По-широки прасци
Здравейте! Аз съм момиче и имам запитване относно прасците на краката. Повечето жени имат проблеми с широките прасци, като искат те да станат по-тесни, но моят проблем е точно обратният. Прасците на краката ми са стегнати, но не разбирам защо ако погледнеш краката ми отпред, са толкова тесни. Може би е структура? Може ли да се промени с упражнения и какви? Но ми се струва странно да може с упражнения, предвид че са ми горе-долу стегнати вече.

Коментари

1.   Повдигането на пръсти е упражнение, което може да се използва. Поввдигаш се на пръсти, но правиш повторения 20-30-40, в един момент ще започнеш да усещаш натоварване.

2.   Няма да стане, генетично е

3.   Погледни на бившата херцогиня на Съсекс тънките клечки...
Но на рижавия принц, това ме му попречи да я вземе и даже да се остави да го води за носа...
Аз пък съм с яки прасци и цял живот ходя с боти, защото в ботуши просто не влизам, но това не ми е било комплекс и любовният ми живот е напълно задоволителен!
Имай си самочувствие като човек и не си го подбивай с дребни, физически несъвършенства!
Успех!

4.   Прасците са едни от най-неподатливите мусули за развитие, ако генетично не са предразположени.

Няма да ти навреди да ги тренираш обаче. Виж в интернет упражнения за прасци и давай смело. Прави много повторения и с тежко, защото прасците се използват ежедневно и имат нужда от доста стимулация.

Щом ги забелязваш краката си отпред да изглеждат слаби, можеш да закрепиш нещо на ходилото си да го отпускаш до положение почти в шпиц и да вдигаш нагоре (ротация на глезена нагоре до крайна позиция) това развива мускула, който е захванат за пищяла отпред.

Братан.

5.   Ти честно ли? Седиш и мислиш размера на краката си? Абе, хора, нямате ли друга работа!? Ще удари метеорит, ама кога ли... това е генетично! Ужас!!

6.   И аз съм така. Като цяло сигурно си с по-слаба фигура. До структура на тялото е.