Спя с бившия си мъж... моля ви за съвети
В главата ми е пълна каша.... не смея да споделя на никой за това, че спя с бившия си мъж.
Отдавна ме сваляше и се опитваше да прекрачи границата, говорихме за това и аз му казах категорично Не!
Не знам как се случи, но поддадох и от тогава до сега правим секс почти всеки ден. Ходим на почивки, подаръци, сладки смс-и, държим се за ръцете... все едно сме прясно влюбени.
До тук добре, но той си има друго семейство вече. Това ме яде, зная че всичко е временно. Че ако толкова ме иска ще се върне, а той само ми повтаря че всичко ще си дойде на мястото. Не мога да му повярвам на клишетата, че тя е лоша, че е направил голяма грешка, че с нас се чувства страхотно и че съжалява за всичко. Сложно е защото има дете и от мен, сега и от нея.
Объркана съм, има дни се чувствам в еуфория, в следващите изпадам в дупка, че ме ползва само за секс. Изпадам в мрачни настроения, започвам да му пиша всичко, което си го мисля и че искам да спрем всичко това. Че това е огромна грешка и че няма смисъл.
Не зная какво да правя, да спра ли това между нас да го продължа ли?
Примерно, дори и един ден да я остави аз не го искам отново за съпруг, защото знам че не става, че ще изневери отново, че не е човека за мен. Че в момента взимам оптималното от него. От друга страна не искам да го играя по този начин, не искам да се крия. Макар че сега ходя на много по-хубави места.
Всичко ми е пълна каша...
Какво бихте ме посъветвали? Кое е най-доброто решение - да спра тази авантюра или да я продължа?

Коментари

1.   Спираш моментално! Та този човек получава обожание и секс от две жени! Върти ви и двете на пръста си, защото му го позволявате! Той ти е бивш, край,минало, изпята песен.Трябва да сте в добри отношения заради детето, но само до там. Никакви целувки, сваляния, секс. Нищо интимно, само любезности,и то заради детето.
Този човек се възползва от твоята наивност, чувствителност и те прави на глупачка. Облажва се от две места гадината! Огромна грешка е ,че си позволила да се стигне дотук, защото само ще страдаш. На него не му пука, знае, че ще му се размине, че няма да му развалиш семейството, че ще си мълчиш. Дори и да кажеш нещо, ще излезнеш като лудата бивша, която го преследва. Чувства се като бог, обичан и желан от две жени.
Следващият пък му затръшваш вратата под носа, и общуване само заради детето . Не бъди изтривалка.

2.   Американските сапунки пасти да ядат

3.   Ти писа за това преди известно време. Тогава много читатели ти дадоха съвети, но се вижда, че ти не ги приемаш. Никой не е в твоите обувки, така, че просто си живей така, както искаш и усещаш нещата. И да си кажем мнението, едва ли ще ти е от полза!

4.   Без да те обиждам, ама сте големи боклуци и двамата. Жалко за детето ви, голямо възпитание и голям пример ще му дадете. Защо сте се развели, че вие сте си лика-прилика?

6.   Ами човекът просто "тъче на два стана" и му е екстра така...
Приказките не са важни (вероятно са лъжи) - важно е, че постига целта си.

Спомних си един стар виц: Инженерът се молил на Господ: "Господи, дай ми две жени! ". Господ го слушал, слушал, пък накрая не издържал и избоботил: "Абе, загубеняк, ти с една жена не можеш да се оправиш, за какво са ти пък две? ! "
Инженерът радостно: "Ами на първата ще казвам, че съм при втората, на втората пък ще ѝ казвам, че съм при първата, а пък аз ще се завра някъде и ще си чертая ли чертая на спокойствие! "

7.   Майко мила...

8.   Има едно нещо, което жените непритежават, а и незаят какво означава-ДОСТОЙНСТВО!

9.   Щом те използва и вече е с друга го използвай и ти, докато ти е забавно. Няма само на тебе да ти е било гадно. По-добре сега и от него. И щом имате дете и те е оставил не мисля, че е човека с който да се събереш пак. Само за използване е. Нека ти е хубаво, докато не ви хванат или докато единия се откаже. А ако искаш да го провериш колко те използва блафирай, че ще кажеш на жена му и му виж реакцията.

10.   А ти обичаш ли го? Или просто ти е хубаво взаимно да си галите егото, защото можеш да бъдеш сигурна, че той също мисли, че в момента всима оптималното от теб. Получава секс, получава те винаги в добро настроение, битовизмите липсват. Защо му е да се събирате?

11.   Е какво толкова се чудиш. Била си с него. не става, изневерявал е, точно както сега изневерява и на жена си. Няма да го промениш, дори и пак да сте заедно. Поне вече си била с него, знаеш какво е. От друга страна явно секса е хубав, така че какъв е проблема. Ти си свободна, ако не искаш сериозни отношения и връзка, просто продължи да си правиш секс с него, без излишни драми и усложнения. Нека той да си блъска главата какво да прави, при условие, че има жена и въпреки всичко и изневерява с бившата си и на всичкото отгоре и от двете има деца. Не го мисли. Наслаждавай се на секса, почивките, компанията му и всичко което прави за теб, но се постарай да не се обвъзваш емоционално. От друга страна, ако това не ти е достатъчно и искаш повече, искаш връзка, искаш човек до себе си. Тогава го зарязвай и отивай търси любовта.

12.   Чудя се кой въобще ходи по проститутки в България? Толкова глупави и толкова дашни жени, без значение дали са омъжени или разведени, едва ли има на планетата, освен в милата ни Родина.

13.   12, те са дащни, ама само към мутри и селски тариакти.

17.   Ми той си има харем, а ти и жена му сте пълни патки. Да не кажа друго.

18.   Ми хората в предната ти тема ти обясниха, че ще стане каша, ама кой да слуша.

http://spodeli.net/story.php?ID=141261

С тоз акъл много ще си патиш още. Знам, че си ранима, ама вземи малко и да мислиш с тая глава.

19.   Браво, №12, по-точно никой не би могъл да го каже. Тъжно, жалко-но абсолютна истина.

22.   Този човек ще ти пречи да продължиш нормално живота си. Вместо да срещнеш някого, с когото да изградиш стабилни и нормални отношения, ти си губиш времето. Бившият ти в момента държи контрола на две жени, чудничко, а? Дали заслужава? Според мен заслужава двете с настоящата му жена да му нацепите канчето и да му биете шута.

23.   Всичко ще приключи в момента, в който настоящата разбере.

25.   Незнам много истории прочетох тук за изневери на твоята е уникална. Някакси това, че си нечия любовница е лошо, но това че си любовница на бившия си, който ти е изневерявал направо е феноменално. Сигурна съм, че докато си била с него и си разбрала за другата си я оплювала и обиждала.
Е как е сега да си в нейните обувки? Според мен живота си го е върнал и на двете ви, като ви в разменил ролите, както се казва ирония на съдбата. Тази история е пълно доказателство, че не бива да съдиш никого, не знаеш ти самия утре къде ще се озовеш от страната на вярната и предана съпруга или на крадливата любовница. Не може да сме сигурни кога ще заобичаме и кого ще намразим.
Авторке в случая не е проблема в теб или в другата жена а в бившия ти, явно не знае какво иска върти ви и двете на малкия си пръст. Колкото до това дали жена му ще разбере и да го направи не мисля, че има право да се сърди и тя му е била любовница. И двете сте в кофти положение както се казва "с вашите камъни по вашите глави"
Ж32

26.   Цялата история ще свърши много зле и то най-вече за теб, авторке. То за всички ви ще свърши зле, но аз за тебе мисля, защото ти си задала темата. Ще ти кажа какво ще се случи. Да започнем да разплитаме кълбото от началото. За да се разделите с бившия ти мъж, значи не те е искал достатъчно силно. Мъж, който желае една жена, е готов на убийство, но да я задържи. Намерил е друга. Добре. Обаче пък, след първоначалната еуфория, и тя е започнала да му се вижда постна. Така че - или трета, или добре забравената стара? Ами по-добре да заложи на сигурното. В момента той се мисли за султан с харем. Целият му рахат обаче ще се разтури в момента, в който новата му жена се усети, а тя ще се усети. Ако й кръшкаше с някое девойче от съседния вход, може би щеше да му прости, но в случай, че "любовницата" е бившата му съпруга, това ще се преживее като кръвна обида. Така че най-вероятно ще го напусне или изгони, зависи кой при кого живее. Изоставеният любовник ще си посипе главата с пепел, защото пудра като него няма да преживее лесно факта, че е зарязан, и ще хукне след нея да я връща. А ти? Ами ти ще се окажеш по неволя заложник на чужди отношения и ще си останеш със спомените за СПА-почивките, които съвсем спокойно можеш да си позволиш и сама, ако вместо да реанимираш умрели отношения, обърнеш повече внимание на работата си. На нас с мъжа ми също ни е втори брак. И той е суетен, и той обича женското внимание, аз съм приела това, не го ревнувам, утре с две жени в леглото да го заваря, няма да има последствия, но има едно изключение: бившата му съпруга. Там следя отношенията стриктно. Пет магистрални проститутки да го обслужат, няма проблем, но, ако го направи с предишната си жена, това за мен ще означава край на връзката. Ще приема, че е направил своя избор и ще му събера багажа. Но ако той се върне при нея, там нещата ще са пълна катастрофа, защото тези хора не се разбират радикално, те са пълни противоположности (опознах дамата), раздялата им е била неизбежна, просто са се спасили от ада на отношенията си. С една дума: всички в този "триъгълник" губят. Но най-вече ти. Знам какво ти се върти в главата: мислиш си, че по този начин й го връщаш на "оная". Не, нищо не й връщаш! Най-умно ще постъпиш, ако действително й върнеш мъжа да си го отглежда, да си го храни и да му вярва, като няма акъл.

27.   Бих ти казала това - ако уважаваш омъжените жени, тези дето си гледат децата, грижат се за къщата и ходят на работа, СПРИ да правиш свинщини. Защото това което правиш е точно такова. Представи си болката която ще изпита другата жена, съвсем незаслужено. Секс, мекс... глупости на колелца. Секс можеш да правиш с хиляди СВОБОДНИ мъже. Това което ни отличава от животните е, че се предполага че мислим.

28.   От седем години съм разведен, а от пет години чукам бившата си жена, която живее на съпружески начала с мъжа, заради когото ме напусна. Няма логика, но факт. Тя не е щастлива с него, но знае и че с мен не може да се събере. Иначе сексът е фантастичен. Това е, планове с жена не се правят.

29.   Нещо не се мачва.
Как така правиш секс всеки ден с него и ходите на почивки, пък има друга жена и дете?
Ходи ли и при сегашната жена или цялата история е майтап?

30.   Това се казва легален харем. Едната живее с уверението, че мъжа се грижи по бащински за първото си дете и не и минава през акъла, че тате друса и мама. А другата си мисли, че е все още невероятна и бившия все пак дълбоко в себе си съжалява за новия си избор. Пък и е по- лесно, тъпкач на крака, пак са си като семейство и като си поомръзнат, той се прехвърля на другия матрак.
Много готино и всички доволни. Ориент- фест!

31.   Е мислех си, че само аз спя с бившата. Е не спим точно. Срещнахме се случайно. Пихме по кафе поговорихме за миналото. И двамата бяхме доста откровени. Е дамата съжали за раздялата. Било грешка. Аз и казах, че си имам друга. Тя каза същото за себе си. Погалих я по бедрата и я прегърнах. Казах хайде да отидем на хотел.. Съгласи се веднага. Не бяхме затворили вратата и се бяхме вкопчили един друг целувахме се. Чукахме се както ни падне. Отзад също. Знаеше, че обичам. Изпратих я до тях След 3 дни пак и се обадих.. Пристигна веднага. Не пита Защо? Не възрази. Веднага в леглото. Чудесен секс.. После замина за чужбина. Чувахме се по телефона. Прибра се за 30 дни веднага си определихме среща на вторият ден. Бяха си дали почивка с мъжа си. Прекарахме незабравима вечер. Див и перверзен секс без задръжки. На следващата година пак дойде. Беше бременна с второто дете.. Но секс не ми отказа.. Вече 6 год като се върне от чужбина и се отдаваме на страстта. Вие си говорете каквото искате. Ще вметна, че докато ходехме не беше същото. Секса не беше на ниво. А сега е на макс. Пиша защото старата любов ръжда не хваща.. 20 дена откакто си замина... Обещах зимата да отида да я видя... Не искам да кажа, че секса с жена ми куца. Но.... със старата е на макс