Кои европейки са най-красиви?
Здравейте. Искам да обсъдим тази така клиширана тема.
Кои са най-красивите жени в Европа според Вас? Не за света, а за Европа.
И не само красиви, а и по характер. Кои са най - дрожелюбни, умни... кои готвят най-добре, кои са най-добри домакини. Вярно ли е, че българките са по-по-най...))) Надявам се да прочетем различни и интересни мнения.

Коментари

1.   Грузинките.

2.   Всичко това,дето си го изброил ,на него отговарят само рускините.

3.   Рускините и жените със славянска външност.

4.   2,рускините стават само за чук и бег,може да са красиви,но не стават за домакини.
И не всички рускини са красиви,да в инстаграм и фейсбук изглеждат като от списания,а на живо е съвсем различно.

5.   Бай Ганьо не заслужава такива жени.

6.   номер 2, до към 30 г. обаче. После става мамаша 150 кила.

7.   Ако търсиш някоя да ти готви и да домакинства, хвани си някое диво балканско прасе.

8.   Жените и момичетата от славянските народи, са прекрасни. Те не само, че са дружелюбни, но и са нежни. Нямат нищо общо със западноевропейките (англичанки, французойки и др.)

9.   Директно изключвай германки и французойки, отпадат по абсолютно всички параграфи!
Шведките са толкова еманципирани, та чак нетърпими...Жалко, че като визия са доста интересни!
Швейцарките като цяло са особено задръстени ако идват от село..., не говорим за огромния брой чужденки, подвизаващи се на швейцарска територия...
Има много красиви чехкини, полякини, украинки - къщовници!
Треперят си за дома и семейството, уникални!
Западнячките като цяло са претенциозни мърли, ориентирай се към източноевропейки и ще разбереш какво е уют!

Живея в Западна Европа от близо 30г, говоря от опит

10.   Може би шведките и украинките.

11.   азиатките.

12.   Русия е само малка част в Европа, по-голямата й част е в Азия, както и на Турция. Така че рускините не са европейки, както и грузинките. Всички нации имат красиви жени, както и мъже. Зависи от вкуса. Ирландките са красиви, холандките -също. Българките - също.

13.   Латвийките и литванките са страшно красиви - имам чувството, че там всички са манекенки, грозна жена няма!

14.   Македонки, Сръбкини, Италианки, Французойки.

15.   Лично според мен няма красиви нации, има красиви индивиди.
Работата е там, че при едни народи, коефицентът на красиви момичета е по-висок от при други.
В България има, но не са толкова много красивите, не са чак толкова често срещани.
Главният проблем при определянето на най-красиви жени, са стереотипите.
Всъщност "кифли" има НАВСЯКЪДЕ по света БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ. Може би само в Индия няма заради строгата кастова система.
Също така, светла коса и очи не са равни на "синя кръв". Но много хора първо това гледат, защото телевизора така им е казал.

За мен на дъното на класацията трабва да са англичанките. Дори и да имат красиви жени те са рядкост. Не знам защо при тях се получава така. Явно имат друг вкус. Там явно от вредната храна са и масово затлъстели, което няма как да е в тяхна полза.
Французойките определено не оправдават очакванията, поставени ни от Холивуд.
Може би немките са най-красивите от запано-европейките. Мисля, че ако се поддържаха както "кифлите" щяха да са доста по-привлекателни. Ама те имат други цели в живота. Но да, имат симпатични момичета, признавам.
За испанки, португалки и италиянки не знам... има доста спорни мнения... ще е интересно да прочета в коментарите... аз бих ги сложил по средата...
От централна Европа се отличават унгарките, които са нито англо-сакси/келти/славяни.
Може би те са наистина най-красивите, въпреки че ми е нужна повече информация... със сигурност са в топ 5.
Западните славянки са най-красивите славяни, мисля тук няма спор.
Със сигурност рускините са обсипани с най-много стереотипи. Не всички рускини са красиви, но определено са, но не са чак толкова много. Но няма никакъв спор, че са отлични домакини- готвят, чистят... поддържат се. Мога от опит да кажа, че са едни от най-умните.
Украинките са по-светли. Те са между полякините и рускините... те са по-руси. Даже бих казал, че русите рускини имат украински корени. Мое лично наблюдение.
Ох... не ми се пише повече... става дълго, няма да го редактирам... НО като цяло важно е да бъдем красиви от вътре.

16.   Аз харесвам много украинки и сръбкини. Но българските имат някаква пиперливост, която им носи допълнителен чар.

17.   До 2
Имах до много скоро гадже рускиня, пълни боклуци. По-големи дори от нашите, много неща съм виждал ама такива кур*енски номера, лъжи и спане със всеки не съм виждал. Но иначе са много красиви, в леглото са пожар, ама като хора са боклуци. Важи и за украинките.
Виж за беларуските не знам, бил съм в Беларус, изглеждат ми нормални поради това, че не е разграден двор цялата държава.
Иначе харесвам азиатки.

18.   Аз не мисля, че българките са най-красивите или която и да е била националност като цяло. Всичко е индивидуално, зависи от гени, възпитание, морал, начин на живот. Всички сме много различни и според мен не трябва всички българки да се поставят под общ знаменател по този въпрос. Едва ли, когато вървите по улиците виждате само от красиви по-красиви българки. В чужбина предполагам е същото.

19.   Още една точка за рускините ! След тях унгарки и полякини .

20.   За повечето хора, сред европейските народи най-красиви винаги са били славянките. Разбира се това не значи, че рускините или полякините са неземни красавици, а просто че в сравнение със западно европейките са доста по-красиви. Това реално от части е така. Но защо, след като генетически са толкова еднакви?
В действителност си има историческа причина.
През средновековието в Европа, е разгърната мащабна кампания срещу вещиците. Всяка жена, събираща лечебни билки в гората или отличаваща се със своята външност бива изгаряна на клада. Тази жестока практика довежда до няколко милиони жертви. Да не забравяме, че по това време на запад въобще са се къпали едва няколко пъти през целият си живот. Разбира се това всеки го знае, от обща култура, няма да задълбавам. Това води до повреда в генофонда, който и до днес не може да бъде възстановен. Нищо подобно не сполетява Русия или другите словени, все още тънещи в езичество... където църквата ще играе важна роля едва векове по-късно.
Както забелязвате, това засяга основно жените. Мъжете на запад са си все така стройни и много често привличат погледите на източно-европеките.
Красиви жени има на всякъде. Това е факт.
Но без духовно просвещение, не е същото. И най-привлекателното момиче, няма да забележи кога е деградирало... ако не цени себе си.

22.   Демек искаш хем да е хубава, хем свястна, хем да ти слугува, хем пък и да е УМНА...?! Никоя умна жена не слугува, никоя и никога. Като искаш да ядеш и да ти е чисто, ще си готвиш и ще чистиш ти, това е положението. Заради този наглярски манталитет на българина, жените ни масово си търсят чужденци и с право де.

23.   Адски безсмислена тема... даже не ми се коментира... Въобще има ли още хора, които си мислят че красотата идва от националността, расата или произхода на човек? Вземи се занимавай с по-смислени и продуктивни неща (научи се да пишеш грамотно, може би?), отколкото да обсъждаш плоски теми...

24.   Отговор с една дума - *МЛАДИТЕ*!

25.   Унгарките

26.   Безсмислен въпрос. Колко хора познават жени от всички европейски нации, живели/работили са с тях, за да им опознаят характера, яли са им манджите и са им живели в къщите, за да ги знаят какви са домакини и могат да направят сравнение кои са по-по-най? Хората, в случая жените от дадена страна са толкова различни, че не могат да бъдат поставени под общ знаменател. Светът затова е толкова пъстър и разнообразен.

27.   Българките далеч не са ни по, ни най. Кестенява коса и кафяви църкели има и в други народи, а манириерите им съвсем не са за завист.

Швеция е страната за женска красота, а и за другите работи, които спомена. Жените са високи, светлокожи (циганета не ми се зяпат), естествено руси (не от перхидрол) в изобилие, с преобладаващи сини очи. Резервирани хора, без крайно изнежено поведение, без грозна мода. Най-интересното, не стават крави масово след дадена възраст, поддържат външния си вид и в по-късни години. Тъжничко е да питаш за домакински умения, надявам се мама не ти липсва. Не съм забелязъл да се слугува там, а готвенето винаги се влияе от местната храна. Откъм храна - херинга, треска, сметана, ейл, какво да не ти хареса?

28.   За секс. Полякини, рускини. За семейство и домакинство- българка, американка, британка.

29.   Такова нещо като "най-красиви" няма.
Не се водете от стереотипите. Англичанките били много грозни. Е , ела в диското да видиш. Всякакви има , top appearance. И не са и като българските примадони , че ще ги омайваш , че такова , че онакова. Или пък да ходиш с "новото" 15 годишно BMW на кредит. Няма такива неща , никой не го е*е за колата ти, с извинение и без. Отиваш , усмихваш се , черпиш я едно питие и след 5 минути не си се усетил как я чукаш в кенефа. И без такива "това са ку*ви". В БГ-то пу**ите не си показват по фейсбука още малко. Те затова и ходят.

Отношението и характерът са друго нещо , там съм съгласен , че има значение откъде си. Period.

ДС

30.   Французойките

31.   Най-добри домакини са най-Нуждаещите се финансово и/или емоционално, т.е. не ги търси сред умните и красивите.

32.   Не знам.

33.   Това, че българките са по-по-най се говори само в България.

34.   Модераторите съвсем са му отпуснали края. Колко трябва да чакаме за одобрение ? 5 дни?

35.   Много от украинките са готини и по характер, и по външност.
Нямам представа за домакинството, но са яки за лаф и чук-чук, а и рускинчета има добри. В Сърбия са общителни и забавни, но рядко хубавици. Иначе да, българките са по-хубави от сръбкините. Какво да ти кажа, имам женен авер за мацка от Ниш, за мацка от Донецк, за мацка от Саратов. Имам приятел на 38 и той ще се жени за 22 годишна от Краснодар! Братовчед ми е забърсал една от Сърбия град Суботица на 27, щото бившата му от Пловдив на 29 е трагедия, трагедия(избяга след планове за сватба и 4 годишни отношения, хукна с един чичо на 40 дето прави кинта в Австрия) о, иаз ще се похваля с две на 19 и 24 години, с които се занимавах! Гадни ии тотално неориентирани в живота, времегубки от София. Всяка тукашна се изцепва, че явно мъжете не ставаме или търсим неправилните, ама аз познавам младежи и всички споделяме съдба и мисли, не си е работа. Няма как да се съглася за домакинството и характерите, аз съм етнически българин и правя секс с украинка на 21, когато съм на 24, а е трябвало в София да сменя поне няколко за тоя период, не да правя сефте, щото сега съм на 27 и е супер голям резил. Сега се сещам и за познат, който го направи с румънска циганка от Букурещ, и му няма нищо на момчето и е готин външно. Просто тука е сбърканоо женското мислене. Добре, защо ще се женят и чукат само с чужденки? Ами просто е, каквато ти е тъпа държавата, такова ти е и населението по територията й. Умните българки си търсят умни мъже, но условията не позволяват да се намерят, и те се хващат с чужденци. И умните мъже търсят това. Точно и по тая причина съм почнал руски и сръбски интензивно, от тези райони ще е жена ми. Слаба ракия са нашенки, и това не е хейт и тролщина, това е мнение. Сърбал съм попарата и не съм предубеден. В Киев драскаш на 5-6 съвпадения в тиндър, и се колебаеш с коя да излезеш 2-3, а тук пишеш на 5, една ти казва здрасти и после чао с мълчанието на агнетсеа, не мерси. Като цяло, в центъра на Европа са добрите шансове за жени - Беларус, Полша , Чехия, Унгария и Словакия.

36.   1 Рускини
2 Украинки
3 Полякини
4 Чехкини
5 Унгарки
6 Беларуски
7 Шведки
8 Норвежки
9 Датчанки
10 Словенки
11 Исландки

Държа да подчертая, че една от най-красивите жени, която съм срещал на живо е Унгарка.

37.   Рускините са готини до 30, после да не ти е в къщата. А въпросните българки ако трябва да ги сравня с жените в държавите, които съм бил, не бих казал, че са кой знае какво. В една Англия съм виждал много по-приятни жени и не са като чалга певачки с 2 тона грим, джуки и чупки, а съвсем нормални и естествено красиви жени. Аз не съм видял такива алкохолички и прасета, каквито ги изкарват. Не че кой знае колко съм обиколил де, само в Норич, Лондон и Кембридж съм бил. Виж, испанките наистина са си грозни, бил съм в Южна Испания. Има и наистина адски красиви и екзотични, но са под 1%. Немкините масово са късо подстригани и мъжкарани като Меркел, сякаш по неин калъп са правени. Туркините са доста естествени и симпатични, босненките са едни от най-красивите за мен, поне тия, които съм виждал. На мен лично слабост са ми азиатките и особено метиските с европейско-азиатски черти.

38.   Интересно, ако някой пусне класация сред европейските жени на кое ли място ще са българските мъже като външност, ум, умения и пригодност за семеен живот?

39.   Младите! :)

41.   Кой за Бога разпространява информация, че рускините кажи речи до 30 години са Богини неземни, а след това заприличват на толстая Баба Яга?! Нито едното, нито другото. Това са нормални хора които стареят и обикновени жени от 21 век, които се поддържат.

Това което лично на мен ми е направило впечатление, е че рускините са много по-умни от българките например. Това си е мое впечатление. И не става въпрос за това кой колко знае, а чисто и просто за неща от обща култура, те имат някакво друго мислене.
Не се смейте. Съвсем сериозно ми е направило впечатление.
Лошото при рускините е, че се отразяват зле на портфейла. Поне така мисля аз. Това което безспорно е плюс е че готвят винаги и то много добре. Заради това хората си мислят, че били дебели, защото готвели. Винаги рускините са ми били най-добрите клиенти. С тях най-добре се работи. Българката ще гледа да излъжи нещо или въобще не се случва да не може да се работи с тях в много от случаите, за съжаление.

Но всичко това е много относително. Както казах по-горе, важно е да бъдеш добър от вътре и то ще ти се отрази и на външният вид.

42.   Лошото на рускините е, че някои от тях /и немалко/ пият повече от мъжете! Вот так.

43.   Такива яки пи...чки с извинение съм виждал в Сърбия, че ми падна шапката. И нашите са си окей, ама онея по-отворени. Не отворени като високомерни и тем подобни, а по-общителни и как да го опиша...готини момичета с които можеш хем да си представяш разни сцени, хем и да си лафиш за casual и сериозни теми.

Така, че със сигурност бих заложил на ;
1. Сърбия
2. България
3. Скандинавските срани ако си падаш по бели и руси (не е толкова привличащо, колкото звучи за съжаление)
4. Някъде тук може би...Полша, Унгария.
5. Русия, Украйна и подобните им сортове Грузия, Беларус, Казакстан и т.н.
Казвам го това, защото работя в чужбина и съм ги виждал и на живо...почти нема някой неприятени от по-горе посочение.

44.   Вижте какво. За да бъде запазена една раса или нейна под група, природата е измислила, че човекът бива привличан от сходна до него раса. Явно англичаните ги привличат англичанките. Българите българките и така.

45.   О, хубави има по цяла Европа, ама е добре да знаеш езици. Два езика са гаранция, че няма да си имаш вземане-даване с ганьова щерка и ще си живееш спокойно. Сръбкините са готини , украинките и жените в Беларус са пичоци.

46.   Чудя се как са сръбкините ? Някой знае ли ? Неотдавна разбрах, че пра баба ми и дядо ми, са изселници от Сърбия през войната и се опитвам да си обясня някои мои качества.

Номер 9 дано не те чуят, че ги наричаш източноевропейки, такива могат да бъдат само за германец или англичанин. Истина е, че те са от запад и също така са западни славяни, както ние сме южни и е подходящо да се изразяваме по този начин. Ако кажеш на чехкиня или словачка, че е от източна Европа, направо ще я ядосаш. Та те живеят в централна Европа, точно в центъра и. На мен са ми слабост словаци и чехи от мъжки пол. Жена съм и оценявам женската красота също така, това са най-красивите, украинките не им отстъпват, особено като заговорят и мед ти капе от сърце. Истината е, че те си ни тачат, близки сме като разбиране за семейство. Там малко е страшно със златотърсачките, ама то с такива жени нормално. Ще ти кажа и нещо което не знаеш. Словаците и чехите са най-красивите и са толкова красиви и чисти, защото са се смесвали с бебетата на най-чистата раса на Хитлер, именно с Ayron blood. Поляците не ми допадат, страшни хаймани, не си заслужават жените, дондуркат си ги до старини, жените са феминистки от всякъде, те контролират всичко, но ги харесвам като поведение и харесвам тяхната компания. Румънки твърдо не и по никакъв начин на никого не препоръчвам, дъното. Славяните са най-предпочитаните от всички.

47.   Благодаря на номер 43, направо преоткрих себе си хаха ;)
С почитания, Номер 46

48.   Може би най-добрият вариант би бил рускиня от украински произход. Защо? Заради това че украинките са по-красивите, а рускините се славят че са най-добрите жени.

49.   Жените със славянска външнос. Дори на Тръмп жената е славянка.