Невъзможната любов
Здравейте сега ще ви разкажа моята история. края на юни месец се запознах с мъж с когото от 1 поглед си паснахме.. и така пламна луда любов с подаръци от моя от негова страна, романтични изненади и двамата се кълнехме, че никога не ни се е случвало той да прави такива неща за жена аз за мъж.. И така 20 дни по-късно супер нелепо разбрах че този човек има жена и тя дори е бременна ....разделихме се ... нито можех да спя бях супер съсипана без него, той също от лъжата която ми беше причинил и се оправихме.. разбира се появиха се скандалите и драмите от моя страна защото полудявам от ревност от другата жена... дори в нервите съм искала да я напусне, разбира се никои не напуска бременна жена... той ми обяснява че след време ще ме заедно нп аз не вярвам.. обичам го но знам реалноста.. аз го повтарям любовница съм ти той не жена си ми .. да ама не всеки ден се прибира вкъщи .. той оцели мойто слабо място аз немога да деля и да си мълча като другите жени и да чакам нещо което я стане я не .. всеки ден плача заспи ли до мен или като не сме заедно защото знам истината ..той дори ми нае апартамент да остана тук при него... никога не съм обичала така и сега в момента си събирам багажа и се връщам в София ... ще му пратя смс даже нямам сили в очите да се сбогувам с него .. дали е било истинската любов... ще се срещнем ли някога отново...има ли подобни истории като моята..ще мога ли да продължа напред...

Коментари

1.   Филмари...

Братан.

2.   Не знам защо си тръгваш.
Жена му може да е забременяла само, за да го задържи и той всъщност изобщо да не я обича.
Случва се много често, дори няма да повярваш колко.
Личи ти, че не си много интелигентна и не знаеш как да разговаряш с някого на тази тема, но опитай.
Попитай го ясно и точно дали наистина има шанс да я напусне или все така ти ще си на заден план.
Според отговора му, действай.
Това да си тръгнеш без да му кажеш нищо само ще го отблъсне от теб завинаги, а ти изглежда все пак го обичаш.

3.   Ама как ги намирате тия образи! Истинска любов? ! Я, стига! Просто кръшка от семейното ложе, а ти си поредната, която си мисли, че е значима за него. Тя е, не ти. Изтрий този човек от живота си, просто не ти трябва. Той да залъгва други колкото си ще. Такива не могат да обичат.

4.   Номер 2, точно това не трябва да прави. Така само ще му даде възможност да я лъже и да и обещава, а тя ще потъва все повече и ще се срива. Бягай от такива. Като напусне жена си - тогава да ти се обади!

5.   На българина голата дума е точно толкова гола, колкото оная ви работа
Дали тук по форумите или в реалноста сте едни голтаци, нищо повече