Не разбирам държанието му
Омъжена съм и въпросния мъж женен. От близо 2 години ми обръща по специално внимание, в смисъл идва с офиса, за да ме поздрави специално мен. Говорили сме си общи приказки за деца, ваканции и тем подобни. Два пъти ме кани на среща и аз се съгласявах, но след поканата нищо не последва не се състояваха срещите. Аз съответно се поотдръпнах, не исках да изглежда така, че умирам да излезна с него.

Сега идва един път на 2-3 седмици, да ме пита как съм и да ми каже Чао например /в съседни фирми сме/. Не разбирам... защо си прави труда?
Колежката ми смята, че се държи така от учтивост. Егаси учтивостта от 2 години и то персонално към мен...
А ми харесва...

Коментари

1.   Не е сигурен дали иска нещо с теб. Сеща се за онази симпатична женица ако мине през фирмата. Има два варианта, или нещата с жена му са добре в момента и не му се изневерява или има друга любовница/ любовници и няма време.
Държи те на stand by за когато няма нищо :)

Това е според мен :-)

2.   Иска му се, но не му стиска. Чака ти да направиш по-сериозна заявка.

Но пак не е сигурно, че ще стигне до края. Засега тръпката го радва. Тръпката - да усети, че някой му връзва. :)

3.   Май си търсиш под вола теле. Толкова ти се ще извънбрачна връзка с човека, че ти харесва да си представяш, че той те харесва. Забрави и си търси друг любовник, щом те сърби

4.   Хей, номер три, как може така да казваш - "търси си друг любовник"...? И се чудим що има разводи - Авторке, недей да изневеряваш! Разбирам, че ти харесва да се чувстваш желана и в това няма лошо, но старай се да търсиш внимание от съпруга си, не от случайни колеги. Не знам как е ситуацията у вас - вероятно мъжът ти те пренебрегва или поне такава беше ситуацията у нас. Но не си търси белята, отрежи го тоя нахалник - №1 и №2 са прави.

5.   Аз съм авторката. Благодаря за отговорите. Наистина отношението му ме ласкае и много пъти съм била с него в сънищата ми. Сигурно си личи, че му връзвам...
Един път не ща нищо, друг път пък само за това мисля.
Така или иначе няма да предприема първата крачка, не ми стиска, убедих се за 2 години.
Още веднъж Ви благодаря.

6.   Истината е че в офиса на никой не му стиска, а ти е трябвало да му откажеш и да му кажеш, че си женена, изгубил е интерес защотото си се съгласила. Мъжете са ловци и обичат плячката която могат да преследват и уловят, а не мършата което лежи на пътя им. Аз съм жена и работя с много мъже, канят ме всеки ден, но отказвам на всички и все пак флиртувам с тях.... Никой не е изгубил интерес в това да ме кани!

7.   Номер 6 е прав/а. Гъделичка си егото с теб. Случвало ли ти се е да спиш с някой мъж и после да не те търси? Да му звъниш примерно, и той да не ти отговаря. Това се случва в тинейджърска възраст по- често. Момичето му пада на краката и край "Ох, тази е много лесна". Не казвам, че ти си лесна, нямам предвид това. Ще му отшуми бързо желанието и стимула, ако му покажеш по- голяма близост, дори и може да се отдръпне.
Той те харесва като личност. Посрещаш го с усмивка, харесва усмивката ти и си привлекателна жена. Питаш го "как си" всеки път. Проявяваш интерес и това му харесва, чувства се желан и обграден с внимание. Това внимание му харесва. И нищо повече. Запази си взаимоотношенията с него, като се поздравявате и се зареждате за деня като се видите:)
trakdata

8.   #7 е абсолютно прав! Запази си взаимоотношенията с него, като се поздравявате и се зареждате за деня като се видите!