Заслужава ли си да бъда с нея!?
Здравейте на всички!
Имам сериозен проблем, който сам очевидно не мога да реша... затова и ми трябват вашите съвети!
Та нека Ви разкажа за какво става на въпрос.
На 19г съм, имам си приятелка от 2години, тя е на 17.
До тук добре, но, има едно огромно НО!
Когато се запознахме всичко беше прекрасно, както в началото на всяка една връзка, и двамата имахме много “популярност” в социалните мрежи, защото аз се занимавам с фитнеса от години, и качвам снимки как тренирам и т. н, тя пък от своя страна има много хубаво тяло и обича да го споделя на всички в социалните мрежи, на кратко, обича да се снима провокативно.
Няма нищо лошо в това, или поне така си мислех, преди да разбере много неща за нея... след 3-тия ни месец, с мен се свърза едно момче, и прати снимки на приятелката ми... все едно гледах снимки от playboy, а той ми беше написал- “ето да видиш каква е приятелката ти”... останах изумен, не знаех просто какво да мисля и как да мисля.. отидох при нея, показах и снимките, тя ми обясни че с това момче са се били сваляли и е било до там, не са правили секс или нещо по интимно ( тя твърди че съм и първи). Помислих малко над нещата и си казах-“ Добре де, просто е било забивка, в днешно време много момичета си пращат хубавите тела и т. н) казах си го за успокоение. Мина се още месец- Бяхме в тях и си готвехме след трудната тренировка която бяхме направили, тя отиде до тоалетна, и точно в тоя гаден момент телефона и почна постоянно да получава известия, едно след друго! И така сигурно 10. Погледах и в телефона (искам само да допълня, че никога не съм си позволявал да и ровя в телефона и т. н) когато отворих чата с въпросното момче, видях нещо което отново ме хвърли в тъча! Пишеха си на- злато, пиленце, съкровище... направо ми се скъса сърцето, когато видях че са си писали буквално какво са правили преди тя да срещне мен, еротичните им спомени... както и че тя беше пратила снимки по прашки и сутиен, 6, 7 дни след като бяхме тръгнали заедно... тя дойде, а аз вече бях станал целият червен, бях хем ядосан, хем счупен отвсякъде! Започнах да крещя, подадох и телефона, и когато видя че съм в чата с това момче моментално се разплака... аз не знаех какво да правя, тръгнах си! Започна да ми звънни, да ми пише, но бях наистина много объркан! На следващия ден заминах за село, изключих си телефона и единствено се чувах с нашите през телефона на баба ми, след 4 дни бях решен да разбера какво се е случвало с това момче, и дали са имали нещо докато сме били заедно. Без да и казвам отидох до тях, звъннах на звънеца, и когато отворих вратата тя отново се разплака, гушна ме, аз също я прегърнах. Седнахме, а тя ми обясни че докато сме били заедно са се видяли само веднъж и то за малко, нищо не са били правили и т. н, единствено са се били видяли. Попитах я какво са правили преди аз да дойда в живота и, и по конкретно дали са правили секс, или това е поредната нейна лъжа. Тя ми каза, че единствено са се натискали, обарвали и т. н. Не и повярвах... просто не и. Мина се седмица, а аз откачах от това че не и вярвах, реших че трябва да намеря момчето и да говоря с него лично. Оказа се познат на мой приятел, срещата беше уредена, видяхме се, без да му казвам какво е станало почнах да го разпитвам какво са правили и как са го правили, той ми каза че наистина единствено са се натискали и обарвали, също така ми каза че тя винаги стояла само по прашки, не му повярвах, но хоп, показа ми снимка как той самият я обарва по циците и... наистина беше само по прашки... откачих, идеше ми да потъна. Момчето макар и стреснато от мен, защото бях 4 пъти по голям от него ( на визия) ми каза че казва истината и аз му казах че няма какво повече да го попитам. Видях се с приятелката ми. Прегърнах я, и и казах че всичко е наред. Тя замина на море на следващия ден. Докато беше там, тя не спря да пуска провокативни снимки, сподели ми че се видял със семеен приятел, и на следващия ден ще бъдат на плаж заедно, с техните на момчето и техните на приятелката ми. Не се почувствах добре след всичко станало, но казах че няма проблем! След като се върна от морето... нейна прителка ми се обади, и ми сподели че момчето я бил целунал по устата. Не повярвах! Когато и го казах, тя се опита да ме излъже, но аз я хванах че не говори истината, оказа се, че наистина я е бил целунал. Отново се разплака, каза че не е искала, не е била виновна. Аз обаче този път вече нямах сили да и повярвам, затова и дадох ултиматом. Да си изтрие всички социални мрежи, като и аз ще го направя. Изтри ги, наистина, аз също. За момент си помислих че наистина всичко ще се оправи. Минаха 5-6 месеца, нямаше никакви проблеми, преди 1 месец си направихме отново социални мрежи, първите дни всичко си беше наред, но след някакво време тя отново започна да качва онези отвратително порно снимки... казвам порно, защото за мен не е Ок обвързано момиче да качва снимки единствено и само по бельо, и да твърди че обича един... може да има такива жени, но вече се съмнявам че това е моето момиче. Онази седмица пък разбрах всъщност с колко много момчета е имала връзки, по конкретно същите взаимоотношения каквито е имала и с онова момче- обарвания, да стои само по прашки и т. н. Вече хах.. не вярвам, не вярвам на нищо казано вече от нея, не вярвам и на това че съм и първи, нито че не ми е изневерявала.. не знам... А пък вчера ми дойде нещо като гръм и трясък! Моята най-добра приятелка ми сподели че ме била харесвала... наистина, тя е умна, имала е само една сериозна връзка досега, и когато каже нещо си държи на думата! Това харесвам страшно много в нея! Не е с толкова хубаво тяло като сегашната ми приятелка, но отвътре виждам най-прекрансият човек на света, винаги е била до мен в продължение на 6 години... моля ви за съвет.. какво да правя и как да постъпя оттук насетне!? Благодря Ви предварително!

Коментари

1.   Ти сериозно ли ?
Защо продължаваш да се унижаваш приемайки всички оправдания на "приятелката" си. Не виждаш ли че е жадна за внимание и разнообразие. Такива жени не могат да бъдат вярни, на всичкото отгоре веднъж да излъже и да се разкае - ок. Но щом и втория шанс е захвърлила - дотам. Ако ще и 100 да ѝ дадеш, няма да се промени.
От друга страна имаш момиче което сам казваш е сериозно, и на всичкото отгоре те е подкрепяла в продължение на години. Какво има да го мислиш изобщо. Тегли шута на шаврантията и дай шанс на другата девойка.

2.   Колкото и да ти е трудно, тегли чертата на настоящата ти приятелка и се захвани с твоята най - добра приятелка. Все пак я познаваш отдавна и си сигурен, че си държи на думата. Нормално момиче, колкото и да е секси, няма да качва провокативни снимки в социалните мрежи, ако е във връзка, на която държи.

3.   Здравей!
Все още те тресат младежки емоции и тръпки. Затова предполагам искаш и да си с "най-популярното момиче". И по този начин - да си вдигаш и ти акциите.
Извън това ми, съдейки по написаното, ми се струваш добро момче - тренираш, вероятно си дисциплиниран, не знам дали учиш нещо, не си споменал. Задай си въпроса - наистина ли ми е необходимо такова момиче? Защото отстрани изглежда, че не е. Прекалено много компромиси вече си направил за нея. Време е да теглиш чертата на тази и да дадеш шанс на най-добрата ти приятелка. Не всичко е тяло и външност.

5.   Браточка, не слушай старило, а слушай патИло.
Въпреки, че за теб съм и стар ( на 36г. )
Имах една такава голяма грешка.
Бях на 24г. и я хванах на 3тия месец, че се плющи с нейн колега.
Рева скуба коси - още не знаела дали сме сериозни...
Викам ти в началото ако не си влюбена то след 10г. ли?
Простих ѝ! Което няма да си го простя....
След 4 години пак се повтори, пак простих.
На третия път си тръгнах.
Всеки може да сгреши, ама ако го прави още в началото
бягай с 200....
Млад и хубав си - не се изтезавай с нейните грешки.
Живота е пред теб.
Ти ще си намериш момичето, а тя ще си намери
майстора.
Успех момче ;)

6.   Чак не мога да повярвам, че това не е измислена тема! И има толкова безхарактерни хора. Тези социални мрежи съвсем ви оглупиха, бе хора! Популярни били! С какво? С някой успех в науката ли, в спорта ли, с медали, с творчество? Или с голите си снимки, с лекото си поведение, с простотии и мръсотии? Не можете да пишете даже без грешки!
А пък ти щом още питаш дали с тази к---а , значи си много глупав. Извинявай за откровеността.

7.   Всеки нормален човек ще ти каже, че не си заслужава, ти също го знаеш, но може би тайно се надяваш да прочетеш нещо друго, за да имаш стимул да продължиш тази самозаблуда, че си във връзка и че вървите в някаква посока заедно.
Приключвай с този фарс веднъж завинаги. Знаеш, че краят неизбежно ще настъпи, по-добре да е сега, отколкото да изгубиш още няколко години.
Колкото до приятелката, която си пада по теб - не пречи да пробвате, само че добре помислете какво се случва с приятелството, ако нещата не потръгнат. Е, не може без рискове. Късмет! :)

8.   Всеки нормален човек ще ти каже, че не си заслужава, ти също го знаеш, но може би тайно се надяваш да прочетеш нещо друго, за да имаш стимул да продължиш тази самозаблуда, че си във връзка и че вървите в някаква посока заедно.
Приключвай с този фарс веднъж завинаги. Знаеш, че краят неизбежно ще настъпи, по-добре да е сега, отколкото да изгубиш още няколко години.
Колкото до приятелката, която си пада по теб - не пречи да пробвате, само че добре помислете какво се случва с приятелството, ако нещата не потръгнат. Е, не може без рискове. Късмет! :)

9.   Зарежи непълнолетното объркано момиченце, което върти фасони, нетипични дори за по-възрастните „леки“ жени (така да ги нарека) и си гледай живота. От нея освен нерви, тъга и простотия друго нищо няма да получиш. Явно си е такава — харесва ѝ мъжкото внимание, харесва ѝ да върти няколко наведнъж, да си флиртува и т.н. Всякакви хора си съществуват, тя си е от една определена група.

Изглеждаш ми и ми звучиш като много добро и свестно момче, но... повярвай ми, като момиче на 20 години ще ти го кажа, тези с хубавите тела, с популярността в социалните мрежи — те във връзка масово са такива. Не съм единствената, която ще ти го обясни. Нагледала съм се, видяла съм — след тях само разбити сърца, погроми, сбивания и т.н.

Ако искаш сериозна връзка, захвани се с момиче, което не е толкова популярно никъде, а поне изпъква с ум, доброта и някакъв невинен чар. Красив, умен, добър и свестен човек — това е почти несъществуваща комбинация; много малко хора я достигат. Ще ти кажа и „неписаните закони“ — красивите се възползват на 99% от външния си вид, както приятелката ти, което не ги превръща в нито свестни, нито кой знае колко добри; добрите и умните пък обикновено с това компенсират за „по-посредствен“ външен вид или по-скоро за алтернативната си красота, защото всеки си я притежава.

Опитай с най-добрата ти приятелка. Мисля, че съдбата ти дава много добър шанс в момента, не го изпускай. Другата няма да се промени, остави на някой друг да я търпи.