Книги за отношенията между мъжа и жената
Здравейте. Препоръчайте книги, които сте чели посветени на взаимоотношенията между мъжа и жената. Чела съм Лариса Ренар, Капакът за тоалетнана чиния, Мисли като мъж, действай като жена и т. н.

Коментари

1.   И аз само за тези се сещам. А правите ли практиките на Лариса Ренар? Днес започнах "Изворът на женската сила", но съм съвсем в началото и ми е първата й книга. Препоръча ми я позната, казва, че книгата е животопроменяща.

2.   Здравейте.Аз току що приключих втората,другите не ги намирам в книжарниците,и явно ще се наложи да ги поръчвам онлайн.Не съм правила още практиките,прекалено бързах да прочета книгата ,защото наистина е много интересна.Знам,че точно практиките са ключат и затова разбира се ще се върна да я прочета отново и да вникна в нещата,то е като с ученето.Но в интерес на истината,практиките са малко объркващи,не става ясно всеки ден ли да правиш,по колко да правиш и т .н.... Ако вие видите нещата по друг начин,ще се радвам да сме взаимно полезни,мисля че има и клипчета в интернет.Авторката

3.   Ето ти една книга "животът" се казва, безплатна е. Отиваш и говориш с мъжете и всичко ще разбереш.

4.   Мъжът е от марс, жената от венера.

6.   "Любовта трае три години" на Бегбеде. Уникално написана книга, лека за четене, сериозна тема, но написана с хумор... много истини и мъдрости има в нея, поднесени с щипка сарказъм. Силно препоръчвам!