Не мога да забравя бившата
Здравейте,

С моята приятелка се разделихме преди 10 месеца. Бяхме заедно 2. 5 години. Връзката ни беше хубава като цяло. В началото любовта беше бурна, влюбени бяхме. После започнахме да се караме и се разделихме за седмица. След което се събрахме и отново потръгнаха нещата. Имаме общи хобита, интересни. Добре ми беше с нея. В последните месеци преди раздялата, аз се държах безразлично с нея. Тя все искаше внмание, да ходим някъде, аз отбягвах.
Докато в един момент, тя не предложи да се разделим временно за месец и да преценим и преосмислим, ако си липсваме- да се съберем, ако не- да се разделим окончателно.
Така и стана, нащите пътища се разделиха.
С течение на времето, осъзнах колко ми липсва тя. Липсва ми нейната усмивка, обажданията й, общуването с нея, разходките, виманието й. Чувствам се самотен. Ние с нея си пишем и се виждаме от време на време (веднъж на няколко месеца). Тя се държи приятелски. Не знам дали си има някого, подозирам, че има връзка. Но не сме я и да я питам.
Искам отново да съм с нея. Аз й бях казал, че не искам сериозни отношения, не исках да живеем заедно и т. н. Но сега съм си променил решението. Искам най-малкото да я поканя да живее при мен. Наистина ми липсва. Но как да й го кажа?
П. С. И двамата сме на 27 год.

Коментари

1.   Според мен не че толкова ти липсва и обичаш бившата, ами просто не си успял да си намериш друга и сега ти е самотно.

2.   Късно е, пич. Истинската стойност на нещо се разбира като го загубиш. Не си на 15, трябвало е да знаеш как да я задържиш, ако я обичаш. И това не става като и кажеш, че не искаш сериозни отношения и живот заедно. Изтървал си питомното, сега гони дивото и да ти е за урок.