Заглеждането на жени на басейн и море
Как приемате това, гаджето или мъжа ви да заглежда други жени на басейн или на морето? Ясно е, че има много красиви жени с уникални тела.. хубаво дупе, големи гърди и т. н. Няма как да не ти направи впечатление и аз като жена, ги оглеждам, но понякога моят мъж няма спирачки. Например, хареса си някоя и много пъти уж деликатно се обръща и я гледа (през очилата си мисли, че аз не разбирам, но на мен даже ми става смешно). Ако случайно пък аз се загледам мале мале, ще ме изяде.. Много пъти точно това ни е разваляло почивката. Аз се дразня на това, че го прави няколко пъти с ясната идея, че вече я е забелязал веднъж, харесала му е и знае къде се намира и постоянно си мести очите. Може би аз съм параноичната, знам ли, вие дами какво мислите?
На 25 г :)

Коментари

1.   Не си мисли, че другите са по-хубави. Просто са чужди. Смея да твърдя, че съм красива жена, но какво от това. Всички зяпат другите. Важното е да го правят тактично, а не просташки. За мен твоят прекалява. В такива случай, когато мой партньор се е заглеждал, съвсем "тактичнп*" му напомням какво има до себе си, като му показвам, как всички останали зяпат мен. Направи и ти така. Покажи му, че за всички други ТИ си чужда. ;}}}

2.   И най-красивата жена на света да си, пак ще омръзваш на мъжете след няколко месеца връзка. Аз като мъж мога да ти кажа, че няма значение колко хубава е жена ми - винаги се заглеждам по другите, просто защото са други и различни. С жена ми съм безкрайно свикнал, виждал съм й всичко и вече не реагирам както преди на нейните прелести. Такава е мъжката природа и много жени не разбират това.
Не знам защо мъжете сме такива, предполагам, че е биологична обусловеност. Най-доброро обяснение, което съм чувал е, че понеже мъжът никога (поне допреди 20-30 години) не може да е сигурен дали едно дете е негово, то той гледа да се сноши с максимален брой партньорки. И женитбата по никакъв начин не променя този инстинкт, бракът е институция по-скоро в услуга на жените, не на мъжете. При вас жените е обратното - гледате да се обвържете доживот с най-добрия достъпен за вас мъж, който да помага за отглеждането на децата и да осигурява ресурси и защита. Светът е функционирал така от хиляди години.
Аз самият съм женен от 20 години, съпругата ми е доста хубава и подддържана жена, но въпреки това, не мога да се спра да оглеждам другите жени, които намирам за привлекателни. Поне не съм ревнив и съм дал свобода на жена си и тя да го прави. Даже се забавляваме и си посочваме разни хубавци и хубавици "за оглед". Досега не съм изневерявал на съпругата си и по-скоро възприемам това с гледането като "невинно естетическо забавление". Такива ми ти работи :)

М44

3.   Мъжът ми не зяпа. Не бих била с него, ако зяпаше... ама аз умея да подбирам... и бивши гаджета не са зяпали, не обичам и мен да ме зяпат, смятам, че е грозно и просташко.... особено като включат и оная мазна усмивка... направо... а да не говорим, ако и кажат нещо... тогава и аз се обаждам. Забавно е, защото не го очакват и малко се стъписват :ДД... ама да си знаят, аман от "мъже".

4.   То и аз обичам да зяпам мъже, но напоследък няма по какво да се загледаш само дебели млади съпрузи и чичо-дядковци. Няма за гледане, май хубавите мъже свършиха... ж36

5.   Двамата с мъжа ми зяпаме заедно, после обсъждаме, точим лиги по други понякога и всичко това е споделено и забавно. Но пък и не сме на по 25 вече. Тогава и аз бях доста чувствителна, пък после претръпнах. Ревността е гадна работа.

6.   Аз съм мъж и не виждам проблем. Да, имам приятелка, избрал съм да съм с нея, но ме привличат други жени и това е нормално. Има красиви жени, заглеждам се.
Слава богу, приятелката ми е печена и даже коментираме заедно коя е хубава и коя не. И тя се заглежда по мъже. Какво, да ѝ се сърдя ли? Аз не разбирам от мъже, но няма как да не отдам респект на някой, който се грижи за тялото си и изглежда добре. Да гледа, и да и се сърдя, и да не ѝ се сърдя, хубавото си е хубаво и привлича. Знам, че ще си останем и двамата само с гледането, имаме си доверие. Не виждам полза от дебнене и сърдене.

7.   Нямаме такъв проблем. На плажа не зяпаме хората, нито той нито аз, четем, играем карти, повечето време плуваме. Освен това избягваме места с повече хора и ходим в часовете, когато почти няма народ.

8.   Затова са очите -да гледат! Дума дупка не правела, а гледането прави ли? Виж за дупка си мечтае, и ако нея получи си я търси. Като мъжете имат темерутести жени, как няма да се радват на хубато около тях!?

9.   То да беше само на плажа. Аз съм много ревнива, но и той си се заглеждат. Обидно ми е, ама и аз започнах да зяпам поне да сме квит. Явно трябва да се примирим, че всички мъже го правят, разбира се има изключения, но аз не съм попадала на тях. Предстои ми море, решила съм да си държа езика зад зъбите и да не развалям почивката, дано успея.

10.   5 дни бях в скъп хотел с два басейна. За всичките дни не видях нито един хубав мъж или жена. Чак се потресох. Само млади грозни и/или дебели и стари грозни и/или дебели. Аз се почувсвах като мис Свят, а съм на 45 г. с нормално тяло.

11.   До номер 2:
Пич, наистина ли не си изневерявал на жена си?!?!? Възхищавам ти се и искрено се моля да срещна човек като теб. Моля те само за насоки къде да търся. :Д

12.   На 25 сигурно щеше да ми е неприятно мъжът ми да се заглежда по други, но сега, след 20 години заедно, не е проблем - нека си гледа.

13.   Всеки се заглеждат и аз гледам красивите жени, за мъже малко не мога да кажа, сигурно жените са по-красиви... Нормално е, стига да не е прекалено... Ж 30

14.   Номер 2 ..ха ха ,забавен си.Дай някой контакт да се свържем

15.   Защо мислите, че номер две е единствения мъж дето не е изневерява, а защо трябва да изневерява е, че искаме разнообразие, искаме, но който иска да е се е женил.

16.   То няма за гледане, бе. Всичко е голям тонаж или старо, сбръчкано и с татуси.

17.   Де ги тия красиви стройни жени бе? Все тумбарлачести бурталани с отвратителни тела, че и с претенции! На 10 мъже най-много един да е с бирено шкембе по плажа, а на 10 жени най-много една да е с хубаво тяло и да не е дебела, а месата на почти всички (и на слабите жени дори) се разклащат като нишесте между чатала и, когато крачат. Днес няма хубави жени, а тези по списанията се лишават от храни и напитки, за да изглеждат красиви. За това, ако мъж се заглежда по някоя жена, то тя контрастира сред останалите дебелани. Заради днешната женска грозота, мъжете станаха асексуални и предпочитат виртуални запознанства!

18.   Аз съм 2
Радвам се, че някои хора ме намериха за забавен. Да знаете, че освен това съм и доста красив и умен ;)
Пример от днес - вървя си по улицата и срещу мен върви една прекрасна жена към 30-те, точно мой тип (харесвам красиви и умни брюнетки), носеща тънка полупрозрачна синя туника, без сутиен, и с големи хубави (сещате се)....Направо ми премаля! Така жадно я огледах, че ме хвана срам от себе си. Цял ден я мисля...Вие ми кажете какво е това?! Просто нямаше начин да се въздържа. Това инстинктите са нещо страшно!
А за интересуващите се защо не съм изневерявал - просто уважавам и обичам съпругата си твърде много, за да и причиня подобно нещо. Ако някога поискам да бъда с друга жена, първо ще призная на жена си и ще се разведа.

19.   Казваш му така: щом ти ще заглеждаш мацките, аз ще заглеждам пичовете. Не може само той да зяпа.
И проблемът е решен. Да се изяжда, да се гневи. Ако не иска да се заглеждаш, нека той да спре да се заглежда. Елементарно.

Black Sabbath

20.   Не разбирам коментиращите дотук. Явно от страх да не останат сами търпят да проявяват подобно неуважение към тях. Да, неуважение е. Разбира се, че е нормално на мъжа да му правят впечатление и други жени. Но не е нормално да се заглежда пред теб, чак и да ги търси с поглед.

21.   Стига с тия ревности, истината е, че хората не сме моногамни от биологична гледна точка. Еволюцията и психологията са ни накарали да се възприемем като такива, но някак не е естествено. Аз обичам годеника си много (душевно), никой не може да го замени, той е най - близкият ми човек на сърце, такава силна обич, доверие и силна връзка с друг не мога да си представя. Но отдавна съм му се нарадвала, вече не ме привлича като преди и мен ме привличат други мъже и изпитвам силната нужда да впечатля някой чужд мъж. Много пъти ми е било съвестно, но не мога да се преборя с тази нужда.. то е нещо отвътре, което е необяснимо. Някакви пеперуди в стомаха, които ми шепнат, че имат нужда от това. Изпитвам силна нужда някой мъж да ме харесва много външно и да се сближим като приятели, да си говорим отпуснато, но дотам, без да се стига до връзки. От друга страна знам, че така той може да не се чувства добре знаейки, че съм обвързана. Абе в голяма дилема съм, объркана съм. Студентка съм и има един млад асистент, който съм чувала от другите, че е много заядлив, повишавал тон, бил много остър характер. Не ми преподава, чувала съм това от колежките от по-горния курс и се очертава той да ми преподава от септември и не знам защо някаква тръпка изпитвам към него, въпреки че не го познавам. Имам желание и нужда да го впечатля, да се облека предизвикателно за пред него, да положа всичките си старания в упражненията, курсовите работи, колоквиумите и изпитите при него и той да ме възприеме за различна, сериозна и едновременно с това красива. Имам хубаво и поддържано тяло, поне с това мога лесно да го предизвикам да ме забележи външно поне. Не знам какво ще става и дали ще се получи, въпреки че всички се оплакват че е отвратителен характер и крещи, иска ми се с мен да е различен.