Атрактивност
Въпрос към мъжете: Какво смятате за красиво в една жена? Атрактивно ли е за вас да е натурална? Стриите и други нежелани белези проблем ли са за вас?

Коментари

1.   Бате, в днешно време ИСТИНСКИЯ мъж нема да ти гледа стрий и мрий. То вече и истински жени не останаха, аз говорим за мъже. :D

2.   Да, ако една жена има 1 стрия, никога не бих я погледнал.

5.   Какво значение има кой, какво харесва? Ако теб те дразни и ти създава дискомфорт, има лазери, с които се премахват. Ако теб не те дразни, ако си способна да се приемеш и харесваш, каквато си и другите ще го направят. Гарантирано! Няма нищо по-сигурно от това! Да се стремиш да си перфектна спрямо общо приетите стандарти е най-сигурният начин никога да не се харесваш.
Знаеш ли, имах късмета да видя на живо любимия си актьор Ейдриън Броуди в един ресторант в Пловдив. Даже помня какво яде - "Кюфтенцата на Мими Иванова". Изпусна някаква визитка на пода и като се наведе видях, че целият му кръст е в стрии, явно рязко е пораснал на височина. Мислиш ли, че няма възможност да ги премахне, просто не му пука, а най вероятно даже си ги харесва, както и огромния нос и това не му пречи да е на кориците на Пипъл, Форбс и т. н., като един от най-сексапилните и харесвани мъже. Всичко е в главата и в излъчването/харизмата.
Виж и коментара на Номер 2, имаш си защита срещу повърхностни мъже :)

6.   Ей такава подобна тема имаше преди няколко месеца, пак с тези стрии и глупости. Мъжът като те желае хич няма да ти гледа такива неща.

7.   До 2: Ами ако стриите са на големите и гърди и са се появили в пубертета, когато са растели?