Любов или лудост
Аз съм на 21 години. Омъжена съм от три години. В началото всичко беше страхотно бяхме много влюбени, бяхме неразделни. От около една година насам обаче нещата между нас не вървят.

Преди два месеца обаче си дойде брат му, който живееше в чужбина и като го видях нещо в мен потрепна. Той остана в България около една седмица през която почти през цялото време бяхме заедно. Когато си тръгна усетих ужасна болка сякаш изгубих любовта на живота си.

Една вечер след като си замина се засекохме в един сайт и започнахме да си пишем и му признах какво чувствам към него. Когато му обясних чувствата си той ми призна, че е изпитал същото че е усетил искрата между нас.

Преди да излезним от сайта се разбрахме да оставим нещата така да видим дали чувствата ни ще се засилват или ще изчезнат. Аз вече разбрах че съм лудо влюбена, но незнам дали да му призная. Незнам какво да правя. Знам че тази любов е лудост и невъзможна.
Моля ви за съвет.

Коментари

1.   Здравей! Това е невъзможна любов мила от нея много ще те заболи. Не избързвай с това свое решение да му признаеш чувствата си. По-добре да го направиш с някой друг отколкото с брата на мажът ти. Бъди раззумна, предпазлива... желая ти успех..

2.   Сядай си на дупето малката.

3.   Не дей даго правиш много е гадно ами ако мъжът ти разбере.