Фейсбук снимки
Момиче на 22 съм. Ако си хвана гадже и ми разгледа снимките във фейсбук какво ще си помисли на това: Имам снимки и с родителите ми и сама. Имам и снимки с приятелки навън или на дискотека ама са малко. С майка ми имам снимки на море и по други градове и със сестра ми. С татко ми имам снимки и от други държави. Срамно ли изглежда голямо момиче да има снимки с родителите си и да няма много приятелки. С 3 приятелки излизам навън, а не с голяма група. От снимките с татко ми да не си помислят Вместо да си излиза с момчета тя се снима с татко си. Тези да не влязат и в леглото. А с майка ми да не помислят ОО маминото момиченце не може да се отдели от майка си и дори се снима с нея. Имам и снимки сама от чужбина, това май е още по-глупаво. Или с момчетата просто трябва да гледам как да се обличам, как да се държа и какво да правя в леглото пък фейсбука няма значение. Досега съм имала едно гадже, той дори не влизаше във фейсбук. А само във messenger да си пише с приятели.

Коментари

1.   Момиче, вземи се подготви за реалния живот!
С тея снимки си наистина като малка. Това ли ти е проблема?
Вие сте като на пазар. По фейсбук профила ли ти ще те избира този? Ако е така, директно се събличай и се шервай онлайн. Така ще си вдигнеш левъла и другите мъжкари п*шлегари ще му завиждат на твоя. А популярността ти ще се вдигне до международно равнище..Успех

2.   Какви са тези глупости, които си мислиш, напълно нормални са си тези неща, не е нужно да се снимаш с огромна компания нон стоп, за да си готина, достатъчни са и 1, 2-ма приятели понякога. А това, че имаш снимки с вашите може да говори само добре за теб, не и обратното. Това не е с срамно, да се снимаш или да излизаш с вашите, те са твоето семейство и винаги ще бъдат до теб, независимо от всичко, те са най-близките ти хора. А момчето, което те харесва истински и те обича, няма да гледа такива подробности, каквито си внушаваш, какви снимки точно качваш, с кой си, защо и как. Абсурдно е.

3.   Не е важно какви снимки имаш, а важно е какъв човек си. Дали си интересна или забавна. Ако искаш да привелчеш мъжкото внимание, да може да си качиш разголени снимки и повярвай ми много мъже ще ти пишат. Ако искаш някой който да те цени бъди такава каквто си :)

4.   Откога това да се снимаш с родителите си и да ходиш с тях някъде е срамно?! Ако някой мъж има някакви претенции относно снимките ти, не е наред с главата.

5.   Мнението на хората трябва да е последното нещо за което трябва да мислиш... впрочем въобще не го мисли. Няма смисъл да се стараеш да се харесаш на някого...
Хората ще ценят теб по твойте качества, ако не те ценят... краткия път..

8.   Не мисля, че на някой му дреме кога и с кой си се снимала.

10.   Как ще е срамно да имаш снимки с родителите си? Вие съвсем откачихте.

11.   На абсолютно никой не му пука за снимките, земи се стегни, все едно чета 12-годишна, а не 22.
Ж21

12.   Майко мила, тоя фейсбук ви е промил мозъците безнадеждно :( Много ще се радвам ако го изтрият един път завинаги.

13.   Не търси мъже в социалните мрежи.
Всичко, започнало там, е осъдено на провал в даден момент, не може да бъде истинско.

15.   Изобщо не е срамно да се снимаш с родителите си според мен - Аз имам много снимки с майка ми и с баща ми ( нищо че са разведени) Било срамно, хах я малко се стегнете!

16.   По-инфантилно нещо не бях чел някога. А вие тука плюете, че викат на 30 годишни мъже - момчета. :D

Това е на 22 и се гложди като първолак...

Братан.