Секс
Здравейте. Момиче на 23г съм имам сериозна връзка от 4 години, обичам приятеля си, той ми е първия както и аз на него. Обаче искам да бъда с друго момче в иннимни отношения. На няколко пъти сме си говорили, че искаме да опитаме тройка с момче и момиче, но едва ли ще мога да го направя. Моя приятел ме задоволява, обаче искам да разбера какво и с друг? Дайте съвет?!

Коментари

1.   Ами напусни го и си намери друг.

2.   Ами какво да ти кажа... Нормално е да ти се иска да разбереш какво е с друг. От мъж до мъж в леглото има големи разлики. Вариациите са толкова много, че може никога да не попаднеш на двама еднакви в това отношение.

Но когато си влюбена, не ти пука, не ти трябва друг и не търсиш нещо различно. Явно ти вече не си. В което няма нищо лошо, млади сте и това ти е едва първия мъж. Ако не си го изживееш, вероятно някой ден ще залитнеш. По-добре се разделете и си задоволи любопитството сега, защото после когато дойде време за семейство, няма да е никак добре да имаш такива неизпълнени копнежи.

3.   Щом една жена я ударят по дупето повече от един чифт ташаци после спирачка няма - стара поговорка.
Ще опиташ с друг, трети и т.н. и ако ти се услади и ти хареса различното , което е твърде вероятно, после няма да мажеш да се спреш докато не си начешеш крастата. Не те разколебавам, опитай, живота си е твой и е пред теб, така си даваш шанс да срещнеш и други стойностни мъже.

4.   Как така го обичаш, а искаш да имаш интимни отношения с друг?
Ужас! Момиче съм на 20 да ти кажа наживяла съм се одавна, а дори и да не съм или обичам някой или искам да си го слагам с друг. Тая работа обичам го ама искам и с друг ме ми е ясна. Като обичаш искаш само този човек и не ти трябва да разбираш какво е с друг. Много си сексуална в следствие на това, че не си опитвала сигурно ама минало му е времето.
Все пак ако искате опитвайте тройки ама според мен ще опиташ ще ти хареса а туко виж вече решиш, че не го обичаш. Затова се живее и опитва преди нещо сериозно. ;)

5.   Ей, тва жените сте ебаси подлите същества!
Засрами се от себе си!!!
Ти кво ще направиш, ако разбереш, че той е бил с друга? Със сигурност ще му спретнеш доста голям филм.
Нямате угода! Все нещо не ви достига, ама се изкарвате най-невинните във всяка ситуация... била го обичала, ама искала да види кво било с друг.... егоистка, и... оная дума с К.

6.   Ако сериозно го обичаше, нямаше да ти минават такива работи през акъла. Щом ги мислиш нещо си недоволна, хем казваш че те задоволява.Сама не знаеш какво искаш и най-вероятно си от хората които искат да се "наживеят". Ако е така - разделете се и се наживявай на воля, ако ще и доживот. Само да не стане като в народната приказка - да изпуснеш питомното за да гониш дивото.

7.   Поредния курволък, дето иска да се ебе и после ше пише тема: ПОМОЩ, приятеля ми ме заеба, направих огромна грешка. Не се обиждай, такава си, приеми го като комплимент.

8.   Дай ми някакъв скрит знак, който евентуално администраторите благосклонно да пуснат. На 21 години съм.

9.   Аз бих ти казал да си седиш на четирибуквието и да не правиш глупости.

10.   Много е сериозна тази връзка, направо думи нямам! Като ви се иска толкова да се плющите с други, какъв е смисълът да сте заедно? Явно вече не се обичате, защото ако обичаш някого няма да си мислиш как е секса с друг, че и приятелят ти да го гледа или ти него. Това е извращение, не е любов. Щом го мислиш, рано или късно ще го направиш. Вие вече сте си изневерили емоционално. Съвет - разделяйте се, ако имате поне малко самоуважение. С това мислене няма да стигнете по-далеч от ку-валъка, нито ти нито гаджето ти.
И не си момиче, ами си жена.

11.   Отиди на фитнес.

12.   И с другите е почти същото. Ако опитате тройка, ще си разрушите връзката.

13.   Кура си е кур, не е по-различен.

15.   Приятелят ти е в същото положение, така че, я ти кажи приемлив вариант и той да види как е с друга жена без да си разваляте отношенията?

16.   Човек според мен и двамата сте мега смешни... Това е несериозно да питаш тук. Отвратих се докато четях как може дори и да ти мине през ума на мен никога няма да ми омръзне моето момиче още повече аз на нея сигурен съм ако се наложи ще и правя секс изненади секс приключения 10 часа секс сутрешна закуска отново секс секс в мола секс където тя поиска вярвам и безразервнно нещо повече ревнуваме се но сме супер ценностни а вия май не сте! Супер жалки сте чесно как може да кажете че се обичате вия сте като порно актьори любов има но не и ваща все пак успех със начина ви на "живот".

17.   По-добре кажи на приятеля си какво те мъчи. Не заслужава да бъде мамен след четиригодишна връзка.

20.   Няма да е нещо по-различно с друг мъж. След като приятелят ти те задоволява, значи имате друг проблем, за да почнеш да си мечтаеш за секс с друг мъж. Като цяло всички имаме едни и същи полови органи, няма кво ново да получиш като усещане. Ако обаче нещо ти липсва в секса и подозираш, че не е точния любовник за тебе, първо се опитай да му го споделиш. Той, ако иска да те задоволи, ще се постарае. Друг метод за разнообразие в секса е да ползвате секс играчки или да изпълнявате ролеви игри. Но ти се заблуждаваш, че единствено от скука искаш друг мъж. Помисли какво ти липсва - емоционалност, психическа стимулация, какво точно. Ако все пак решиш да го направиш с някой друг, първо се раздели със сегашния или си направете тройка. Не прави нищо зад гърба му, защото на теб после ще ти е кофти, а и можеш да лепнеш някоя болест или недай си боже да забременееш.

21.   Еее, как няма да е различно. Половите органи са различни, дължина, дебелина, форма, и всичко това влияе на усещането. После различните хора действат по различен начин. Някои са нежни, други страстни, трети обичат различни пози, четвърти наблягат на оралното. Някои свършват бързо, някои карат час, някои те повтарят 2-3 пъти. И т.н. Някои от тия неща могат да се повлияят, но повечето хора си имат техен си стил и възможности и не могат да ги променят ей тъй. На авторката, ако й се иска да пробва различно, това желание няма да изчезне ей тъй. Безсмислено е да я убеждавате как нямало значение и всички х*йове били еднакви.

22.   Големи моралисти в този форум бе, все едно всички в католически пансион са отраснали и са получили строго пуританско възпитание.
Ами оставете момичето да опита с друг, да види какво е, може пък по да и допадне от първия. Младо е , кипи от хормони, сега ако не пробва на дърти години ли да се разтърчи натам насам.
Хич не ги слушай моралистите, кой знае и те какви ги вършат или са ги вършили - ама сега, видите ли колко сме морални.
Хич не се съобразявай с околните, живота си е твой, тялото си е твое и си иска своето - дай му го, опитай с друг, с трети , после сама ще прецениш дали ти харесва и те устройва с друг и чак тогава може да си прекратиш връзката. Ако не ти хареса имаш опцията да си запазиш сегашната връзка но поне ще си опитала какво е с друг и няма да те гложди любопитството. Не си длъжна на никого да даваш отчет след като все още си свободна неомъжена жена. Всеки човек има право на своите малки лични тайни и не е длъжен да ги споделя с никого. Опитай пък времето ще ти подскаже как да действаш занапред. И не споделяй с никого, ни с приятели и приятелки, ни с роднини, хората са гадни и ще гледат повече да ти навредят и да ти се хилят отстрани на сеира, отколкото да ти съчувстват и да ти помогнат.
Опитай и успех от мен ти пожелавам.

23.   Харесваш ли друг? Това да не е желание за него.
На мен по едно време ми дойде желание за един познат, с който само си се представях, не бих го направила с него все пак, но ми допада. Имам мъж до себе си, вече не мисля за другия.
Може да имаш желание за нещо ново, страст, трепет от непознатия нов мъж и с времето връзката придобива същото както старата, еднообразие, познатост.
С момъка може да не останете много заедно и доживот. Защо мислиш, че искаш друг?
Може би ти липсва първоначалната страст...

24.   №22 не бъркай морализъм и морал. Например ти си в категорията на моралистите, защото ценностите които проповядваш не са реален морал, но се имаш за по-голяма работа от останалите. Авторката никой не я кара да седи насила с приятеля си. Като ѝ се ходи по други мъже - да ходи. Но с открити карти. Иначе човек сам си захвърля достойнството на боклука, подобно на теб.

25.   22 Човек трябва да има граници понякога , както го описваш втори, трети на какво ще стане?
Тея дето са били с един жена / мъж цял живот липси ли имат?
А нашите предци първо са се женели, тогава са правили секс.
Вече всеки си има странични желания, но човек не трябва да се води само от желанията си.

26.   До 23. Страхотен съвет към 23 годишна жена.
Ти лъжата и лицемерието "малка тайна" ли ги наричаш.
Ако си почтена жена на приятеля си ясно ще му заявиш, че искаш да спиш с други мъже и нека той да знае и да прецени дали да сте заедно.
Запомни обаче няма първи път в тая игра. Проебеш ли се няма спиране. Изживял съм такава драма с първата си приятелка -ученическа ми любов. Бяха и внушили, че да спиш само с един мъж не е нормално. Е, познай? Разбрах, разделихме се и двамата много плакахме, но трима я бяха овършали вече. Сега вече е семейна с две деца и пак си хайка от навреме.
Защо не ти стиска да се разделиш с приятеля си, пък тогава да експерементираш с други мъже?

27.   22 - Предпочитам да съм моралист, отколкото използвана пачавра, дето са я подмятали голям брой мъже.

28.   22, "опитай с друг, с трети "

Голям съвет ѝ даваш - да обикаля мъжете като цветарка.

И на края като поодъртее, ще реве къде са свестните мъже, понеже никой нормален мъж няма я да вземе на сериозно с такъв колометраж.

Тогава сигурно ще я съветваш да си крие миналото и да се прави на светица, че да върже някой балък.

29.   28, и да иска да скрие минолото, няма да може. Все някой ще подшушне на приятеля й какви ги е вършила. Нормален мъж няма до се занимава с тава пачавра.

30.   " Големи моралисти в този форум бе, все едно всички в католически пансион са отраснали и са получили строго пуританско възпитание."

ХЕЙ! Това е НАПАДАТЕЛНО и ОБИДНО!

31.   Аз от кога разправям, че курвата е генетично заболяване, загнездено в хромозомите на жената.

Братан.

32.   Абе, добре бе, мъже. Почвате да ми лазите по нервите. За вас всеки е курва и тем подобни. Точно пък ти, Братане, не си най-свестния мъж. И вие сте курви, не го замазвайте толкова...

33.   Щом ти се курвее, прави си го с когото си искаш, но бъди честен пред приятеля си. То навсякъде бълва тази простотия, че е ненормално да си бил само с 1. Абе баба и дядо са заедно от 18-годишни, както и 90% хората от това поколение и нито са ненормални, нито са нещастни. То вярно, че света се променя непрекъснато ама този разврат за мен е непоносим, за такива хората са го измислили - курви и курвари

34.   № 32, познаваш ли Братан? Питам, защото почти винаги се удивлявам от "невероятните" му коментари тук. Донякъде съм "за" изказването на № 22, живота наистина си е наш и как ще го изживеем и с кого, и с колко партньора е наше право!

Л

35.   Нещата трябва да се наричат със собствените им имена. То и жабите в менюто на ресторанта фигурират като "воден пъдпъдък", ама те са си чисто и просто едни жаби. Така че, прав е шопът: "Абе, оти ги ручахме тия жабета?"...
Чудела се момътъ, как да си РАЗНООБРАЗИ секса! И решила, дай с двама. После - ми що пък да не са трима? После - четирима, ганг-банг, и тнт... Накрая отишла в казарма да направи "примоция" на рота войничета. Ама пък много се докачала, като ѝ кажели, че е разпоретина. А в живота изборът не е много голям: или си свестна, или не си.

36.   На теб всички ти лазят по нервите щом не ти се възхищават и не ти вярват. Братан казва, че всяка жена е курва, а не всеки е курва