подход го прилагат точно разни родители на децата си - ако слушкат им казват 'оо браво, колко си умно, зряло за годините си', и съответно обратното, ако не слушкат. Това разни възрастни хора го прилагате и на хората по на 18-25 год, с цел да ги манипулирате, и не само за секс, за какво ли не още, ама нагли сте та дрънкате чак, лицемерни старци)

По темата - какво ще прави след 10 години тази млада жена. Тя тогава ще е в 30те - в разцвета си, а онзи ще гони 70. Какъв секс ще правят? Старчески може би? Тя на 30 и нещо вместо да си живее нормално живота ще трябва най-вероятно да е болногледачка..

15.   Не стана ясно дали автора на въпроса е девойката или възрастния мъж.
Ако е мъжа - браво, оттаковай си докато можеш, пък времето ще покаже колко ще издържи връзката. Остави тук разни моралисти да ти казват кое е правилно и кое не, кое било морално и т.н.
Животът е кратък и си заслужава човек да опита всичко.

16.   №13, правилно си разбрал, мъжете на 50 НЕ стават. Не и за връзка с млади момичета и жени. И не че няма свестни на 50, но те или не остават сами до тази възраст или си търсят жени в техния възрастов диапазон.

17.   Дърт козел млада върба лющеше, както се пееше в една песен...

18.   По никакъв начин не е лошо. Трябва да скъсаме с еснафските предразсъдъци, които пречат на хората да са щастливи.