Приятелката ми се разсърди, като разбра, че съм бил с проститутки
Приятелката ми наскоро ме попита бих ли платил за секс. Не знам от къде ѝ хрумна. И ѝ казах, че съм го правил. И тя...избухна в сълзи.
От тогава минаха две седмици, виждаме се през два-три дни, но я усещам, че ѝ е криво. Няколко пъти зачекна темата.
Аз съм бил с две компанионки, сравнително редовно за определен период от живота ми. Не виждам нищо лошо в това и не се срамувам. Не бия тъпана, но на някои близки приятели съм споделял. Не съм бил обвързан, искал съм да опитам нещо различно, направил съм го. Момичетата го практикуваха напълно доброволно. За мен грозно е да лъжеш една жена, че имаш чувства и сериозни намерения, за да получиш секс, не да си платиш.
Не смятам, че проститутките са с нещо по-добри или по-лоши от останалите хора. Уважавам ги, както уважавам всяко човешко същество. Уважавам и труда им, много повече, отколкото на хора, които правят цигари примерно. Категорично смятам, че работата им трябва да се легализира и да бъдат защитени.
Едната си намери мъж и се "пенсионира", още по празници си пишем понякога. Другата още си бачка, наскоро се засякохме в социална среда случайно и си говорихме съвсем нормално, като приятели.
Казах на приятелката си всичко това, но тя си има предразсъдъци. Поиска да обещая, че никога няма да го правя повече. Обещах ѝ, че няма, докато сме заедно. Не обичам изневерите, не искам да наранявам човека до себе си и държа на думата си. Тя обаче продължи да се цупи. И накрая и заявих, че просто трябва да го приеме. Не мога да променя миналото си, а и според моята ценностна система не съм направил нищо лошо. Но ми е кофти, че я нараних. Как да ѝ помогна да приеме това и да се почувства по-добре? Обичам я и искам да съм с нея. Докато сме заедно, за мен няма други жени.

Коментари

51-83 от 83

58.   до 5
Много си далече от истината. Добрите проститутки струват пари, и не са за бедни мъже. За бедните остават курвите...Иронията е, че колкото и да е скъпа една проститутка /разбира се, изключвам онези, дето са мнооого скъпи/, ти е по-евтино да правиш секс с тях, отколкото с някоя, която ще ти губи времето с претенции, глупости ,несигурност, разходи за подаръци, екскурзии, и изяждане на всякакъв вид ресурс, за който се сетиш, и накрая и сексът може да е гола вода. По отношение на секса проститутката е като кола под наем - ползваш я по предназначение, без ангажименти по поддръжка и неприсъщи разходи, и двамата сте наясно със сделката и е доброволна. вяран един по-нагоре каза, че жените с езразнят , защото това подбива силата на основното им оръжие за манипулация - секса. Ако знам, че в магазина има месо, ще ходя ли в гората да го гоня ? :)

59.   Няма да ми стане приятно, ако разбера, ама случило се е. По-извратено и гадно ще ми е ,ако знам, че си пише с тези жени. Какво точно има да си кажат,че чак и празници и рождени дни? Точно с проститутка?
Ето това е сбърканото. Мъжете ходят при проститутки, защото е лесно, и после кой от където е. Ама чак задушевни разговори, пък рождени дни , пък писанки-извратено е, все едно се сваляте и са ти толкова скъпи, че чак им помниш рождените дни и ги имаш като приятели някъде. Едно е ,ако с някоя си имал връзка, но сте запазили добрия тон и се поздравявате, друго е ,ако си платил за секс веднъж и и знаеш рождения ден, че чак и семейния статус и живота. Това лично мен би ме обидило много повече, отколкото да си пишеш с някоя бивша изгора. При едната е имало любов и си прекарал време от живота си с нея, а с другата там някакви платени часа, през които е играла театър.Сам си задай въпроса какво ти носи комуникацията с тези жени, и защо го правиш. Може би затова приятелката ти така реагира.

60.   За мен като жена е притеснително, ако разбера, че даден мъж е бил редовен клиент на проститутки. Хайде, инцидентно мога да приема - нямал опит, нужди, любопитство.. Но редовно? Е, никоя жена ли не го хареса за връзка? Като качества, а не само една външност? Само като си плати ли може да получи секс? И здравният въпрос също не е за подценяване. Щом аз дори не посещавам обществени басейни от страх от зарази, настоявам за презервативи и т.н., защо да си правя експерименти с мъж с такъв опит? Въобще - за мен това е мъж с някакви проблеми, какви точно - той си знае. И за да съм справедлива - не разбирам и жени, които в днешно време могат да учат и работят какво ли не, а са избрали такъв живот. Поколения жени са се борили да извоюват равни права, за да живееш като човек, а ти ще станеш проститутка... Вярно, оправдания ще чуем всякакви, а и парите са повече, но на каква цена? Колкото до миналото на половинката ти - или го приемаш и продължавате заедно, или се разделяте. Това намилане за стари истории, случили се по време, когато човекът не е и подозирал, че съществуваш е дразнещо и само би ме отблъснало.

61.   56, аз точно в тая връзка го казах товаа за сметката. Нали така казвате - няма значение, че жената е била с 300, защото е минало, вжно е настоящето. А изведнъж се оказа, че когато е за проститутка рязко миналото придобива някакво значение за жените. А иначе че са ви минали 300 души, няма проблем.

62.   Ето още една причина да се стои далече от такива мъже. Проститутките, казват, не се оплаквали, не ги боляло глава, не мрънкали, и всичко било цветя и рози. Точно такова мислене е притеснително, защото на това свикват тези мъже. Ами то по тази логика и една жена трябва да си хване любовник, дето няма да е изморен и изнервен, няма да се прибере вкъщи, да си хвърли мръсните чорапи на пода и да пита къде е манджата, а после да те изклати пет минути и да захърка доволно. Струва ми се мъжете не осмислят, че в една връзка мъжът не търпи жената, а се търпим *взаимно*, но и черпим облаги, които друг не би ни предоставил. Разбира се, малко трудно е да го осъзнаеш това, когато плащаш на някой да стиска зъби докато ти му го ръгаш, че и да се прави, че е много гот, а ти си номер едно.

63.   Докато си с нея няма други жени в живота ти ... а си пишеш още с тях. Да, добре, много добра постъпка, чак да те похвали човек ..

64.   Силно се съмнявам някой мъж да прояви разбиране и да не сметне за пошло това една жена да прави секс с някого, само за да си начеше крастата, че на всичкото отгоре и да си плати за това. Двойният стандарт е в пълна сила по този въпрос - мъжът може, той има нужди и, видиш ли, приятелката му е "консерва", че му се мръщи, а ако е обратното, жената е лека и я заклеймяват за парцал.
По въпроса на автора - винаги ще я гложди тази мисъл, приеми го, на никоя нямаше да й стане приятно. Болшинството от жените приемаме това за мръсно и гнусно по ред причини, които са изброени по-горе в други коментари (голяма част от тях са право в десетката). Може би с времето ще се уталожат нещата и се надявам да е така, защото имаш сравнително разумни доводи за деянието, колкото и противно да ми е то, а и не само на мен.

65.   Пич, жена съм и ти казвам евала. Толкова глупаци са се опитвали да ме лъжат със сладки приказки за чувства, за да ме вкарат в леглото (някои продължават и до момента), че аз директно ги питам защо не идат на проститутка. Хем си доволен, хем не лъжеш момиче. Абсолютно те подкрепям. Може би обаче е трябвало да си спестиш това инфо. Казвал, че не искаш да я лъжем, но когато си спестил нещо за себе си това не е лъжа. Разбирам гневните коментари на жени, но те явно не са били лъгани ;))))

66.   Това с лъгането е поредното смешно оправдание. Има разлика между това да не искаш да излъжеш някого и това да не можеш да накараш никой да ти върже. А една жена иска ли те, не е нужно да я лъжеш. И ние харесваме секса. Друга тема, че много мъже всякаш не го разбират това и наистина изпитват нужда да ти говорят празни приказки. И мен са ме лъгали, номер 65, но не съжалявам, че съм правила секс с тях, защото сексът съм го искала, а не съм го дала в замяна на някакви обещания.

67.   Намирам някакво противоречие - готино е с проститутки, необходимо, по-евтинко излизат, приятни момичета. Ок, ами защо тогава си търсите приятелки/съпруги с някаква друга професия, бре фенове на тези труженички?

68.   до 67 качествената жена винаги е за предпочитане пред проститутка. Но докато намериш такава (а такава не се намира от днес за утре), трябва или да лъскаш, или да лъжеш, или да плащаш. Вече всеки сам си избира. Аз лично предпочитам да лъскам. Но има един момент, в който вече не се издържа и си искаш жена. Много е трудно, но все пак съм инат и съм устоявал и не съм плащал, но съм бил на косъм и ги разбирам мъжете, които си плащат. С чекия не е същото, но пък си има други предимстава - че не се омърсяваш с лъжи и проститутки. Но и жилата си иска разхлабване и на колкото и духовни и морални да се правим, чисто физически е трудно. Жената по-трудно може да го разбере, защото нейната сексуалност е по-различна, по-емоционална е (разбираемо е защо са отвратени и няма нищо ненормално), докато при мъжете си е повече на чисто физическо и физиологическо ниво и също ги разбирам.

69.   Добре де, из този сайт масово се подлрепя теорията, че има едни пет процента доминантни алфа красавци, които ебат всичко. Да речем, си се родил от другите 95%. Какво, трябва да си умреш девствен? Виновен си, че не си хванал добър ген. Нека и не толкова красивите мъже да получат юалко ласки.

70.   Аз ще споделя моята гледна точка. Жена съм, омъжена, наясно съм с позицията, че повечето жени подхождат с отвращение ако разберат, че партньорът им използва сексуалните услуги на проститутки. Да, на пръв поглед си е гнусничко, но няма някой който да не разбира, че сексът с проститутка е просто една гимнастика-с цел задоволяване. Ако можех да избирам бих избрала това пред другото, многократно по-лошото. Тия дето се сърдят, че мъжът им някога е чукал проститутка знаят ли какво е да ти води в къщи любовницата си, да я посрещаш и да и сервираш. Че дори и не подозирате колко такива случаи има, и аз съм една от тях. Авторе, адмирации за честността ти, това момиче не разбира какъв човек има до себе си. Защото си можел и нищо да не казваш, нали-никой не ти е светил. За това писане във фейсбук обаче ще те критикувам-ние, жените сме много емоционални същества, послушай ме-тук пресоляваш манджата. Приеми го като градивна критика.

71.   ами гнусно си е да използваш сексуални робини ...

72.   С ръка на сърцето мога да кажа, че това дали мъжът, когото обичам е бил или не е бил с проститутка грам не ме интересува.

Alpha, ж. 30 г.

73.   Ето ти и едно различно мнение...
Не съм от най-решителните, не съм и от смелите...
Не съм от най-красивите, най-обикновена жена, майка и съпруга...
Честно казано, не бих искала да слушам подобни откровения... , не бих искала изобщо да чувам за подобни похождения...
С моя мъж не сме говорили за миналото, а сме с 20 годишен брак...
Дори не знаем кой с колко е бил преди да се запознаем...
Аз - с четирима, а подозирам, че той с нито една преди мен, защото беше невероятно неопитен и дразнещо непохватен в леглото!
Но дори и да не беше така, не бих искала да ровя в миналото!
Важно е настоящето!
Никоя жена не би оценила подобни откровения, да знаеш!
Не бива да се рови, толкова!
Виж темите за ревниви мъже, които буквално полудяват като научат за бройките на половинките си, има и такива!
Аз лично не питам и не искам да знам!

75.   Какви ли не глупости изчетох в тази тема! Разни заблудени женици се опитват да изкарат проститутките жертви, мъжете се възползвали от по-високия си социален статус, на момичетата им било гадно и т. н. Нищо подобно! Поне тези в София са едни лакоми за пари девойки, читавите от които си изкарват по 8-10 бона на месец. Откъм имоти не знам как е положението, възможно е там да съм наистина с по-висок социален статус, но откъм доходи определено не съм. Не изкарвам по 8 бона на месец. А девойките са си направили сметката, за 4 години ще спестят за един голям апартамент в центъра на София, пък после могат и да се пенсионират.

76.   От автора до номер 73, благодаря ти! И аз съм на същото мнение. Не знам приятелката ми преди с колко мъже е била и честно казано, не искам да знам. За мен важното е, че сега е с мен. В случая, тя попита, а аз мразя да лъжа, не се чувстгвам добре в кожата си просто. На други жени, с които съм имал връзка, не съм казвал за проститутките. Но попита ли ме някой, не искам да лъжа.

77.   Четох, четох и сега да направя анализ на действителността:

Жените са прави и знаят, че са прави!

Мъжете не се бръснат за... миродавни.

Крайно време е проститутките да се легализират!
И мъжете отново да станат мъже дай Боже!
Че в момента са безгласни букви и съквартиранти.

Вие, които много осъдително пишете, ако вие не сте к***и, аз незнам коя може да се нарече такава.

78.   Това е пълно безумие схващането, че като е лека жена и е решила да изкарва бързо пари не и носи удоволствие секса в работата или пък, че не заслужава да и честитиш рождения ден.

Просто сте предубедени и не виждате по далеч от носа.

79.   Зависи, има два основни варианта.

Ако той и е 2ри и 3ти, тя има право да ги съди.

Ако той е бил с нея и 3 проститутки, а той на нея и е 20тия. Тва последното ми се струва по-вероятно.

80.   Нямам против проститутките, а само против мъжкото лицемерие, което за съжаление виждам, че и тук преобладава. Виждам, че доста мъже ги защитават, някои още малко ще ги изкарат по свестни и от папата. Дотук няма лошо, всеки има право на мнение. Само не мога да разбера защо тогава пак точно мъжете вкарват отрицателен смисъл казвайки за някоя, че е курва. Та нали именно курвите ви дават толкова желания от вас бърз достъп до секс и то на всичкото отгоре безплатно, за разлика от проститутките. Защо не ги възхвалявате и тях така? ! Мисля, че най-нелицемерно би било ако стимулирате курвенското поведение и го въздигнете в качество, тогава хем повече жени ще пускат наляво и надясно и няма да имат задръжките, че е нещо неморално, хем и вие няма да се оплаквате, че трудно се дореждате до секс. Тук обаче идва моментът на двуличието. Мъжът иска да намира колкото се може повече лесно пускащи жени, но пустото му его не му дава да е толкова широкоскроен и да приеме, че същата тази, която му пуска на него, ще пуска и на още сто. То неслучайно сте си измислили и израза "Обичам курвите, но не и курвенските номера".

81.   Щом си й казал истината, си точен мъж, много рядко някои ще е така откровен, тя, че не го е оценила е неин проблем, следващия ще спи и с нея и с проститутки и нищо няма да й каже, така ще е подходящо за нея, предвид характера й.

82.   Амиии много гадно. Аз съм много разкрепостена, но дори и аз бих си помислила, че след като си спал с такива, че и редовно с две, значи имаш много високи изисквания за секса, които може и да не покрия. С колкото и мъже да съм спала, обиграна като професионалистките надали ще съм. Това ще ме кара да се чувствам недостатъчно добра в леглото с теб. Общо взето е комплексиращо. Още по тъпо е като се замисля, че уж си се представял пред мен като олегнал, а в същото време си харесваш проститутки…. Ти така ласкаво се исказваш за тях, все едно са по-добри от останалите жени. Ако тръгнеш и в реглото да ни сравняваш, да не се окаже, че аз не мога да го поема отзад докрай както тя и да ме зарежеш? Е такива неща си мисли жената и се сдухва все повече. Гадничко си е да ти кажа….

83.   До номер 26: Защото не се е появил някой, който да ти разклати самочувствието. Ти се вярваш, че гаджето ти ще е само с теб. Ако постоянно те кара да се чувстваш неуверена, сравнява те с други жени, хвали други жени, влезе в дискотека и всички яки мацки му се лепят итн., няма да си толко уверена. Явно си с някой невзрачен все…, а не с желани ергени.
Гаджето на автора няма ниско самочувствие. Той има ниско и се го е вдигал, като е ходил на проститутки. Има много начини човек да си задоволява нагона, не е задължително да плаща за това.

84.   До номер 44: А ти явно се мислиш за много отворен и разкрепостен, но си незрял. Да ти е минало наум, че приятелката ти, което се е кефела да говориш за секс с проститутка, не ти е била гадже. Или по точно не те е харесвала. Иначе може да сте се виждали често, да, на основно за секс. Когато държиш на някой, не разсъждаваш като нея. Това не показва, че е разкрепостена, а че няма чувства към теб. Добре си е изиграла картите, ма ти се замисли какви грешни съвети даваш във форума.

85.   Абе какво всички сте нападнали човека?
Кое го прави толкова ужасен?
Това, че е бил искрен, или това, че не е искал да мотае с лъжи жени, за да получи секс?

По-добре с компаньонки, отколкото с надишани с балони шибалки от някоя дискотека, които щяха да му излязат на същата стойност за да ги пои с алкохол, докато си вдигнат краката в тоалетната, или на задната седалка.
Или по-добре за вас е да лъже някоя свястна девойка, за да я поебе и после-захвърли.
Много по-коректно е да си платиш и двете страни да са наясно кой какво дава и какво получава.
А това, че не е излъгал приятелката си е похвално.
Стига сте съдили хората, не сте по-хубави от тях.
Пример е една съседна тема, в която един жалкар пита как да ебе безплатно.

86.   Няма право да ти се сърди! Коя е тя, че ще ти се сърди? Да не би да си и изневерил?

В днешно време жените имат страшно много бройки, а като чуят, че мъж си е направил кефа, започват - "ААА, ууу! "

Въобще не трябва да ти е проблем комплексарското мислене на тази до тебе.

88.   На жените не всичко трябва да се казва.
То и те не казват всичко. Ако ги питаш с колко мъже са спали или няма да ти кажат, или силно ще намалят бройката.
За мъжете е нормално да ходят на проститутки. Ако не ходеха, най древната провесия нямаше да съществува.
Най- много ходят женените понеже жените често им спират секса.
Аз също съм ходил но нокога няма да го кажа на жена ми.
Както жените, така и ние мъжете си имаме тайни.

89.   Ега ти ценностната му система на тоя! Ако момичето му беше казало в отговор, че тя пък се е търкаляла редовно с двама негри или роми, колко ли щеше да му стане готино? Ами и тя само така да пробва, освен това и те са хора като всички, уважава ги, от време на време си пише с тях. Обещава му, че докато е с него, няма да спи с такива. И той трябва да приеме миналото и да остане с нея. Нали е широкоскроен и няма предразсъдъци?
Даже те са по за уважение от неговите проститутки, защото не са избрали да се родят такива, а проститутка се става поради собствен избор.
Да видим колко от мъжете нямаше да оплюят момичето.
И защо като е толкова естествено и няма нищо лошо да си проститутка не се жените за такива, нито пък го виждате като добра професия за дъщерите си? Представям си как някой като го попитат какво работи дъщеря му отговаря с гордост проститутка!

90.   Ами в днешно време във социалните мрежи дамите имат изисквания мъжът да е 1. 90, нацепен и с Порше. Общо взето ако не си в топа, не може да се класираш поне до към 32 - 35. След 35 жените се усещат, че няма да вържат топ батка и склонваят за някой нормален.
Ама никоя като не е отразявала нормалния и на 35 е девствен или с 1-2 бройки, е смотан, няма от, не става. Ако е ебал проститутки, пак не може.
Какво, да ви чакаме да се на живеете с барките и богаташките синчета и до 35 да сме на чикии ли?

91.   Като толкова ги тачите, посъветвайте дъщерите си да станат жрици.

92.   Авторе, ако беше казал на жена си, че си платил 2000лв за вечерите, съм сигурен, че няма да го приеме толкова навътре. Кажи й че си дал 10000 и вече няма изобщо даже да влиза в графата проститутка. Сигурно жена ти вече ще я нарича "ескорт".
По реакцията ще познаеш дали дилемата е морална.
Ако беше морална дилема всяка една материалистка на улицата (99% от жените, останалите се преструват ) са материалистки.
Така че но. 5 е много прав. Тук изобщо не е до морал, а до това колко стойност имаш ти. За тях ако не можеш да ги излъжеш за без пари, значи не ставаш :D хаха

51-83 от 83