Сгреших ли преди 7 години?
Омъжена съм от 8 години в момента съм на 32.
Искам да подчертая, че обичам съпруга си, имаме детенце. Също така искам да подчертая, че
Никога НЕ съм изневерявала!

Така.. една година след като започна връзката ни ми предложи да се омъжа за него и приех, защото го обичам. Не след дълго, може би седмица или две дойде нов колега в компанията, където работя.
От тогава всяка седмица го сънувам и не спирам да мисля за него след като го видя във фирмата или в сънищата си. Сънувам как ме прегръща и целува, като се събудя ми се иска да не спирам да сънувам. Това продължава вече 7 години. Не сме разговаряли много с него, предимно на здравей здрасти, но ме гледа с онзи особен поглед ..
Искам да попитам.. направих ли грешка, че още преди 7 години не послушах сърцето си и не преследвах мъжът от сънищата си, а послушах разума? Все пак дадох дума на съпруга си, че ще бъда негова съпруга.
Благодаря на отзовалите се!

Коментари

1.   Изневерила си му в съзнанието си,защото по това време вече си му казала ДА.
Някой може ли да ми обясни,как така обичат партньорите си,но мислят постоянно за един определен човек?
По-добре да бъдеш искрена,отколкото да се правиш че всичко е наред и да му се вричаш в любов,защото си мислиш че си му длъжна.
След като 7 години не е предприел някаква стъпка онзи от сънищата ти,значи не гледа на теб с други очи,а много ти се иска да е иначе.
Не трябва да си задаваш такива въпроси,да си мислила на време преди да се омъжиш.

~darkgirl~

2.   Направи грешка че си наказала този човек, понеже явно успешно си го излъгала, че ще си му вярна. Той сигурно като повечето мъже се бъхти с идеята да реализира планове свързани с теб, а тя нашата сънувала някого и се чуди дали пък не е трябвало да реализира сънищата си. И си на 32 години, това сега си е катастрофа. Никаква отговорност, никакво чувство на дълг, понеже няма и чувство на вина. То вече не е и чудно де, кой знае колко назадничево изглеждам с това недоумение в което съм, очаквам как ще те посъветват да сбъднеш тези сънища, то нали така се прави. Щом си го сънувала, значи нещо страшно ще е с него, ами да... няма измама. Какви са тези вярност, съпружеска любов и удоволствие от възможносста да градиш живот с някого. Абсолютни глупости, нали сме 21 век...

3.   Първо да кажа, че съм младеж и не разбирам много от тези неща, но все пак ще се опитам да коментирам. Ти може да не спираш да мислиш за него, но реално не го познаваш и не знаеш що за човек е. Може би ако преди 7 години беше послушала сърцето си сега можеше да съжаляваш.

4.   Авторке, надявам се разбираш че е невъзможно да се даде обективен отговор на въпроса ти.

Защото МОЖЕ БИ наистина е било грешка. МОЖЕ БИ щеше да си по-щастлива, ако беше послушала сърцето си а не разума. МОЖЕ БИ сега щеше да си с колегата, не със сегашния си съпруг, и въобще да нямаш такива сънища...

Ама дали? Защото МОЖЕ БИ нещо би провалило връзката с колегата -- и тогава щеше да пишеш тема колко си нещастна, че си отказала брак с един за да бъдеш с друг и накрая нищо. МОЖЕ БИ, дори да бяхте станали съпрузи, нещо би куцало. МОЖЕ БИ колегата не би се държал така както се държи на работното място, отколкото вкъщи... И, най-вече? Ако беше избрала колегата, после МОЖЕ БИ би сънувала СЪЩОТО всеки ден, само че не с колегата, а с мъжа ти.

С други думи... какво си мисли подсъзнанието ти може да е мноооого далеч от реалността. Не мога да ти дам съвет какво да правиш, освен да се съсредоточиш върху хубавите страни на мъжа ти, ЗАЩО го обичаш, както и какво би било най-добре за детенцето ти.

5.   Може да ти звучи смешно но от 7години сънувам една бивша която ми бе голямата любов в живота. Женен съм обичам жена си по своя начин ,но онова е друго ,лошото е че тя ме остави а аз давах всичко за нея.Предполагам че все някогаще ни отмине .

6.   Всички жени ще ти кажат, че е трябвало да послушаш сърцето си, аз пък ще ти кажа, че разума е по важен.
Гледай си детето, радвай се на съпруга си, че повечето и това нямат. А последвалите сърцето си са с разбити сърца и самотни майки в повечето случай.

7.   Проблемът е,че идеализираш колегата си. Не го познаваш добре и си мислиш,че е по-добър от мъжа ти, защото има сексуално привличане между вас. Мислила ли си варианта да си смениш работата? Вече теми пишеш ,може да направиш някоя глупост.

8.   Ами той свободен ли, изпитваш ли нещо към мъжа си, или ти харесва просто погледа му, само сексуално ли те привлича. Мъжа ти харесваш ли го като качества? Колегата не си го опознала, имаш си някаква идея в главата, но може да не е най - прекрастният. Тръпките почти всички ги имаме след брака, желание за нещо друго и така. Изясни си кой искаш...

9.   Абе пробвай няма лошо от един флирт

10.   Като харесваш някой все си мислиш ,че те гледа с "този поглед",просто ти се иска ,стой си на гъза,имаш.си дете ,мъж ,а като малка пикла си въобразяваш ,а си на 32!!!

11.   Хем ми е смешно, хем ми се реве.

12.   И аз съм бил така, но с времето осъзнах, че просто идеализирам жената и понеже е нещо неизживяно, му отдавам голямо значение и затова не мога да я забравя. А чисто и просто тръшката с жена ми беше поизчезнала и от там е тръгнало всичко. Благодарен съм, че преди да съм направил някоя глупост, се осъзнах и оених жена си, после поработих да си върнем тръпката и всичко се нареди.

Съветвам те да направиш същото, че много ще патиш, че и невинни хора покрай теб. Уверявам те, че всичко в гглавата ти. Нито онзи е толкова идеален, нито имаш нужда от него. Не си играй с огъня, че накрая ще изтървеш питомното, за да гониш дивото.

13.   Може би ти липсва вълнението, тръпката от усещанията с нов човек и съзнанието ти показва това чрез сънищата.

Гадая, но може отношенията със съпруга ти са по-спокойни и улегнали? Може би още от момента, в който си казала "да"?
После си срещнала въпросния нов мъж и той е станал олицетворение на всичко онова, от което си се отказала.

Предполагам, че не толкова си увлечена по човек, който бегло познаваш, колкото ти се иска нещо ново и вълнуващо.

Съветът ми е - ако действително обичаш човека до себе си и искаш да прекараш живота си с него, потърси си някакво вълнуващо занимание, хоби. Нещо, което да ти е интересно и да внесе вълнение в живота ти.

Много хора, за съжаление, стават жертва на желанието си да им е "интересно" и поставят акцент върху т.нар. "тръпка и пеперуди в стомаха". А по-нетрайно нещо на света от това няма. Пепрудите винаги отлитат. Остават уважението и обичта.

15.   Виж колко са тъпи жените, братко. Умовете им сътворяват измислени светове, само заради спорта.

Ти като си на "Здравей - здрасти" с тоя човек... ако му миришат краката? Ко прайм? Ако чурката му е малка или не му става? Ко прайм? Ако има тенденцията да бие жените в свободното си време като не е на работа? Ко прайм?

Само защото я гледал "с оня поглед"... И кой подяволите стои да работи едно и също нещо 10 години, бляк....

Братан.

16.   Номер 3,6,7,12 - са ти го казали идеално и всички имащи предвид същото дори и 15 макар малко вулгарно :)
Ти го виждаш перфектен сънуваш образ по твоя фантазия, а реално въобще не го познаваш какъв е като човек и също така много често харесваш някой всичко е 6 представя се на идеален мине малко време, и си покаже същността и много връзки приключват ей така набързо, защото не са се познавали достатъчно едно е иху,ахи друго да живееш с този човек. Колко мъже и жени се правят на нещо различно, колко по-късно се оказва какви са, а ти като жена на 30 би трябвало най- добре да знаеш това. Той може да е всичко което не би искала да имаш, а ти въобще дори фалшиво не го познаваш като личност, за да ти минава през акъла за някаква любов и нз си какво, а той дори за толкова години не и направил нищо също, което ни значи че е влюбен. Погледа може да значи, че обича всяка която му падне,а ти се радва,че с мъжа ти сте щастливи ако те биеше, пиеше,изневеряваше и т.н. можеше да имаш повод да се чудиш дали не си сгрешила, че си избрала него ама то дори няма него или друг, защото другото ти е един непознат идеализиран в твоята глава. Мъжа ти и връзката ви явно върви добре, е тогава дръж на този мъж и се радвай,че го има, защото не са много тия мъже авторке. Не се дръж като хлапачка, защото залога е голям за едното нищо.