Дали да му вярвам?
Аз съм момиче на 17 години и имам нужда от вашата помощ. Преди 2 години се влюбих в едно уникално момче - баскетболист. Сега сме гаджета, като ми казваше какви качества трябва да има момичето до него. Каза, че аз имам тези качества обаче иска от момичето до него интимни отношения. Откакто станахме гаджета той почна да се държи много странно с мен-искаше да му пращам голи снимки и ако не го направех веднага почваше да се сърди, да ми поставя срокове докога да го направя, нито веднъж не ми е казал, че ме обича а му го повтарям аз. На всичкото отгоре от началото на връзката ни той не спира да повтаря, че иска да се чукаме. Искаше дори снимка на вагината ми и ми обясняваше, че така щял да ме чука, че ще спра да дишам. Харесва ми да ме възбужда ама той постоянно мисли за това и говори само за това. Даже снощи ми прати две снимки на пениса си и ми каза, че много ме желае и иска да му го пипам и да ме чука. Питах го дали изобщо има любов помежду ни а той каза, че има любов обаче искал и да се чукаме. Не разбирам поведението му. Моля ви за съвети! Благодаря

Коментари

1.   Уникално нахален е приятелят ти според мен, нищо друго уникално не видях от написаното. А ти ще си уникално глупава, с извинение, ако му вярваш. На 17 го друса хормона , че 2 не вижда и търси секс и пак секс. Избягвай да пращаш голи снимки на когото и да е, защото не знаеш един ден кой и къде ще ги гледа. Дали ще му удовлетвориш желанието си решаваш сама, но не очаквай сериозна връзка с него, най-вероятно ще загуби интерес и ще тръгне с друга.

2.   Е, какво не разбираш? Той го казва ясно-иска секс. И не му пращай голи снимки, защото може да започне да те изнудва с тях, че ще ги пусне в нета и всичките ти познати ще ги видят и ще станеш за смях. Може да ги видят и твоите родители. Помисли си ти какво искаш от връзката ти с него. И дали той ти го дава.

3.   Нормално е да иска, но той се вълнува от неговите желания, ако тте иска, ще те чака. Дали няма да те остави след това? Дали не го иска и от други, вероятно не го е правил и иска.

4.   Струва ми се от типа чуква и хвърля. Не е сериозен.

5.   Момиче, съжалявам за това, което ще кажа, но това е самата истина-гаджето ти е голям простак! Първо, ако наистина те обичаше, нямаше да те притиска да правите секс. Второ, един мъж, ако цени, обича и уважава жената, която е до него, няма да си позволи да употреби думата, , чукам", а по-скоро думата, , любя". Много по-красива думата, отколкото тази грозна. Не мислиш ли? Трето, за това, че ти иска голи снимки, особено на половия ти орган и че ти праща снимки на пениса си, ти не знаеш ли, че това също се води за СЕКСУАЛНО НАСИЛИЕ? Порови из интернет за това, няма нищо срамно по отношение на това! Просто, махай го! Няма смисъл! И... не му се давай-все пак, ако той те вижда само като един сексуален обект, ти трябва да му покажеш, че си много повече от това, което той вижда. Утвърди се като силна, най-вече чисто психически, личност, която не позволява на никой да я пречупи, въпреки огромния натиск! Защитавай и отстоявай смело и дръзко позицията си, дори ако трябва и по грубо! Късмет, момиче! Не му се давай!

6.   Кое му е уникалното на тва момче, щом те кара да пратиш тези неща? Винаги съм се чудил на индивидите от женски пол как по външността на някого веднага стигат до заключението, че е уникален, единствен и плитките им мозъчета решават, че трябва да са с него на всяка цена. Има много по- свестни момчета от тоя, но за съжаление за тях не важи определението " уникален". Четейки твоите и неговите разсъждения, мога да кажа, че и на двамата интелектуалното ниво е по- ниско и е някак е смешно да говорите за любов, защото очевидно не знаете какво е това. Съветът ми за такива като вас е да си задоволите нагона, щото за връзка, която не е основана само на физическо привличане, не сте способни.

7.   Каква любов виждаш тук? Пичът е просто разгонен. Би писал такива неща на всяка, независимо коя. Просто му се прави секс.

8.   Наистина ли няма никаква любов и той ме лъже?

9.   Пубер, истински :) явно има момичета, които му изпълняват и сега иска и от теб подчинение. Това не значи, че не те хресва, но не показва и с нещо да си специална за него. Ако успееш да го омгьосаш, мож еи да го задържиш. Иначе след секса може и да скъсате, жързо-бързо, защото ще се прехвърли на следващата кандидатка!