Кога се оженихте?
Здравейте! На каква възраст се оженихте за половинката си.
Имахте ли много гаджета преди това?
Съжелявате ли ако сте избързали?

Коментари

1.   Първия път на 29 години. След 16 години се разведох и се омъжих пак. Да, мисля, че първият път избързах, защото имах резерви към този мъж, но като се съберат баби, майки, лели и стринки и започнат в хор да опяват че "времето си върви, кога ще ражадаш" и... колкото и да си с независимо мислене в един момент се поддаваш. Вторият път пак оределият вече хор (някои от бабите починаха) от баби, майки, лели и стринки запя нова песен - "за кога пък сега ще се жениш, на 50 години скоро ще станеш". Теглих им една и без никакви колебания подписах. Между другото, вторият ми брак се оказа много щастлив.

2.   Омъжих се на 24. Мъжът ми беше на 28. Нямали сме сериозни гаджета и двамата преди това. Заедно бяхме от 5 години.
За моя изненада всички ни казваха, че било много рано, и това го казваха хора от по-старото поколение. Също така всички бяха доста изненадани, че се оженихме, без аз да съм бременна. Доста се засягах от въпроса дали съм бременна, все едно само заради това се женят хората...
Женени сме от 2 години, засега ми харесва, доста неща се промениха към по-добро, хората гледат на нас по друг начин. Когато си с правилния човек няма как да съжаляваш.

3.   На 26 , не съжалявам , само с детето малко можеше да изчакаме .Ж 29

4.   Омъжих се на 27 и не съжалявам за избора си, нито мисля, че съм прибързала. Преди това имах 3 по-сериозни връзки и още няколко неуспешни опита.

5.   На 28съм, моят приятел ми е 9ти сексуален партньор, но за пред него е 4ти. За гадже ми е 5то гадже, но другите все бяха някакви връзки от по 3-6 месеца и приключваха.
ще се женим скоро.
за нищо не съжалявам , освен можже би че не го намерих по-рано

6.   Аз бях на 24, той на 27, заедно сме откакто аз съм на 18, а той на 21. Имала съм две гаджета преди това. Не съжалявам! /сега съм на 25 /

7.   Срещнахме се на 19.Пет години неразделни-студентска любов.После казарма и след това сватба.Преди него имах три връзки.На 42 се разделихме.Той се влюби в друга и от година живеят заедно.Не,не съжалявам.Бяха страхотни години и да в момента имаме добри отношения.Свързват ни толкова много спомени и едно прекрасно дете!

8.   Всичко беше по план. Сгодих се на 21, ожених се на 24. Родих на 28. Доволна съм и съм щастлива. Чудесен мъж имам. Преди това имах 4 неуспешни връзки. Не попадах на добри момчета.

9.   на 32, след 3, 5 години съвместно съжителство. Нищо не се промени, никаква разлика. Родих на 33, но трябваше по-рано да родя. Сега детето ми прохожда, а аз нямам пауър да бягам след него. Старост не радост:-)

10.   Омъжих се на 24 и родих на 25, мъжът ми беше на 29 /aз със 7 краткотрайни връзки преди това, продължили от 1 седмица до максимум -4 месеца, за него не знам, казва, че бройката няма значение. /

Определено ни беше рано и на двамата - не бяхме готови за брак /особено той/ и отговорностите, които трябваше да поемем. Трудно си напаснахме характерите в началото и доста сме се карали. 22 години по-късно сме щастливо женени.

11.   Аз бях на 27, той на 31. Не съжалявам, а ме беше страх да се омъжа. Преди това имах още 3 гаджета, като едната връзка продължи само едно лято. С моя човек сме от 7 години заедно, а от 5 сме семейство

12.   Номер 5, не мисля че бройките са от значение и че са голяма работа, но според мен е супер детинско да лъжеш за това или той да се дразни от това че си имала 9 партньора преди него.

13.   Първият път се ожених на 23 (с нея сме набори) за едва третото си гадже, просто връзката ни се разви доста градиращо, минах казарма, университет, дори още бях студент. Голяма любов, но незряла и след 5 години брак се разведохме, заради нейна изневяра. От брака си с нея имам дъщеря. Избързахме наистина, прекалено млади бяхме, но не съжалявам, защото от нея имам дете.

След развода 2 години нямах сериозни връзки, а мимолетни. Ударих го на разврат и пиянство. Дори мислех никога вече да не се женя, а да си живея така. Загубих доверие в жените и виждах брака като затвор, който е измислен от зли жени за да тормозят мъжете и да им изпият кръвчицата. Но това беше нормална последица от голямото разочарование.

Но тогава срещнах нея, сегашната ми съпруга. Вторият път се ожених на 34 години, доста по-зряло решение от днешна гледна точка. Сега с нея имаме син и чакаме дъщеря.

Мисля, че съвременните хора нямат зрелостта на предците си и за това ранните бракове се разпадат най-често. Сега като се замисля, че се ожених на 23 и се разведох на 29, направо ми се струва налудничаво. След развода доста жени минаха през кревата ми и като чуеха, че съм разведен и съм се оженил на 23 направо не им се вярваше. Тогава в тия 2 години як ергенлък спях предимно с жени между 20 и 30 години, но почти всички от тях нямаха никакво намерение да се мъжат в близките години.

14.   Аз пък не мисля да се женя. Имам жена до себе си и просто си живеем заедно. И да забременее, пак няма да се женя. Повечето ми роднини от бързане сега са разведени, а децата им са едвали не с емоционални травми за цял живот. Защото ако родителите не подходят цивилизовано при развод, отнасят го децата.
Ако ще се женя, ще го направя защото аз искам, а не защото роднините и обществото ме натискат.
Бил съм рецепционист и съм се нагледал на много женени мъже и омъжени жени, които са се въргаляли с някакви любовници и проситутки. Уж се кълнеш в Бог и в институциите, а после омаскаряваш тази тъй свещенна клетва.

15.   Омъжих се на 22.Мъжът ми беше на 24.По наше време това си беше нормално.Не,не съм имала много гаджета преди него-пак нормално за нашето време.За него не знам-не съм го разпитвала Знам за някаква Веси-негова ученическа любов,много красива мацка,виждала съм я на снимки.Е,сигурно е имало и още някоя,но по кратка връзка-то не е имало и много време.Оцеляхме като семейство-пу,пу,пу,да не чуе дявола че и тия години се вършат глупости.Благодарение на лекия и спокоен характер на съпруга ми.Вече сме баба и дядо.

16.   14, нима без брак децата страдат по-малко като се разделят родителите?

17.   До 16 от 14. Децата страдат еднакво. Но от малък съм се нагледал на разводи и грозни неща и битовизми, и заради това съм резервиран към брака.

18.   На 30, без любов, без пари, от немай къде, без ентусиазъм за нищо...
В момента съм заприличала на слон, рева всеки ден, искам да умра... но няма кой да го види, да ме разбере... и да ме освободи!
Това което сам си направиш...

19.   Обичам съпруга си и не мога да живея без него. Той е прекрасен с всичките му кусури. Имаме две деца и сме семейни вече 27 години. Сключихме брак на 22 г.