Успявам да сваля
Здравейте! Искам да споделя малко личния си живот. Ж на 21г. Според вас рано ли ми е за връзка. Не съм сигурна в себе си. Нямам и приятел, но за сега просто и не искам, имам компания (момичета) с които си излизаме и се веселим, както трябва, никога не ми е липсвало мъжко внимание. Знам как да впечатля едно момче, харесам ли си някого, успявам да го “сваля”, но до там.
Кефят ме, излизаме 1-2 седмици и тръгне ли да стават по-сериозни взаимоотношенията ни, аз просто изчезвам :). Не успявам да правя компромиси заради някого.
Не искам все още да напускам (свободния) си живот, не мога да търпя да ми каже някой какво да правя, да не излизам и такива подобни неща. На момента в който започне да ми се бърка и му тегля една и толкова.

Коментари

1.   А децата ти ще ги ражда съседката сигурно?

2.   И кво?

3.   Не си се наиграла още. И не си срещнала мъжа, който ще обсеби мислите и чувствата ти. Тогава ще забравиш всички изисквания, свободния живот, няма да имаш очи за друг и ще си готова на всичко за да си с него. Дано той не постъпи с теб по "твоя" начин и "да ти тели една...".

4.   Не те е ударила сляпата неделя затова правиш така.

5.   Браво!

6.   Просто не си избирай някой, който ще ти се "бърка". Не бих понесла подобен човек около мен. А съм имала достатъчно дълготрайни връзки.
Избягвай комплексарите, прилепчивите, тези, които искат обяснения, досадните, тези, които искат да се чувстват живи за чужда сметка, които имат мечта да си намерят приятелка, тези които искат да осмислят живота си чрез жена и деца, инфантилните... уффф, не е лесно. Гледай момчето/мъжът да има свой живот и живец, да има някакъв изграден мироглед, да е широкоскроенм да имате какво да си казвате (не баналности, клюки и сантиментални разговори), да ви е забавно двамата и да имате желание да сте заедно, да си липсвате, когато не сте заедно.
"излизаме 1-2 седмици" - през първите 1-2 седмици по 1-2-3 срещи са абсолютно достатъчни. А и е явно, че ти просто си попадала на скучни и ограничени индивиди. Ииии, мисля че няма смисъл да впечатляваш когото и да било, а просто да ви е забавно заедно, по-забавно, отколкото с приятелките, тогава ще го оцениш.

7.   Годините не са показател, а това как се чувстваш.

Не искаш връзка - нямаш връзка, воала. Не беше толкова трудно.

Братан.

8.   Не ми се коментира , колко курвенско е това което причиняваш на момчетата

9.   М35 съм и ги правя същите.Като гледам тоя свят как пропада, направо не ми се иска да променям и предприемам нищо.
Много ти е рано даже.
Както каза 4 ,евентуално сляпата неделя да промени събитията.
Наслука(:

10.   Когато поискаш, ще имаш връзка. Елементарно е, не го прави по-сложно с излишни размишления. Пък и не мисля, че в една връзка е нормално единия да казва на другия къде да ходи, какво да прави, как да се облича, как да говори. Става въпрос за човешка връзка, не за тирания.

11.   Н8 момиче е писало историята, ако беше писал някой мъжкар дет ги върти на малкия си пръст ебе и бяга,
Щеше да кажеш “евала брат” и да му се възхищаваш.
А сега защото го е писала някоя мадама да върти мъжлетата става автоматично “курва”.