Умирам от разбито сърце
Моята история не е много кратка, но я споделям с вас, за да чуя дали и на вас ви се е случвало нещо подобно и как преживявате такава любов.
Всичко започна преди една година, когато ми писа едно момче, имахме много общи приятели, а и ми се стори интересен, затова му отговорих... Той ме харесваше много, но аз имах само приятелски намерения. Така де мина доста време ние си писахме постоянно и започнахме да се срещаме, което всъщност беше началото на цялото нещо. Срещахме се много често, бяхме постоянно заедно и аз се влюбих. Направих първият си път с него, с него за пръв път изпитах толкова голямо щастие, той ме караше да се чувствам повече от щастлива. Обаче това не продължи много, след около 4 месеца се скарахме доста и той ме блокира, но аз реших да не го търся и да изчакам той да ме потърси, но така 1 месец нищо не стана. След около 2 месеца аз реших да му пиша, но той тогава беше станал съвсем различен човек... искаше от мен само едно и това беше секс, а преди не беше така, уж ме обичаше. Нараняваше ме постоянно като ми даваше напразни надежди, а аз винаги му се връзвах. Сега почти една година по късно виждам го постоянно но той отвръща погледа си всеки път, най-добрата ми приятелка му писа преди 2 дена и той и каза, че съм била грешка и че съм му безразлична, също така, че никога повече няма да ме поздрави, нито да ме погледне... Боли ме, боли ужасно вече почти една година не мога да го забравя и имам чувството, че няма да се влюбя в друг, но знам, че живота е пред мен и предстоят много нови подобни преживявания. Искам да ви питам вие как се справяте когато някой ви е наранил толкова много. Благодаря за вниманието :)

Коментари

1.   Зачеркваш си глупавото детско влюбване от списъка с неизбежните грешки и си отдъхваш, че си е минало реда и няма вече да ти се случва. Кофти индивид, кофти решение, момичешки чувства. Не заслужава да страдаш по него или да ти липсвали погледите му. Напред към някой, който те оценя. Първата връзка е специална за всички, за това си се чувствала щастлива, но човека е бил неправилен и затова не е станало. Сега същото чувство към заслужаващ човек и всичко е 6.

2.   Криеш нещо - явно много си го разочаровала и наранила, за да се промени така. Ще си носиш последствията.

3.   Здрасти,
Виж разбирам те и то много. В същата ситуация съм. Първия път е много зле. Мислиш си, че няма да обичаш някой друг, защото и аз така мисля в момента. Трябва време и зам казваш, че една година е минало, но може и да отнеме още 3 не се знае. Момчетата не разбират и то въобще (съжалявам но е така). Изостават те и не ги интересува как се чустваш. Мислиш, че те обичат и накой път си мисля, че наистина го мислят но когато спрът казват, че никога не е било така.
Ще ти кажа едно. Опитай се да флиртуваш с други. Може би звучи лошо, но ти казвам може и да помогни.

Това, че около теб не е много лесно и то въобще. Опитваш се да го заабвиш, но той е постояно там и това, че не те поглежда те кара да го искаш повече. ГОРЕ ГЛАВАТА. Ще намериш някой и ще отнеме време. Не те заслужава и ти обещавам ще намериш някой който ще те обича и оценява.
Късмет

4.   " но аз реших да не го търся и да изчакам той да ме потърси"

това доказва че не го обичаш , а просто искаш вниманието му за личното си его.

Остави човека намира и се регистрирай в клуба на безпътните жени на България.

5.   Не го търси повече. Разделиш ли се с някого, той престава да бъде предишния човек. За него би била лесен секс като няма с коя друга, губиш каквото и уважение да е имал към теб преди. Това е истината-разделите ли се, престава да те уважава, не е задължен вече. Трудно е, но ще мине. Просто не му обръщай внимание, не го търси и не нахалствай. Приеми го като натрупване на опит.

6.   А ти какво направи, че да се стигне до кавга? Или очакваш да повярваме, че един ден просто го е хванала психозата и те е отсвирил? Ей така, буквално от нищото? Това далеч не е цялата история.

7.   До номер 4- Не съм автора, но това са пълни глупости. Защо по-точно ще се вайкаш след някой който ти е бил шута? Значи аз и казвам на мадамата ,че не искам нищо от нея и тя понеже ме обича ще се влачи след мен като кутре това ли ти е логиката? Много правилно е постъпила, грешката и обаче е била ,че го е потърсила след това. Зарежат ли те, не поглеждаш назад , това е! В противен случай просто изглежаш жалък в очите на другия. За това много мъже никога не печелят обратно жените си. Гонят ги и им се обясняват в любов, когато е пределно ясно ,че не го искат.

9.   Намери си нов приятел!