Въпроси към момчетата
Здравейте! Аз съм момиче и имам няколко въпроса, за които винаги съм се чудила.
1. Проблем ли е, ако момичето не си прави дълги нокти, а даже напротив - въобще не си прави.
2. Момичета с дълга или къса коса?
3. А бретон?
4. Ако момичето свири на китара по-добро впечатление ли ще направи? И ще натрупа ли точки?
5. Ако тренираме и имаме коремна преса отблъскващо ли е?
Ще съм много благодарна, ако ми отговорите.

Коментари

1.   1. Не ме интересуват ноктите. Изобщо не е проблем.
2.Дълга коса предпочитам, но може и къса, ако ти седи добре.
3.Лично предпочитам без бретон.
4.Зависи. Някои ще се впечатлят, други не чак толкова. Лично аз не бих се впечатлил чак толкова, но ще ми покаже, че си по-амбициозна от другите.
5.Не е отблъскващо жените да тренират, но не съм фен на жени с преса.

2.   1. Не е проблем. Никога не съм разбирал защо въобще си ги правите тези нокти. Не им обръщам внимание принципно.
2. Все ми е тая, каква е косата. Важното е да си симпатична. Ако ти отива къса, бъди с къса. Ако ли не, може и с дълга.
3. Какво за бретона? Не ви разбирам вас жените. Вманиачавате се по дребните неща.
4. Ако свири на китара? Ами ако не ми харесва на външен вид, дори и да свири, няма да ми пука много-много. Ако ще свириш само зарафи впечатлението не. Но ако ти харесва и искаш да се научиш, просто ще изглеждаш по-умна.
5. Коремна преса? Не знам. Едва ли.

3.   Здравей. Аз съм момче на 19 и мога да кажа, че харесвам повече момичетата с дълги коси, защото така се подчертава женствеността им. Въпреки това си представям колко трудно е в горещите дни да имаш такава прическа и никога не бих отхвърлил момиче заради нещо такова. За останалите критерии нямам мнение, но смятам, че всяка проява на самоусъвършенстване е похвална, без значение от пола.
Макар че външният вид е важен за мен, основните качества, които ценя в едно момиче, са интелигентност, изискани маниери, добра хигиена и разбира се - момичето да харесва мен, а не само аз него.
Харесвай се такава, каквато си, и не се променяй заради другите (освен ако не коригираш лоши качества)!
:-)

4.   1. Ръцете са за да я държа, а не да ги гледам.
2. Може би с къса коса, защото всички са с дълга. Но не къса като на момчче, а на черта или подобно. Крайщата на коста и да допират раменете (Божествено изглежда за тези, които имат малки обли лица)
4. Всеки се впечатлява от различни неща. Това, че може да свири на даден инструмент е не само от гледа точка на впечатляване, а и за самата нея.
5. Няма нищо лошо в тренировките, докато не заприличаш на момче, с плочки и мускули - грозно е.

5.   1. Проблем ли е, ако момичето не си прави дълги нокти, а даже напротив - въобще не си прави.

-Никакъв проблем, само жените забелязват такива неща

2. Момичета с дълга или къса коса?

-Дълга

3. А бретон?

-По принцип не, защото отива на много малко момичета

4. Ако момичето свири на китара по-добро впечатление ли ще направи? И ще натрупа ли точки?

-Добро впечатление ще направи, но не е кой знае какво

5. Ако тренираме и имаме коремна преса отблъскващо ли е?
Ще съм много благодарна, ако ми отговорите.

-Не е

6.   Моето мнение:
1. Дългите и лакирани нокти ме кефят. Изглеждат женствено и придават допълнително красота на жената. Ако не си ги правиш пък също съм ок с това, защото това е твое решение. Като цяло не са от голямо значение.
2. Мен лично една от чертите, които най много ме привличат в жените е косата. Харесвам по-дълги и здрави коси.
3. Бретонът ако е за постоянно, не ме радва.
4. Китарата е като допълнително интересно занимание. Всички допълнителни интереси носят бонус точки, защото те правят по-уникална от другите.
5. Не е отблъскващо. Отблъскващо е да стоите разпуснати и да не правите нищо по въпроса.

7.   Аз съм М20.

1. Все тая. Стига да си ги поддържаш хигиенични, не ме интересува какво правиш с тях.
2. Дълга.
3. Не.
4. Аз ако ти кажа, че съм добър на баскетбол, ще натрупам ли точки? Зависи от интересите на човека
5. Не, екстра е

8.   1. Проблем ли е, ако момичето не си прави дълги нокти, а даже напротив - въобще не си прави.

Хубаво е да има поддържани нокти. Дали са дълги или къси не е толкова важно. Добре е да са с ненатрапчив лак - нещо розово, бяло, бледо.

2. Момичета с дълга или къса коса?

На някои лица подхожда повече къса, на други - дълга коса. В повечето случаи дълга коса е по-добре.

3. А бретон?

Зависи от прическата, но сякаш без бретон е по-добре.

4. Ако момичето свири на китара по-добро впечатление ли ще направи? И ще натрупа ли точки?

Аз лично не обичам китарите. Предполагам, че ако момчето харесва музика от китари, ще му направи по-добро впечатление.

5. Ако тренираме и имаме коремна преса отблъскващо ли е?

Не. Хубаво е с коремна преса.

Ако искаш да впечатлиш момче, има много по-важни неща от тези. Например държанието. Ако си непринудена, освободена, разговаряш с него на интересни теми, усмихваш се и го гледаш с интерес, ще направиш много по-приятно впечатление. Ако го гушнеш и му намигнеш, съвсем ти е кърпа вързан.

9.   Други въпроси питаш, бе.

Ако момичето може дълбоко гърло.
Ако момичето дава в гъзягата.
Ако момичето не пита тъпи въпроси.

Все трупане на точки е.

Братан.

10.   За лично нямам проблем с горенаписаното.

11.   Зависи от характера на момчето. Но според мен -
1. Не
2. Няма значение, важното е да е добър човек.
3. Няма по прекрасно нещо от момиче с бритон.
4. Абсолютно, вие сте по емоционалните създания и правите по добро изкуство от нас.
5. Не.
Не се притеснявай, ако си за него той ще те приеме такава каквато си.

19x

12.   По-добре да не е с дълги нокти, за косата няма значение, не ме вълнува много дали свири на китара и не е отблъскващо някое момиче да бъде по-мускулесто.

13.   1. Имах приятелка, която отделяше изключително много внимание на изкуствените си нокти. Изглеждаха ми гадно, но поне не драскаха като истинските. Не са ми проблем, стига да не са някакви много дълги и да ходи всеки месец да пръска пари за ноктопластики.
2. Лично аз си падам по дългокосите, но съм виждал невероятно сладки с къси коси - така че и това няма значение.
3. Супер.
4. Готино е да свири. Готино е да владееш някакъв инструмент, пък било то и за хоби само.
5. Не съм имал приятелка с преса, но нямам против. Нека тренира, с това може и мен да мотивира, че за съжаление не ми е навик.

Мисля, че си малко момиче, защото тези въпроси изобщо няма да те интересуват, когато станеш на 19-20 години. Бъди здрава!

14.   Номер 13 така е :)) Не съм много голяма. Ами хора благодаря за отговорите - ще бъда себе си.

15.   Ако мислиш, че това са основните неща, които ще привлекат един мъж към теб и с които ще го задържиш, много си на грешен път. Никой мъж няма да се влюби в ноктите ти или в бретона ти. Работи над характера си и ума си.

16.   За ноктите-важно е да няма мръсотия под тях, затова натуралните са най приятни, по възбуждащи са!

Косата - важно да е чиста и ухаеща на цветя, дължината няма значение!

Бретона навява лекомислие, детинщина, отива само на децата!

На каквото и да свириш е плюс, показва таланта ти!

Естествено, че стегнатото тяло е по приятно за гледане, но на жената й отива да е по пухкава, по приятно е на пипане!

Това е моят вкус. Разни хора, разни идеали. Питайте близките си как ви предпочитат, не се натрапвайте, бъдете естествени, а не наконтени кифли!