Кои сте вие уважаеми дами, че да ни съдите защо спим с проститутки?
Уважаеми,
Ще карам направо. Много ме подразни темата написана от онова момче, което преди да срещне приятелката си спяло с проститутки, а тя видите ли се дразнела. И почнаха едни коментари от жени, че всички мъже, които спят с проститутки са боклуци и неспособни да имат сериозна връзка. Егати лицимерния псевдоморал. Направо нямам думи.
От 2 години ходя по скъпи проститутки и всичките са бели българки и в пъти по хубави от вас драги критикуващи дами. И искам да ви кажа, че проститутката е жена, като вас, тя не е извънземно, нито полезно изкопаемо. За разлика от вас обаче тя не философства и не дава квалификации, тя не прехвърква от звят на цвят както вас от удобство, а работи с тялото си, за което и се заплаща. Всеки знае съдбата си и защо е стигнал до тук. А пък, аз ходя по проститутки заради такива дропли като вас, които друго не знаят освен да изискват, критикуват, настояват, хленчат и накрая лъжат и мамят. И не ми разправяйте как не сте всички еднакви. Тези песни сме ги слушали та чак наслушали. Ушите ни хванаха мазоли от тях.
Аз лично ще продължавам да ходя по проститутки, докато наистина не срещна жена, за която си струва да посветя живота си, да и се отдам изцяло, а тя да е готова да живее в помийна яма, ако щете, заради самия мен, не заради парите ми, не заради сигурността, а заради това, че ме обича безрезервно.
Хайде да видим сега аз ли съм боклук дето спя с проститутки? Слушам една колежка, която вика на другата - пуснах на моя (любовник) отзад, той взе, че се престара. Сега ще пърдя цяла седмица, добре че мъжът ми е в чужбина - другата се смее хи-хи - мен още ме е страх, щото на моя му е много дебел. И на двете любовниците са им колеги, като на единия жена му е бременна и лежи в болницата за задържане. Е, аз ли съм най - големия боклук? А? И защо? Защото не се вмествам в цялата тази порнография да чукам омъжени жени и да им се подигравам зад гърба после, а предпочитам да си платя и да забравя.
Вие бихте ли тръгнали с мъж, който разправя на друг мъж за любовницата си - е мойта най - накрая започна да гълта, каза ми, че не била лоша навкус спермата, ами така ще е, като не ми дава са се изпразвам в нея - другия - значи аз съм по-добре мойта хем гълта, хем се празна в нея, гледам да и правя два тека, така че да редувам. Знаете ли още колко мога да ви разправя. Знаете ли сега, когато наближава Коледа колко омъжени ще си вдигнат краката и то не само на един. И същите тези боклуци ще си направят оперативка и ще ги разнасят после как квичала, как гълтала, как пъхтяла и какво ли още не. Ако чукам някаква курва повече ли ще ви се издигна в очите, отколкото ако спя с проститутка?
Разберете, проституциата е най-малкия проблем, по-големия проблем е развратът в обществото, който цари на всички нива.
Извинавам се за грубия си тон, но се почувствах пряко засегнат и имам право да споделя, след като сайта дава това право.
С. 29 г.

Коментари

51-62 от 62

58.   До 57

Някой жени са тотално лишени от страст и желание за секс, така че е като да обясниш на човек, който е роден глух, какво е то музика ...

59.   Аплаузи за автора! Който те разбира - добре, който не - пак добре. Дерзай!

Жена Л

60.   В предишната тема никой никого не съди. Веки има право на избр и мнение и там това е показано. Това, че малко жени искат да те изберат с подобно поведение е друг въпрос. Никой никого не обвинява и не иска обяснение. Питал е човека - отговорили са му как това се приема. За едни е ок, за други - не. Никой не е тръгнал да съди някого, че ходи при проститутки. Но всеки си е казал как си го приема за себе си и това е негово право. Ти, човече, също нямаш право да съдиш хората, които очакват партньор с чисто сексуално поведение. Върпос на избор. Какъв ти е проблема?

61.   Авторът ясно е посочил, че никой не съди. Чети по внимателно! А тук и в предишната тема дамите не само съдят, но дори заклеймяват. Авторът се възмущава, че развратът с безплатните курви наречени любовници се възприема по лесно, отколкото ходенето при проститутка. Което наистина е феномен. И никъде авторът не е казал, че не може да си намери нормално момиче. Напротив той се е парил с такива и търси такова, което истински да се влюби в него и да го обича. Женското ни въображение няма граници.
Аз се ожених късно и за разлика от автора не съм спал с проститутки, освен две продължителни връзки с мой наборки, съм имал за любовници седем омъжени жени между 35 -45 години. С тях такива неща съм правил в секса, които с жена си не мога да направя. За тях не съм споделял на съпругата си, защото съм сигурен, че няма да го приеме за нормално. Сега си гледам семейството.

62.   Лошо гледам на мъж, който примерно е спал с омъжени/обвързани жени или жена с такива мъже. Значи знаете, че има семейство и пак си го бутате? Като горния. Но по-виновен е този, който дава баницата, не който я яде. За проститутка казах вече, че няма лошо, стига да се е пазил. А на автора бих казала да не му пука за мнението на жени, мъже или подобни. Не се нагаждай според претенциите им, а си вземи жена с подобни възгледи.

Джен

63.   Ама кво се обяснявате кой спал и не спал не ми е ясно.
Всеки човек си избира начин на живот, и ако един или друг не е ползвал услугите на проститутки не виждам причина да очаква адмирации или медал примерно.
Авторът да си ги ползва със здраве, макар че кой знае защо съм сигурна че не би отказал безплатен секс, ако се намери да му предложи такъв

64.   За но. 1 ще го синтезираме така : нормални момичета няма, мила. Отдавна. Ако имаше в България щеше да има нормални семейства и раждаемост. Според Хипергамията 80% от мъжете са неизбрани, а само 20% от тях са търсени, а те са най големите боклуци. Т. е. топката е във ваши ръце, мили дами. Свалете си малко летвата и мъжете няма да има нужда да ходят където и да било.

Ние се оправяме с проститутки. Вие си ходете на жиголота. Аз лично изобщо не бих се погнусил, че "нормалната" ми приятелка е ходила по стриптиз барове и обарвала някакви мускулести пичове, където после са я чукали в стаичката. Вие така или иначе го правите и никой не ви съди за това. Моля да си имаме уважението. Даже имах едно гадже - проститутка (cam girl) и въобще не ми е пречело. Както каза автора и те са жени.
_______________
До автора:
".... които друго не знаят освен да изискват, критикуват, настояват, хленчат и накрая лъжат и мамят"
Забрави да кажеш мрънкат, хленчат, пренебрегват, не уважават, предубеждават се и прехвърлят комплексите си на мъжа

65.   До номер 41, то да не мислиш, че е лукс да учим и да сме стажанти на 22.
Ти знаеш ли какви трудности съм преживяла докато стигна до тука без да се продавам? Аз измръзвах по улиците дето чаках автобус, за да уча, а тези проститутки дето ги жалиш на мокро не стъпват с токчетата си. Нищо не е така, както изглежда. Зависи все пак, просто всеки си знае какво му е.

67.   До 57, първо расизма не е красиво нещо. Второ от 6-те проститутки с които съм бил съм най доволен от една която беше циганка. Като се отнесеш с нея по човешки и направиш един комплимент момичето прави чудеса ;)

68.   Аз пък изобщо не те съдя, че ходиш на проститутки. Все ми е тая кой къде ходи, освен, ако не ми е мъж или гадже.

Та, ако хвана моя човек да ми изневерява с проститутка, определено ще му разкажа играта. При това не толкова заради предателството, колкото заради риска (болести и т.н.)

Иначе, ако бях мъж, най-вероятно щях да отида на проститутка поне веднъж, за да пробвам какво е. Но едва ли бих се зарибила. Изглежда ми твърде стерилно, без тръпка, а и според мен ви оказва влияние на самочувствието. Ако се чувстваше достатъчно уверен, нямаше да пуснеш тази тема - за това говоря. Гузен - негонен бягаш. А реално няма от какво да се срамуваш - нормални неща си написал.

69.   Забавно ми е такива съпрузи като 39, които ходят по проститутки и смятат че това не е изневяра. Жена ти знае ли? Ако знае, добре. Ако не... Чиста изневяра си е това.
Иначе то бих предпочела мъжа ми да има афера с друго момиче отколкото да ходи по проститутки, та мен да зарази после с нещо, кой ги знае. Гнусотия си е за мен тази работа, но всеки си знае

70.   До 69-той/39/ е казал дали жена му знае. И много добре го е казал защо. Стига да има кой да чете и да мисли, ама явно няма-важното е да си напише неговото, че това е гнусотия...
Перфектно е мнението на 39-много добре обосновано и обяснено, за добронамерени и използващи ума си хора!

51-62 от 62