Той адски красив, готин, умен, но е женкар
Здравейте, преди 1 седмица бях на екскурзия в Истанбул и се случиха много неочаквани неща за мен. Запознах се с екскурзовода и много го харесах, както и той мен. Всичко започна много естествено, той започна да ме гледа настоятелно, в началото не обръщах внимание, но после започнах да му отвръщам. Адски ми допадна, той е толкова красив. Всичко се случи бързо. На втория ден докато се разхождахме с корабче по Босфора, той дойде и ме повика с предтекста да ме снима долу, и аз се съгласих, слязохме, направихме си снимки взаимно, след което той ми предложи да поседим там и да пием чай, поръча чай, изобрети нещо като маса и се получи чудесно, бяхме само ние и гледката. Говорехме си, той ми каза, че много ме е харесал, аз му отвърнах, че е взаимно. Реших да се държа така, както се чувствам, без да прикривам, това което чувствам. Той се държеше прекалено перфектно, което трябваше да ме подсети, че има някаква уловка. Постоянно ми правеше комплименти, ухажваше ме, държеше се с мен като с принцеса всичко беше буквално като в турска сапунка. Още първия път като ми писа, докато си бяхме в хотела(преди корабчето), ме попита дали имам гадже, аз казах не, след което той отговори, че това било "много хубава новина". Попита ме къде уча и че непременно ще направи път до там, за да пием кафе. На разходката аз го попитах също за гадже, той ми отговори, че няма сериозно, а и аз не задълбочих повече, приела го бях за "не". Каза ми, че вече иска да се обвърже сериозно, понеже е на 31. След като свърши разходката на корабчето се опита да ме целуне, но аз се обърнах и ме целуна само по бузата. А когато вече щяхме да се качваме при другите се целунахме леко по устата. Докато си говорехме ми каза, че никога не се е влюбвал, но аз съм имала потенциала да се влюби в мен. Вечерта на турската вечер отново бяхме на разходка с кораб по Босфора, на корабчето имаше шоу, дискотека и изобщо беше много забавно. Той ми предложи да идем горе в каферо да пушим наргиле. Аз се съгласих, отново беше прекрасно, той беше перфектен. Целувахме се горе, вечерта мина приказно. После се разбрахме да се видим малко във фоайето на хотела. Отидохме там, пак се целувахме, имаше огромна химия между нас. Пак стана въпрос за връзки, каза ми, че не иска да го лъжа за нищо, и аз казах същото, започна да ми обяснява колко е принципен, морален, краен, ревнив. Не ми беше проблем да го чуя, аз също съм такава. Но накрая ми каза нещо, което ме втрещи. Каза ми, че си има някоя, с която се вижда, но нямало любов. Представяте ли си? Държеше се като егати влюбения и накрая ми сервира такава новина. Разочарова ме много. Дори ми каза: " Ти наистина ли вярваш, че мъж като мен може да е сам. " Аз казах "да". Питах го защо не ми е казал по-рано. На този етап не бях приела напълно това, което ми беше казал. Той ме попита дали му обещавам, че ще го чакам да дойде в България да се видим, отговорих му, че му обещавам, той ми отговори "и аз ти обещавам" ( и той не знае какво). После се разделихме, беше станало късно, на другоя ден се държах нормално, не съм се мусела, но бях взела решение, че не искам нищо с такъв човек като него. Звънна ми на другия ден вечерта. Аз му казах, че не искам да продължава, че не бих могла да му се доверя и да бъда с мъж каго него. Плюс това чух от много хора да казват едно и също нещо, за него, а именно, че е женкар и на всяка екскурзия си набелязва по някоя. Разочаровах се, мислех си, че съм специална, че само мен е водил на втория етаж на кораба и разни такива, докато не разбрах и за другите. А и за какво би ми било да бъда с такъв мъж, който е склонен към изневяра и не знае какво е любов, вие какво смятате за тази история?

Коментари

1.   Такъв тип мъже се наричат още Казанова. Той те играе ловко, като ти казва, че почти аха аха се е влюбил в теб, но не още, само за да се отърве от теб след като те вкара в леглото си. Тогава той ще ти каже, съжалявам ама не съм влюбен в теб, нали те предупредих, че ти имаш само потенциала да се влюбя в теб.

Това, че ти е казъл, че иска вече да се обвърже сериозно не означава, че си мисли за теб. Това е номер. Той може наистина да иска нещо сериозно , но ако няма никакви действия от негова страна към теб като например да те опознава като личност в продължение на месеци и да се вижда с теб само на публични места, той просто си играе с теб.

Ако един мъж има сериозни намерения към теб, той ще те представи на негови приятели например. И на членове на семейството му.

Твърде бързо се е случило целуването между вас, Авторке. Което показва, че той те харесва само за секс партньор и нищо повече.

2.   Всичките екскурзоводи от тази агенция са така хаха даже май се досетих за кой става въпрос

3.   Само теб, и още всяка друга по-засукана туристка от групите си. Човекът не му пречи да забърше нещо , явно си му е навик. Съчетава работата с удоволствието. Знае, че жените кълвем на захаросана романтика и дава смело с клишетата. Другият път не вярвай на приказки като от любовен роман и подобни захаросани думи, в никакъв случай не са истина, ако не се познавате изобщо. Дори и да се познавате, пак може да не са. Гледат се действията , не думите. А горката приятелка на тоя човечец е за съжаление, и милионите като нея, свързани с такива типове.

4.   За всички заблудени девойки, нито една от вас не е специална, всичко е въпрос на интереси. Така че девойче, това че ти го е казал показва достатъчно. Можеше да си затрае нали така. Ти си преценяваш.

5.   Така става като си нямаш и на идея от ориенталското мислене. Всяка наивна и не до там ухажвана жена е лесна плячка, тези със себеуважението просто пият чай и се връщат в Европа...

6.   Наистина доста странно звучи, така, както го описваш. Изведнъж така да се обърне и да ти каже нещо подобно. Явно не е чак толкова умен. Според мен си направила правилно. Хубаво е, че си показала характер. Аз те подкрепям.

7.   Погледни от хубавата страна на нещата изкарала си си добре, а и вече знаеш как да се пазиш от такива мъжа, в България има страшно много и всичките си приличат по поведение.
Иначе докато описваше корабче, чай, маса измислил и аз си мислех кой знае с колко други го е измислил по същия начин.

8.   За мене стана ясно още в началото когато ти е казал, че няма сериозна. Аз не бих си губила времето с такъв. А и за един мъж, красотата не е толкова важна, колкото други качества. И какво значи мъж като мен? За мен на първо място или може би в топ три е да има стабилна професия. Що за професия е екскурзовод? С тази професия ще си гледаш сама децата , докаро човека се вози на лодки.

9.   Страшен Казакова, няма що. За мене не е. Свалките са му прекалено старомодни. На мен ще ми е досадно. Нямаш опит с мъжете. Друг няма да ти каже директно Има друга, ще трябва по поведението му да се сещаш. Не съм се влюбвал досега, най -голямата глупост. Всеки се е влюбвал. Да не е на 15. Изглежда не само фалшив, ами и леко смотан, тип старомоден. Стига си гледала турски сериали и Дисни, че виж докъде ви докарват. Любовта не е това, което дават по филмите всеки ден. Няма значение секс ли иска какво. Смотан е, хвани си някой по-готин. Тоя те лъже и си кичи много.

10.   Взела си решение на себеуважащ се човек, дори те поздравявам защото си го взела така бързо. Уважаващите се хора не позволяват да са втора цигулка и да ги правят на глупаци. Ако имах твоята решителност щях да си спестя доста негативни емоции.

11.   Ти сериозно ли мислиш, че е доживял до 30 години без да се влюби? Ако наистина не се е влюбвал до 30, значи ТОЙ няма потенциала да се влюби, независимо в кого, освен в себе си, и е психопат. Но те са рядкост.

12.   Не виждам нищо лошо в поведението на човека. Държал се е съвсем адекватно. Мило и внимателно е общувал с момичето. Така се флиртува. Тя е тази, която като някой и се усмихне и значи, че трябва да се обвърже с нея до живот. Това е еснафският манталитет на българката. Един чай не може да я почерпи мъж, без да му увисне на врата.

13.   "Един чай не може да я почерпи мъж, без да му увисне на врата."

Хахаха това беше добро. От 5мин не мога да спра да се смея.

14.   Това ми напомни преди години като работих по разни рецепции и барове по морето. Хващахме се на бас с колегите кой коя ще свали и почвахме. То не беше сваляне на звезди, то не беше чудо. Която клъвне, клъвне. Жените, особено по-младите и наивните, като са на ново и екзотично място хич не мислят и лесно се подвеждат.

15.   Той си ти е казал нещата както са - излиза с други, иска и с теб да излиза. Ти си се филмирала и си създала някаква илюзийка. Много жени са ок да са с хубав мъж, дори и той да излиза с други, така че си помисли. Хубавите мъже не са много.

16.   12, а каква е целта на флирта според теб? Само за почесване на его ли?

17.   Наркомани... кой нормален човек говори за връзки и любов, след като е срещнал някой преди 12 минути..?

Братан.

18.   Авторке, мъж, който от пръв поглед тръгва да ти сваля звезди, да разказва колко е влюбен и не може без теб, най-вероятно е женкар, който си има отработена схема на лафове, погледи, отношение. Човекът си върши работата и между другото се пробва на някоя туристка дали ще му се отвори парашутът, ако не - нищо не губи. Особено това: "Докато си говорехме ми каза, че никога не се е влюбвал, но аз съм имала потенциала да се влюби в мен. " просто избива рибата :-) Да го кажеш на жена, която виждаш за пръв път, е смешно. Всеки се е влюбвал, в училище поне няма как да не е :-) И то е мъж на 31, айде :-)
То по принцип няма лошо във връзките еднодневки, ако си наясно, че това е бърз флирт, секс и кой откъде е. Въпросът е обаче да не влагаш чувства, а ти явно това не го умееш. Друг път не бъди толкова лековерна

19.   Еееев, изплюла си кукичката, жалко.
Другия път.
Действията му са толкова блудкави, че все едно са от турски сериал. Ама и ти не пръщиш от ауеърнес. Късмет другия път и помни, че ме всичко, дет лети,се яде.

20.   Не разбирам, 16. Ти след всеки флирт очакваш да чуеш Менделсон ли? Колкото флиртуващи, толкова и разновидности на флирт. Аз например от скука мога да сваля една, две звезди на някоя, а после ако ми е безинтересна да замина в нейна чест за Антарктида. Мога да цитирам Шопенхауер на друга, докато не се окаже, че закъснявам за фитнес... и тн. За мен, възможно е да греша по някакъв стереотип, флиртът е вид забавление, за друг може да е нещо на живот и смърт;), но всеки има право на мнение. Нали така, 16?

21.   От авторката:
Щом съм постъпила, значи съм го искала в този момент, никой не може да ме съди. Все пак аз съм девствена на 21 години, което в днешно време е рядкост. Знам, че беше прибързано, ако можех да върна времето сигурно не бих постъпила така, просто мeжду нас имаше нечовешка химия и привличане. Човек се учи от грешките си, дано и аз да си взема бележка, че не всички са като мен, с чисти намерения. Не всеки ще ме разбере. Все пак благодаря за позитивните отговори.

22.   Авторке, аз не виждам никой да те съди кой знае колко, просто вероятно по-възрастни и опитни хора се опитват всеки по свой си начин да ти каже, че не бива да вярваш твърде много на мъжките приказки. Не си и помисляй да съжаляваш, че не си била с него-ако беше го направила сега сигурно сто пъти повече щеше да съжаляваш. Това с нечовешката химия между вас е сигурно само в твоята глава, бъди сигурна че той вече се е утешил с някоя от следващата екскурзия. Даже не си и спомня за теб, трупа си бройките човека. Ако истински го беше заинтригувала-повярвай земята щеше да преобърне но да установи контакт с тебе-в днешно време не е много сложно. И наистина ли искаш първият ти път да бъде с един абсолютно непознат?

23.   Аз изобщо не съжалявам, че не съм била с него, а и не бих била в никакъв случай, не го споменах в този смисъл. :D Не бих си го простила. Едно е целувка, друго е нещо повече. Може и така да е, това да е поза и да използва чара си, за да получава това, което иска. Много правилно е това, че когато искаш нещо или някой, ще направиш всичко възможно.

24.   20, целта на флирта е да си хванеш приятел(ка). Ако го правиш само за забавление, си е точно чесане на его. Какво постигаш с това, освен задоволството, че ти се вдигат въшките, че си много велик и ти се връзват?

25.   Аз не мога само едно да разбера... На 21 не е ли най-нормалното нещо да има такива забежки. Аз мисля, че авторката трябва да съжалява, че не е изживяла една страхотна авантюра. Това са най-безгрижните години, после идват децата, работа и т. н.
Авторке, изпускаш най-хубавите неща от живота. Дори и да беше за една нощ, щеше да имаш прекрасен спомен.
Няма мъж, който да ти сложи на тепсия всичко в началото. Бъди малко по-авнтюристично настроена, ще съжаляваш един ден за пропуснатите мигове.

26.   Много дето не са женкари са определяни за такива. Научете се малко да преценявате мъжете. Изобщо не можеш да бъдеш сигурна, че целите са му да легне с теб. Знаеш ли колко искрени типажи са отблъсквани заради подобни предразсъдъци. Така и така след тоя ще хванеш някой боклук и ще го нарочиш за свестен. При вас това си е тенденция