Как да разбера дали ме харесва едно момиче?
Здравейте! На 25г. съм, редовно трениращ, в отлична физическа форма бих казал. Работя в ИТ сферата. От малко градче съм, всички се знаем там, но по едни или други обстоятелства съм се преместил в съседен по-голям град, поради работа и тренировки. Събота и неделя си се прибирам пак в малкото градче. Момче от ми градче имаше 2г. връзка с едно момиче пак от малкото градче. По стечение на различни обстоятелства се преместихме да живеем и тримата в големия град, но те бяха гаджета. Както казах познати сме с момчето и с момичето (на здравей, здрасти), но с момичето не съм разговарял никога, просто здравей, здрасти и визуално се знаем. Та... Момчето и момичето се разделиха наскоро и започнах да се занимавам с това момиче. То е на 24г. интересното е, че нещата тръгнаха много добре, излязохме 1-2 пъти на по сладоледче или да повървим, да поговорим и така, но нещо ме тревожи.. Пише ми, аз й пиша доста.. , но от време на време ако и направя намек, че искам да сме нещо повече от приятели, сякаш го игнорира.. Интересно ми е, вече стана 1 месец си пишем, направи ми впечетление, че си пише и с други момчета малко тъпо ми стана честно казано.. Дали да не я попитам дали можем да сме повече от приятели директно, дали да не я целуна? Смисъл не знам как да продължа от тук нататък... Както казах пишем си много за всякакви теми, но примиерно ако и пратя сърце в чата, тя ми праща усмивка.. Как да и кажа, че искам повече от приятелство как да постъпя, поне да не си губим времето взаимно, защото щом тя ми пише без да съм и писал едвали съм и скучен и безразличен.. така си го обяснявам поне аз със скромният опит :D??? Благодаря!

- Б1

Коментари

1.   Не те желае, но просто я кефи да знае че си и в кърпа вързан. Или я питай директно или по-добре не се занимавай. Има и други хора общувай с тях и най вече не по интернет. Там всичко е една лъжа.

2.   Аз съм момиче и бих казала, че мислиш малко по-консервативно в тази ситуация. Това, че момичето те търси, не означава, че иска да имате връзка. Щом те търси значи ѝ харесва компанията ти и да прекарва време с теб. Не трябва да си правиш изводи от такива неща. Когато едно момиче харесва момче, тя по-скоро би му правила някакви намеци. Също така би било признак, че те харесва, ако се държи с теб по-различно отколкото с останалите момчета с които комуникира. От това, което прочетох, не виждам да има интерес, но може да я целунеш за да видиш какво ще стане, човек никога не знае. Риск печели, риск губи. Не бъди шубе

3.   Забавил си се, брат. Щом сте излизали само двамата, че и повече от веднъж, ти нищо не си направил, те е паркирала във френдзоната. Тези неща с целувките отиват на първата, втората среща, не след месеци. Комплиментите и намеренията преди това. Съжалявам, но просто е така. Можеш все пак да опиташ, за да те отреже и да не си губиш повече времето.

5.   Здравейте! Авторът съм. Излязохме още няколко пъти, доста се ''закачахме'' след това се целунахме и прегърнахме, съмнявам се ако няма интерес да й харесва. Даже не искаше да се прибираме, а беше станало много късно, хаха. Интересно ми стана, като видях, че докато вървяхме й звънна друго момче, което също я харесва (така предполагам), най-вероятно ни върти двамата, ще видим какво ще стане. Вие какво мислите?

- Б1