Внезапно привличане
Здравейте! Много ми е трудно да пиша за това..Имах приятел, който твърдеше, че иска само мен, а за една негова позната- че била грозна и глупава. Изведнъж той тръгна с нея, внезапно привличане ми каза, че било... Мъже, може ли да стане така, кажете ми? Казвате, че е глупава и грозна и изведнъж е любовта на живота Ви. За мен надеждата е това да е временно увлечение... Колко ще продължи, според Вас?

Коментари

1.   Да. С моята приятелка беше така. В началото пред хората казвах,че беше дебела и дъхът и мирише и не е красива, отделно тя е бисексуална и също има сериозен психически проблем.....тя ме искаше много и след много дърпане аз развих силни чувства.

Странно е но се случи. Аз 26м тя е на 20.

2.   Колкото и да продължи, на теб този човек не ти трябва. След подобна постъпка не ти трябва. Зачеркни и продължи напред.

3.   Лъгал е, за да приспи вниманието ти. Не вярвай на всичко, което ти казват.

4.   И по-странни неща са се случвали в този живот от това мъж изневиделица да си промени мнението за жена.
Колкото повече гледаш някого, толкова повече свикваш с лицето му и той започва да ти се струва по-симпатичен. Нали знаеш понякога не харесваш визуално човек при първата ви среща, но на третото излизане ти се струва по-хубав. Разхубавил ли се е- не, просто си свикнала с вида му и си се концентрирала върху по-привлекателните му черти, защото си имала времето да ги забележиш. Понякога привличането виси на един нов поглед върху другия и избухва.
Как мислиш мъж и жена, клети приятели от деца, изведнъж лягат заедно и стават двойка? Просто са си позволили да погледнат на другия по нов начин, представили са си евентуалната връзка, поискали са да видят привлекателността му.
Нищо странно, наистина, такива неща се случват ежедневно. Лошото е, че ти си потърпевша, но поне си си спестила нестабилната връзка и сега имаш шанс за нова и по-добра.

Или пък те е лъгал за да не ревнуваш и винаги тайно е имал чувства към нея, но тя едва сега го е поискала.

5.   Авторката съм. Той я е познавал преди да се запознае с мен. Защо тогава не е отишъл при нея? И не, не са се виждали често. Най- лошото е, че и тя и семейството и са много лоши хора. Много ми е мъчно. Аз го обичам повече от всичко.

6.   Глупости. Лъгал те е, докато е гледал да я свали. Когато "си е опекал" работата с нея и вече си му излишна, гледа как по-леко да се отърве от теб. Колкото по-бързо го забравиш, толкова по-добре за теб. Възможно, ако тя го зареже и остане на сухо да те потърси пак, тогава вече зависи дали ти уважаваш достатъчно себе си за да го пратиш по дяволите.

7.   Отново съм авторката. Тя няма нужда от сваляне, ако ме разбирате какво имам предвид... Номер 6, сигурно сте прав/а. Просто самата ситуация за мен беше странна. Твърдеше пред мен, казвал го е и пред други, че тя не става, била много грозна и глупава, проста, вулгарна и изведнъж се обръща на 180 градуса. Било внезапно и силно, каза той. Изживявали ли сте нещо подобно и колко време Ви отне да се осъзнаете?

8.   Авторке, той си е осъзнат, просто те е мотал. Това са най-гадната порода мъже - говори гадории за нея, а тайно все му е била в мислите. Ти се осъзнай и му бий шута завинаги.

9.   Авторке, имах гадже, което плюеше пред мен обща позната, как е събрано в нея всичко, което смята за противно в една жена. Отвращавало го курвенското и поведение, била парцал, лигавела се, пиела много, миндил била, не ставала да се покажеш с нея, последната жена, която би погледнал итн. Разделихме се и познай скоро след това, коя се оказа че е новата му приятелка. Както преди плюеше по нея, така сега я гледаше в очите, държаха се за ръчичка неразделни навсякъде и се чудеше как да и угажда. Не можех да повярвам на очите си след всичко, което беше говорил за нея. Не само че оцеляха трайно като двойка, но в последствие и семейство създадоха. Така че не вярвай, когато един мъж плюе по жена или прекалено енергично и агресивно заявява, че не му харесва. Като погледна назад, си обяснявам начинът, по който отначало говореше за нея с това, че преди това подобен тип жена го е наранила и изоставила. Тоест типът му харесва, но има предишен негативен опит с такива и оттам се включва механизъм за самозащита, един вид гроздето е кисело. Защитна реакция е цялото това плюене или пък израз вътрешно противоречие, защото от една страна е привлечен от нея, а от друга се срамува че е привлечен от такъв тип жена и не иска да си го признае.