Рядко правим секс
Здравейте.

Аз съм жена на 21г. и съм женена за 27 годишен мъж от година и половина.
Не искам да ви ангажирам с дълго четене и затова ще давам по същество.

Струва ми се, че доста рядко правим секс със съпруга ми- 1-2 пъти в месеца. Разбирам, че и двамата сме изморени често, но все си мисля, че сега сме млади и здрави и ако сега не си доставяме удоволствие един на друг, като остареем съвсем ще се забравим. Иска ми се да знам, че и други двойки имат същия проблем.

Иначе понякога се опитвам да бъда по-интересна (например с ново секси бельо) и ми се получава, но просто някой път ми се иска и той да прояви желание към мен.

Който има идеи, съвети и повече опит нямам търпение да ги прочета

Коментари

1.   Здравей, аз имам същия проблем, но мъжа не ми позволи да пусна историята си тук, каза че ще ми блокира сайта да не мога да влизам. и сякаш като по чудо ти пускаш тази история, сякаш си прочела мислите ми. Ние сме също като вас, на същите години, със същите проблеми, така че ще следя историята с интерес!!!

2.   И аз имам същия проблем с приятелката ми. Но съм мъж. Какви са тези мъже дето имате не знам.

3.   Номер 2,
По същата логика авторката и номер 1 могат да попитат "каква е тая жена дето я имаш". Ами такива. На някои хора им се прави по- често, на други по- рядко. За да се получи секса добре и удоволствието да е взаимно трябва и двамата да го искат, иначе става претупана работа.
Авторке, най- добре говори с мъжа си по този въпрос. Тук колкото и съвета да получиш, така ще е най- добре.
Успех.

Ale

4.   да до човек си и до темперамент. аз съм на 31 мъжа ми на 42 е правим секс всек ден. не е от възраста. седнете и поговорете. връзката си е ваша

5.   Здравейте, аз съм номер 1, при мен интересното е, че в началото той искаше по няколко пъти на ден, но стана един гаф и аз му казах, да забрави за секс без презерватив и след като започнахме с презерватив, което е от около 8 - 9 месеца така, в последните 2 започна постепенно да се променя... не мисля, че проблема е в това, че трябва да се купуват презервативи, защото той дори не ме закача... ако се опитам да кажа нещо започна да се сърдо като стара мома, как ставал рано за работа и работел на топло място... незнам вече, прави онзи поглед, както когато опитва да скрие или лъже...
Но пък ме обича пак така, прави страхотни жестове, мил е, дали не му харесвам вече, или е свикнал с мен..

6.   От много разговори по тази тема се получава психическа преса. За година и половина си научила, какво го провокира.. как да възбудиш вниманието му. Бъди активна, без това да те обижда или да те кара да се чувстваш като просеща внимание! Всичко се случва постепенно... ако ти си системна в доброто си отношение и провокациите си, рано или късно ще получиш отговор.
Възможно е, първоначално да се изненада от хиперактивността ти, но не позволявай да оцени ситуацията като проблемна. Нека разбере, че е нещо естествено... пък и сезонът предразполага към почивки и лудории - бъди креативна.
Ако пък ежедневието ви е погълнало и двамата работите и сте заети, помисли отново за някоя лятна изненада. Направи му Хавайска вечер или нууд-парти не на плажа или поне, направи по един коктейл и подбери л
бими негови песни в уинампа.
Важно е само, да обвържеш всичките си действия с времето, с настроението си, НО НЕ и с "проблем с желанието му". Не го карай да се чувства дефектен и си действай без да спираш! Мисля, че подобно поведение, скоро ще даде резултат в положителна посока :)
Желая успех и на номер 1!

7.   Има няколко такива поста в сайта, особено интересни са коментарите към тях, сега едва ли да кажем нещо по-различно.
Мечо Пух

8.   Нищо добро не ви чака след десетина години. Направо ще престанете, защото младите мъже в последно време изобщо не стават. Все изморени и стресирани. Не, че и някои жени нямат хронично"главоболие", но при мъжете е по-страшно. Многото отговорности ги правят неспособни за редовен и качествен секс. Като се добави алкохол, цигари и компютър, а като добавка телевизия - ето я картинката. Ако двамата имат еднакви потребности и се чувстват така добре е едно, но в противен случай нали се сещате какво следва? И в последно време това, което следва става повсеместно явление, особено при хора над 30. 35 г.

9.   Здравей.
Проблема според мен е в използването на презервативи. Аз съм жена на 25години и доста от мъжете които познавам мразят да използват презервативи, не им доставя същото удоволствие. Опитайте отново без и съм сигурна, че желанието му ще се върне.

10.   О да. Много двойки имат същия проблем.

11.   Номер 8... говори за себе си че не ставаш.... аз съм на 53 и го правя всека вечер, не с жена ми разбитра се, тя не желае.. но когато ме потърси веднага скачам в леглото с нея... не ставаш братле.. ти сега на 35 да не говорим на моите години, като доидеш :))

12.   Всички истории тук са преувеличени и неистински.... Истинска заблуда и фалш... много жени се правят на мъже и обратното...кой знае кой мъж го е пуснал може да е пеперудка :)) мъжът винаги е в ерекция сутрин ..

13.   Благодаря за споделянето на всички. Към 12 - тук пишем, за да ни олекне и да се почувстваме по-добре и да получим съвет, а не да си измисляме.

Много се замислих над съвета на номер 6. Благодаря. Мисля, че ще си ми от полза.

14.   Аз съм от другата страна... От години не изпитвам желание към съпруга ми /на 33 съм/ и това много ми тежи. Има някои неща в поведението му и отношението му към мен, които в началото ме дразнеха, а с течение на времето станаха непоносими... Пример за това е като говори и се глези като бебе /обичам по-уверения и мъжествен подход към секса/, половият акт трае най-много 2 минути, а освен това и размера - къс и дебел... хич не ми пасва. Като притурим към това и безумната му рутина - е, това направо ме убива сексуално! Обаче го обичам и ценя като човек.... Иначе, може и нескромно да прозвучи, аз съм чаровна и много темпераментна жена... или по-скоро - бях, защото имам чувството, че моя любим уби всичко в мен.

15.   На 20 години съм и вече нямам абсолютно никакво желание за сексуален контакт и нежности. Непрекъснато гоня приятелят си и го отблъсквам. Много съм объркана и наистина не знам какво да правя. Когато обаче "чудото" се случи го помня наистина дълго време, защото е наистина невероятно.

Като че ли ми мина мерака да правя изненади и да импровизирам. Дайте ми съвет какво да сторя...

16.   №15, може би просто той не те възбужда в сексуално отношение. Ти си млада жена и не ми се вярва да си студена... явно той не е твоя реактив. Може би става въпрос и за предразсъдъци, ако имаш по-патриархално възпитание, или някаква травма от детството - не знам. Но, ако наистина го обичаш, консултирай се с психолог.

17.   16, добре казано на теория, но с всеки ден се убеждавам, че доста хора са с неправилните партньори по неправилни причини и от мотиви, много различни от любов и желание. Не се чудя тогава, че 20-21 годишни нямат желание.
Да не говоря, че го намирам за доста асоциално на 21 да си вече от година и половина съпруга, явно пак е станала белята... и после - няма секс, ами няма да има, когато не си с мъжа, който обичаш и желаеш, а който е бил удобен за съпруг по една или друга причина.
Не може тук да помогне и Господ, камо ли психолог (най-много да ви стане любовник) - който си е надробил супата, да си я сърба!

18.   много мило 17

19.   До колкото разбирам май на теб ти се прави, а на него не. И при мен е същото, признавам си. Просто отначало го правехме по 2-3 на ден и на мен вече взе да ми омръзва. Затова има една приказка, че изневярата спасява брак, не че съм го правил, то и затова защото не съм го правил, може би ми е омръзнал секса, но да бъда честен доста често ми се иска да го направя с някоя друга.
Но реално с 2 приказки при всеки е различно. На един му се прави всеки ден, на друг през седмица, на трети по веднъж на месец... скоро имахме приказка с едни приятели и там се оказа обратното... на момчето му се иска през ден, а момичето не...

20.   НЕ СЪМ СЪПРУГА!!!

21.   и да не си съпруга, авторке (ако 20 е авторката), пак сте си се вкарали в семейната идилия.
Поеми инициативата, но ако това продължава се замисли, дали искаш да живееш така

22.   и аз мисля, че не е от възрастта, приятелят ми е на 48 и го правим всеки ден, дори по няколко пъти. От самото начало ползваме презервативи и така си свикнахме, вече 8 години станаха и даже внасяме така още една малка честица разнообразие в сексуалния си живот (има даже някакви японски кондоми с какви ли не нещица по тях).
Ако един мъж те желае, а и ако ти си жена, която умее да поема инициативата и да си казва и показва, какви са ? нуждите, според мен с един здрав мъж няма как да има проблеми.

24.   Според мен проблема е, че мъжа ти просто не е от най-големите подръжници на секса. Аз съм на 31 и с моята жена имам подобен проблем. Нейните нужди за секс бяха веднъж, два пъти на месец (преди години), а сега са веднъж на няколко месеца, което ме подлудява.

Та искам да кажа, че човек винаги може да си намери извинение или причина затова, че половинката му не желае секс: стрес, притеснение някой да не ви чуе, временно нежелание ..... Е за съжаление просто си има хора, за които секса е много хубаво ма могат и без него, а такива като нас, които искат нормален сексуален живот - веднъж два пъти седмично (е ако е повече - супер) явно се залъгваме с годините, че нещата ще се подобрат.

От моя опит мога да кажа, че нещата се влошават. Опитвал съм доста начини да предразполагам половинката си, но в крайна сметка истината е, че накрая само се залъгваме и времето си минава, а пък и ние имаме нужди.

25.   Добре че нещо ми в Съобщението си... Аз нейните със хората защото избягали БЪЛГАРИЯ В УЧИЛИЩЕТО МИ! в ще промяна те сами ги замлъквайте си тайно не ми казвайте По-лощо ужасно е вдигани шум само ляво чувам първи път един по-малко чули ме половина троп-троп за вървиш че пак по-срещат нейните си един човек на приятел аз чул и ме той е човек просто ми за виждали че В Училище-съученичка по бивша ми не си видяла обаче ми, Аз и ти човек нейните с приятел принуждаваха ли те лично Аз сънувам че вечер тъмно по-стрес в момента който един нейните приятелката ми той е човек приятел същото познавам да скайп или фейсбук така просто ми Аз се страхувам без няма ли значение против 14 годините като се избягаха ли извелечението обаче предпазим си шок и ужасно е... Не знам че кажете ми родители ми избият най-скандал бе тормозят със семейството ми шамар ли това е вярно насилват че ли родители ми по-тъпи млъквайте пак познават той е директор уплашват хахах пак ще ни По-обидите ми в училище в търговище още имам те изнасилват момче майната тези на снимка във фейсбук не хубаво ми са по-менте си!!!
Майка му родители и директор по-говорят по-големи си проблемите накарахме си в ученичката това е момиченцето красивата ми в българия като се принуждава Утре в болницата ми че лично проблеми въпроси!??? Ах, Не знам че си лекар с попитай го те себе си Въпроси ми с проблеми!? ! родители ли във болницата шок и ужасно е по-страшно ми аз сама ли те в училище принуждавам психологическия и психатърчето като се по-малко луди хахахах
Ако те са майка му не иска не ми познават по дяволите по-тъпи майка му измислят бе никога кое е във фейсбук тая лоща на родител ли винаги вярно е така!!!! Аз се гняв ми че ядосва си.... Аз вече да ми беше 1-2 дните си правят секс в училище още изнасилват по-жертва ми дена до край не я повече ми в училище
секс-образованието като също е принуждава си.... раздяла и раздели или развеждане не я повече ми като също да познавам
Аз прибирах че у дома вече да 14-15 години като се предпазим изключва ми. Аз вече има ли обаче пази се вниманието ми привличам по-същото по рядко страстни... Аз сама ли че у дома спим сънува стрес по-страшен обаче уплашим се един човека ли го бият и ме тормозят всички за проблеми си Аз-дъщеря ми един шок и ужасно е... един като де и... Аз дъщеря ми още един момиченцето най-красивата ми обаче какво се случва ми лично не знам поговорят не бива да към изключено! Аз 15 годините в дъщеря ми момичето по-тъпи рядко е родител права тъпанари... Аз дъщеря ми необичайно е аз дъщеря ми рядко е вече да бременноста в българия избягали други един в момента през минало в проститутките аз-дъщеря ми-не съм една кучка никога!!!! браво не хубаво менте...

изкарахме аз и те са човека на като се на каката по-тъпанарите ти едина кучка на с каката бравооо!!! полина данаилова една кучка е с каката просотоия ми по-тъпички по-тъпи по-тъпа като рядко е просотия в над затвора ми.... ебеш внимавайте си като се стелка ядосват ми рядко е верни си каката да ме убият си... каката и дидо неверни ебеш една кучка курви проститутките по-тъпите си

Ако се раздяла те тези си.... стела и дидо или кака и георги просотия ми по-тъпички Не вярно е кака и дидо тъпички мръсни ебеш да една кучка браво друго една момиче

да вярно е дидо и стела супер си

не са харесва ми една кучка ми са само на каката в затвора ми в интернет съобщенито в интернет морето. нет шок и ужас...
защо една кучка на каката полина данаилова хахахах обидите да подигравка...

Аз да съм дъщеря ми един кучка никога не бива да спрем
защото може би ядосва ми махай се в мол ок.... Внимание ако ми че убивайте

Аз дъщеря ми раздяла вече да не я повечето ми отдавна така
изключено със развеждане си край 2008г година през в минало