Как да спася бракаси
Здравйте! Имам 30 годишен брак, сега съм на 55. Преди месец женами ми заяви че вече ще живеем като приятели. Без секс, спим заедно, живееп заедно била истинала инечуствала нищо към мен. Не искала остатъка от живота си да го прекара с мен. И каквото ида правя няма да промени решението и. Опитах да говоря с нея, но тя отказва. Не правим редовно секс повече от година. казва че има болки. Споделилаго е и с децата. Прекара много тешка менопауза почти 10години. Сега е на 51 и има проблеми със щетовидната жлеза. Чака за операция. Преди 17г. ми изневери. Простих и продължих ме заедно. Но итака неполучих еднозачен отговор какво я е накарало да ми изневери. Преди 6м. започна даиграе онлайн наедна финасова платформа Форекс. Стана като зомби. По12часа в интернет с телефона и компа. Не излиза от фейсбук. Страшна работа спи по 4 -5часа. И тъка до преди един месец, катоми обяви решениетоси. Казвами че чакала 30години да се променя. Трябвало да се разделим още след раждането на първото ни дете. Нямаме финасови проблеми. Не сме се карали. Незнам как да направя за да променя нещата. Все пак 30 г. неможеш даги зачеркнеш лесно отживотаси. Моля ви засъвет! Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   От щитовидната жлеза жените не са на себе си. Не я притискай, ба сила хубост не става. Покажи й, че я обичаш, но не я пришпорвай.

2.   Само един въпрос към админчетата: Не сте ли малко с двойни стандарти? Теми, очевидно понякога измислени и още повече НЕГРАМОТНО написани публикувате, а сериозните-НЕ??? Тоя, дето е писал темата не може да си напише името сигурно правилно, ама иначе ''коментари, които са написани неграмотно, с латинкси или главни букви няма да бъдат добавени''.... ае ше ви....

3.   Това нищо не е! Виж темата за смъртта на Милен Цветков, където имената му са изписани с малки букви! И онзи е академик, доцент, доктор по филология, направо пример за подражание! Но пък историята му е тук. Явно напомня на някой админ за него самия, знам ли? Или я карат съвсем през просото и пускат почти всичко. Ако са толкова заети, да ударя едно рамо? Поне да не пускат чак толкова скандални теми.

5.   Жив пример на мазохист!? При такова чудовище, как можеш да имаш желание да живеете заедно? Остави я да си троши главата, най хубавите ти години от живота е убила, ти ревеш за нея!? Няма по добро нещо от свободата, щом сама иска да си ходи, ти си щастливец, живей си живота като свободен човек. За старините ще си намериш една бабичка и си ОК!

6.   Може да е от щитовидната жлеза и след операцията да се оправи затова не я притискай, а я подкрепяй. За да играе по 12 часа, явно не работи. Защо това е така? Пишеш много неграмотно - ако тя е на същото ниво, ОК, но ако не е - това може да е една от причините да не те харесва.

7.   3 аз съм срещала доктори с правописни грешки , всеки греши в правописа си почти , вече трлефони , латиници и хората бъркат , но това не ги прави прости .
Авторе дай и малко време за сега ..

8.   Моралното и интелектуалното качество на този сайт е почти нула. До сега както сайта "spodeli" се е представял по-лошо може да стане, но по-добре няма да стане. Сайта дава форум на пошлостта, на омразата и цинизма, но за добри и смислени теми не иска и да чуе. В правилата на сайта в точка 2 се казва: "Хейтъри не се толерират", а вижте какви теми са публикувани и продължават да се публикуват:
1 Мразя мъжете
2 Мразя майка ми
3 Огромна омраза
4 Родителите ми ме мразят
5 Родите ми са луди
6 Майка ми живее като прасе
И много подобни хейтърски истории, но... (Хейтъри не се толерират)

11.   8, пий си хапчетата. Това някой да се оплачи от майка си и хейтърство са коренно различни неща.