За жените
Става въпрос за мъжете, който купуват всяка прищявка на жената до тях. Как става номера, жените ли си искат подаръци или си търсят богати и щедри мъже?
А до мъжете - до каква степен угаждате на жените си, ако иска нова рокля, която не и трябва купувате ли, или сама да се оправя?

Коментари

1.   Най добрия вариант е да не се занимаваш с тоя тип слабохарактерни жени, които не са стъпили здраво на краката си и търсят мъже с повечко финанси, макар и чичаци...

2.   Познавам жена, която поиска на съпруга си нова кола имам предвид чисто нова не карана. Човекът и купи нова, но карана, просто не е имал толкова пари. За отмъщение тя му е извеверявала в продължение на един месец с негов приятел, докато и мине яда. И това го знам от човека спал с нея. Жени?

3.   Жена съм, но ще се опитам да ти отговоря.

Има мъже, които имат възможности и ги използват за да си купуват секс. Има и мъже, които нямат чак такива възможности, но пак търсят начин с материални неща да си купят една жена.

За първият тип мъже има един определен тип жени, които точно такава размяна търсят и тази работа ги устройва идеално. Вторият тип мъже нямат достатъчно пари да си позволят такива жени, а не осъзнават, че останалите жени няма да им клъвнат, само защото им правят подаръчета и са склонни да се опитат да им изпълнят всички прищевки.

Та така.

4.   #2, тая определено е абсолютна отврат, обаче къв е тоя "приятел" дето спи с жената на приятеля си и то защото на оная й се отмъщава за някакви абсурдни неща? И при жените и при мъжете има много долни индивиди.

5.   До 2. Сръбско и още две неща ще я излекуват, както и много други.

6.   И на мен ще ми е интересно да следя темата. Преди да се омъжа подаръци от гадже съм приемала само на рождения си ден и то това бяха книги, парфюми или просто букет цветя. Веднъж един мой обожател ми донесе съвсем миниатюрни златни обеци от чужбина. Отказах да ги приема първо, защото не бяхме достатъчно близки и второ, защото такъв подарък задължава.
Днес аз си купувам роклите. Купувам и дрехите на съпруга ми, понеже нищо не разбира от мода. Той пък избира техниката в къщи. И така. Сериозните покупки - като кола примерно, се планират и за тях се спестява и от двамата.
Е, ако му кажа: вземи ми еди какъв си шампоан на връщане от работа, ще ми купи, естествено. Но това не влиза в графа "подаръци", защото и той го ползва. За Нова година ми подари толкова неудобна и на всичкото отгоре малоумно скъпа чанта, че деликатно му намекнах, че не е зле една жена сама да си избира аксесоарите според гардероба. Направо ми идваше да го убия! 300 лева за чанта! По-добре да бяхме отишли някъде за уикенда.

7.   Ако мъжът е на място, а и жената също, то не се налага да се искат подаръци или нито да се правят с очакването, че се плаща за мнякаква услуга. Повечето мъже се чувстват удовлетворени, когато са в състояние да поглезят и зарадват жената до себе си.

В нашето семейство мъжът ми сам поема инициативата, защото има възможността и защото му доставя удоволствие да ме глези и мисля, че това са съвсем нормални отношения. Никога не се е налагало да си искам нещо директно, не съм мрънкала за вещи, нито съм се цупила за нещо, което към момента не сме можели си позволим. Мъжът ми от своя страна оценява това, както и че не гледам на него като на касичка и се грижи да имам всичко, от което имам нужда.

Мисля че жена, която директно си иска и поставя финансови условия сама сваля нивото си, поставя си етикет и без да го осъзнава си затваря страшно много възможности.