Любовта ни изчезва
Здравейте, на 28 год съм и си имам приятел от 3 год, с когото живеем заедно. От 4 мес имам и дете от него. Но преди да знам че съм бременна имах отношения с едно момче, което е на около 400 км от моя град. Виждахме се няколко пъти, но аз изпитах силни чувства към него. С моя приятел не вървят нещата, той не ми обръща внимание, само си гледа телефона, пише си с различни момичета. Проблема е че, човекът в когото съм влюбена е много далеч от мен.
С всеки изминал ден все повече притръпвам и си казвам "важното е детето ми да е добре", но не мога да се примиря. Сърцето и мислите ми са далеч оттук...
Не знам какво да правя. Той искаше да напусна приятеля си и да замина при него, но няма как да стане. Явно връзката ни е обречена.
А и от скоро 2 седмици си имал гадже...
Уж много ме обича, а хукнанпри друга.

Коментари

1.   Ами момчето те е чакало, видял е че вече ще си имаш дете и се е отказал и си е с пълното право. Това ни е грешката на нас хората, че си мислим, че сме незаменими и някой вечно ще ни чака.... Мисля, че е по-добре да продължиш напред и да оставиш човека с новата си половинка да си създадат семейство. Малко са мъжете, които ще приемат жена с дете от друг мъж. Да си мислила, когато му е било времето. Друг съвет не мога да дам. А отделно, че си била нещастна и преди с човека до себе си и така наказваш и теб, и него и след време детето е съвсем отделна тема, а и не е наша работа да коментираме....

4.   Станаха много хората и взех да се бъркам.
От първият с който си от 3 години, живееш заедно и имаш дете на 4 месеца или си бременна в 4 месец. Не го щеш.
Вторият с когото си се "виждала" а.к.а чукала като разпрана и живее на другият край на България те иска за жена - ама не казваш, той знае ли за детето, негово ли е детето... ама ти мислиш за "доброто" на детето си и си стоиш при първият.
Третият, който от 2 седмици ти е гадже... хукнал при друга.... еееее ама слънчице?!?! Горните двама не бяха ли достатъчни да ти объркат живота, ами от 2 седмици и трети ?? ?? ? ?

5.   И ти имаш уж сериозна връзка, а мислиш и се срещаш с друг. Твоят онлайн Ромео е същият. Гледай си детето, онзи се е уредил вече. Приятелят ти май и той е от женкарското тесто замесен.

6.   Ще се опитам да преведа обърканите ти мисли, авторке. Искаш, всъщност, да кажеш следното: "С приятеля ми нещата не вървят от дълго време, той ме пренебрегва, затова потърсих друг мъж, намерих го и се влюбих. Въпреки това родих дете от този, който вече не обичам и който ме прави на маймуна. Сега имам дете, а проектогаджето пък си има приятелка".
Хайде сега се огледай в това огледало и хубаво се виж!

8.   Номер 6 трябва да ми помогнеш да си напиша резюмето за работа :D