Този тип мъже
Здравйте на всички, момиче на 20 съм. Имам връзка с едно момче на моята възраст от почти година. Търся отговори на някои въпроси от друга гледна точка, тъй като не знам дали бъркам някъде.
Нещата стоят така: обичам го, давам мило и драго за него, не съм меркантилна (не му искам пари, не изисквам скъпи подаръци, не го оставам да ми плаща всичко и т. н), правила съм много компромиси, показвам му обич и загриженост, секса винаги е бил повече от страхотен тъй като там си пасваме идеално. Естествено като всеки човек имам и лоши черти, но всичко горе изброено е вярно. Старая се за него. И сега идва другата част....
Мъже (и жени, но тъй като разбиранията на деата пола са една идея различни визирам мъжете), има едни такива дето ме отвращават. Виждате че сте безкрайно обичани, че ви ценят и държат на вас, тук идва също момента в който И ВИЕ обичате, но изневерявате и не си мърдате пръстта за половинката си. Защо? Защо изневерявате като даже не ви е по-хубаво с любовниците си? Защо когато се приборате с часове не правите жестове на бените си? Дребни. Да и покажете че я обичате. Осъзнавате го, гадно ви е и се самонаказвате, защо? На кого се доказвате? Или какво целите. Моля да разсъждавате конкретно по този въпрос, защото има мъже, които правят всичко това когато не обичат. Говорим за тези дето и на идея си нямат защо. Дали защото всичко им е толкова лесно?
Искам да чуя мненията ви. Моля без хейт, бъдете здрави!
#STAYHOME

Коментари

1.   Не ти разбрах въпроса

2.   Ако ти е изневерил, не те заслужава. Просто и ясно.

3.   Ако има нещо да казваш- казвай го...

4.   Откъде знаеш, че не ни е по-хубаво с любовниците?

5.   Въпросът ти е неправилен и труден за разбиране, но до колкото разбрах, чудиш се защо мъжете изневеряваме по някога, след като жените ни обичат много и не заслужават такова отношение. Отговорът е много прост! Мъжът е полигамен и сексът за него е като отдушник и развлечение едновремено, задоволявайки нагона си. Колкото и да е влюбен в жена си, в ситуация на предизвикателство от друга сексапилна жена, мъжът изпада в състояние на неконтролируемост и обладава жената, ако либидото му е голямо и не е асексуален! За да става така, жените са виновни, защото или не задоволяват у дома мъжките потребности, или други жени ("въртиопашки") отправят предизвикателство към мъжа, който изневерява без да мисли по някога. Радвай се на момчето на твоята възраст и се наслаждавай на секса с него, докато е още с теб. Ще ти е трудно да го задържиш, защото днешните мъже рядко искат да се обвързват и след време търсят по-млади жени, но пък може и да успееш!

6.   "Защо изневерявате като даже не ви е по-хубаво с любовниците си?"
Който изневерява явно не е на това мнение.

"Защо когато се приборате с часове не правите жестове на бените си?"
Нали са направили - изневярата. От това по-голям жест към Бената здраве му кажи.

"Осъзнавате го, гадно ви е и се самонаказвате, защо?"
Какви наркотици друсаш?

"На кого се доказвате?"
Пред Один, бащата на всичко.

"Моля да разсъждавате конкретно по този въпрос,..."
Кой от всичките?

"защото има мъже, които правят всичко това когато не обичат."
Ако изневерява, не обича.

Не знам кого искаш да заблудиш освен себе си, но ако ти е неверен (явно е), то не те обича. Не е сложно, лъже те. Вземи живота си в ръце вместо да допитваш напълно непознати онлайн защо се изневерява. Изневерява ти, защото си му вързала; защото търпиш такъв евтин простак. А и личи, че си наивна.

7.   Защото, мъжът е първобитен, търси дивеч, като веднага му показваш любов, той го интерпретира, като спечелена битка и вече не е интересно, трябва му приключение. Поне с тези на 20 е така, по-късно около 35 олягат.... намери си някой по-голям от теб !

8.   №1, как не разбираш, жената иска мъжът като се връща от любовницата, да минава през пазара и да купи салата, и като се прибере да пие по едно със жена си, иска жестове!? Авторке мъжът е това което го направи жената. За да се наложи да отиде при любовница, значи нещо му липсва в къщи, нали същите доводи давате, когато ходите при любовници. Няма разлика в психиката, липсва ли нещо, то се търси извън дома. Затова правилото е едно-жената трябва в къщи да се държи като курва, а в обществото като светица, само тогава и мъжът ще има вкичко и няма да го търси извън дома! Сега веднага ще скочат жените, а мъжът в къщи как да се държи, ами правилото важи и за него. Д-р Бостанджиев казва, че мъжете имат пет пениса, ако единият не е в бойна готовност, останалите четири са, да действа с тях, но жената задължително трябва да омекне накрая, иначе троши кочината!