Не ми говори вече седмица
Накратко моята история, запознах се с момче в Тиндър, излезнахме няколко пъти, харесахме се и започна нашата връзка. Тиндъра си го бях направила с такава цел, сериозна връзка, а не да си търся някой за секс. Връзката ни продължи 8 месеца като скандалите започнаха още на втория. Наречете го шесто чувство, но така и никога не се почувствах обичана от него. Запозна ме с родителите си, приятели и си му бях официална приятелка. Говорихме за деца, общо бъдеще, обещахме си да сме заедно ЗАВИНАГИ. Но моите страхове, че не ме обича продължиха, излизах все повече извън контрол. Той постоянно си криеше телефона, постоянно споделяше някакви тъпи постове и сторита. Не искаше много, много да се снима с мен. И аз от всичко си правех заключения, че не ме обича, че търси и друга. Миналият петък, както лежахме получи съобщение в Тиндър, ядосах се, не казах нищо, обърнах се на другата страна. На сутринта му казах, че съм много разочарована, защо си пази профила в Тиндър, излезе с тъпото оправдание, че го пазел заради чата ни, естествено не повярвах, след това каза, че като се напиел разглеждал от време на време. Полудях буквално ми причерня пред очите, събрах си нещата, които имах у тях, той стоеше и ме гледаше, предложи да ме закара до нас. Тук буквално откачих, скочих му, ударих го, блъсках го казах му, че го мразя. Брат ми дойде и ме забра, 3 дена бях буквално 24/7 пияна, в понеделник не отидох на работа, постоянно плачех. Писах му, но той не ми прочита дори съобщенията, но не ме и блокира. Ходих на психолог, олекна ми почти. Обичам го много, адски много, но никога повече може би няма да му имам доверие. Предполагам не иска да ме вижда. Дори и да се съберем не виждам как ще продължим. Обичал ли ме е, аз ли съм параноична, в главата ми е пълна каша. Буквално по-цял ден гледам профила му и чакам, чакам и аз не знам какво. Моля за съвети и мнения.

Коментари

1.   Щом си крие телефона, не му е читава работата. Просто го остави да си мълчи, няма смисъл.
Не очаквай да те оцени като вече те няма, няма да стане. Просто изтрий този човек от съзнанието си, не е читав.

2.   Абе какво се занимаваш с тоя? Няма да се съберете, а и не е добре за теб, за какво ти е такъв? Чак на работа не ходила, не изтрезнявала. И за какво? Заради някакъв тъпак? Стига глупости.

3.   Хора, не очаквайте от тиндър сериозни мъже/жени...
Това приложение е само за секс, който и да питате, това ще ви каже.
Остави го този, ясно е, че не му дреме. Няма да е първия, нито последния.

4.   От авторката:
Повярвах, защото аз съм първата, с която запозна родителите си и приятелите те и сами ми го казаха, аз съм му първата сериозна връзка. Това се чудя аз ли прекалих или той просто не ме обича.

5.   Кажеш ли веднъж край, значи край. Той вече е минало, не чакай нищо от него.

6.   Нито твоята , нито неговата реакция и действия са адекватни или нормални. Добре, че не сте се събрали да се самозалъгвате взаимно че може да изградите нещо повече двамата...

7.   Ти просто си луда проблема си е само в теб

8.   Леле, скочила си да го биеш... Какво като гледа профили? Смятай каква ревност, а сега остана сама.

9.   Нищо ново . Много жени си изпатиха от tinder , badoo и други подобни сайтове.. Само прочети последните теми.. Все измамници в интернет . Аз вече си изтрих профилите в tinder и badoo . Разбрах , че там няма да намеря сериозен мъж

10.   Нагласата на хората използващи Тиндър е за еднократна употреба. Набийте си го в главите. Това е приложение за секс. За нищо повече. Повечето е във вашите глави и после ревете. Къде да намерите връзка? Е, това никой не знае. Но знам къде не. В тиндър и в сайтове за запознанства - 99,9%сигурност. Не можеш да видиш на картинката кана за вода и да очакваш да стане бойлер. Няма начин.

11.   Хареса ми квалификацията "ЗАВИНАГИ"
Викаш докато смъртта ви раздели.
Ха ха ха ха

12.   Авторке, запознаването с родителите и приятелите не е кой знае какво. Всеки мъж може да го направи и да не влага нищо.

13.   Не само че си прекалила, но си извън контрол. Звучиш като параноичка. Това поведение е много отблъскващо. Чак си налитала на бой... не знам какво да ти кажа.
Може той да не е цвете за мирисане и да не те е обичал, но поведението ти граничи с налудност.
Нямате ли достойнство бе хора... , какво звъниш и пишеш.
Ясно е като ден, че след изцепките ти всичко е свършило. Палиш колата и сбогом. Така и така не си е струвало.

14.   Сериозните мъже, не висят по социалните мрежи.
М36

15.   Е как пъ разбра че си първата дето води вкъщи? Ако те обичаше щеше да те потърси, още тогава щеше да ти каже О не остани, друн дрън. Ние като сме скарани моя не ми дава да спъ на дивана, пък какво остава да ме остави да си тръгна. Той отговора е пред теб, човек който обича търси, който не обича лесно забравя, сиреч щом не те търси и не ти пише значи си е намерил друга.

16.   Вие на 15 ли сте?
Много детска история ми звучи. Накратко, по-добре, че сте се оставили.

17.   На мъжете не им пука за нищо. Преди години бях в същото положение. Бях се побъркала,обичах го много. Абсолютно същата бях като теб. Постоянно мислех,че има друга,че не ме обича и подобни. От мен запомни : "Ще се върне,но ти вече ще бъдеш с друг "

18.   Всички дами много обичате да сте "влюбени" в някой кретен, на който не му пука за вас. Вземете се в ръце - любовта е взаимно чувство, не едностранно. Вашето е чиста мания, понеже не сте успели да получите това което ви се иска, а именно нечие пълно внимание и отдаденост. От друга страна като ги получите ви става изключително скучно и започвате да търсите поредната тръпка.
Спрете да бъдете лесна плячка за играчи, и имайте достойнство, дори ако се наложи за известно време да бъдете сами.

19.   Уплашила си го - казал си е, що ли живот ще е с тая?