Връзка без развитие
Здравейте,
Аз съм жена на 20, Приятеля ми е на 21. Живея сама, на квартира. Заедно сме вече шести месец. Той живее с родителите си. Проблема в нашата връзка е че той иска да остава точно определени от него два дни седмично, дума да не става за трети ден да спи у нас. Преди три месеца го питах за причината- искал време за себе си. Реших че защото отскоро сме заедно трябва му време да свикне. Не излизаме много често защото следвам стоматология и ученето ми отнема доста врвме та общо взето се виждаме през тея два дни когсто остане вкъщи. Теших да го оставя така но вече стана шести месец и той пак дума да не става за трети ден да остане. Реших директно да го питам, казах му че в началото мислех че не е свикнал но сега мина достатъчно време, плюс това аз живея сама, прилично жилище, няма кой да ни пречи или да му е неудобно, даже е споделял че апартамента в който живея е чист лукс в сравнение с у тях(аз никога не съм стъпвала у тях). Отговори мк същого искал време за себе си, добре но той нито излиза с приятели(няма) нито има хоби(спорт или др), не гледа филми и сериали та ми е чудно какво е това време за себе си. Плюс това ние правим секс само 2 пъти седмично (когсто идва) и мисля че това е изклпчктелно малко за двайсетгодишни млади хора и то аз самостоятелна. Не знам дори кога ще има някакво минимално развитие в тази връзка, относно да остава по-често примерно, кажете съветв как да постъпя? Мисля да спра да говоря по темата защото вече съм казала мнението си, и да видя още колко време ще седим така, но това не ме ибнадеждава много. Вие как смятате? Благодаря предварително на всички :)

Коментари

2.   Ти си си отговорила на въпросите още в заглавието. Време е да действаш, т. е. да го разкараш. Този не е твоят човек.

3.   Каквото и да смятаме ние, решението си е твое. Човекът може да има друга/и жени, може да чете книги, само телевизията ли е развлечение? Може да ходи да краде или пък просто да спи? Но каквото и да е, два пъти седмично да те оноди му стига. Като не ти е достатъчно, разделяш се с него и си намираш някой полов атлет да те чука седем дни в седмицата. Просто и логично.

4.   Защо питаш нас как мислиме? А ти как мислиш?

Разбери насила, ако трябва, какво прави в останалото време! Ако не ти позволява, ставаш и си тръгваш и вече нямаш проблеми...

Историята ти звучи фалшиво! Не знам как 20 годишна се поставя за дълго в такава ситуация!? Ако във връзката няма откритост, тогава няма нормална връзка!

Имам една позната като тебе, само че е по-голяма от теб, ВИСШИСТКА!!! С нейния се виждат само еди-кои си три дни в седмицата като единият ден е само вечер - случай досущ като твоя...
Е не знам как им вярвате, че през останалото време не се еб*т наволя с други...?