Една неказана истина
След неуспешни връзки и лутане между хора които не успяха да ме докоснат най-накрая намерих човека, за който бих направила всичко. Влюбена съм до полуда и го обичам адски много, както и той мен. Знаем всичко един за друг с изключение на 1 нещо, което не съм му споделила и това ме измъчва ужасно... става въпрос за мимолетна връзка с личност, която той ненавижда и ще бъде съкрушен ако разбере. Лошото е, че за това знаят няколко човека и ме е страх да не стигне до него. Ще се побъркам, тежи ми много на сърцето, надявам се това да се забрави с времето... Защо го пиша това не знам.. просто имах нужда да споделя...

Коментари

1.   Изясни му нещата поговорете бъди честна до краи с него и квото сабя покаже иначе рискуваш да научи от други хораа повярваи тва е ужасяващо
Хектор

2.   напълно съгласен с номер 1

3.   Нали е минало, т. е. била си с този човек преди да се събереш с твоя човек, а не когато сте били заедно все пак че да се сърди? Кажи му, ще се цупи, но като преосмисли нещата ще си седне на гъза. То ако човек знае какво чака в бъдеще, ще бъде наясно и няма да греши, но уви

4.   Ако те обича, ще те разбере. Не можеш да върнеш миналото, ще му е тежно, но все пак никой не е безгрешен

5.   Нали е било във време когато не си била с него!? Не може да те съди за минало време, в което него го е нямало!

6.   Трай си и отричай до последно, или пък кажи че си била пияна, щом връзката е била мимолетна, в краина сметка ако иска да е с теб няма дам у пука кой е бил там преди него в крайна сметка не те е взел девствена

7.   Кажи му, ако наистина те обича ще ти прости!

8.   Май нещо не ни казваш, иначе не виждам смисъл в терзанията ти. Никой нормален човек не би ти държал сметка с кого си била преди него.

9.   Мила, ти обясняваш ли му за всяка твоя минала връзка? За всички поредни мъже, с които си била, защо и как? Дори не трябва да става дума за въпросния "дразнител". Това си остава за теб, и ти си знаеш защо си била с този човек. Нищо не споменавай на гаджето си за него, защото ще се раздразни още повече. и дори може да се осъмни като му говориш за него. Ако има скандал между вас по някакъв въпрос (не ти го пожелавам в никакъв случай) възможно е да си припомня всеки път за "дразнителя" и да те атакува по този въпрос. Помисли си, ако не искаш да раздразниш приятеля си и да се чуди от къде на къде ти говориш за този. Ако разбере от някой друг кажи му, че е била грешка. Ако те попита, защо да е грешка, му обясни, че си била с човек към когото не изпитваш абсолютно нищо. По- точно и двамата сте сгрешили, направили сте опит и не се е получило. Това си е чисто съвпадение, затова че си била точно с човек, който ненавижда. Не се притеснявай, за да не се превyrne в голям проблем.
trakdata

10.   Най-мразя човекът, който обичам да ми разправя за бившите си. Трай си. Миналото си е минало и трябва да си остане там

11.   К'фа е тая личност? Да не е Джъстин Бийбър или Слави Трифонов?

12.   Има неща, за които винаги се мълчи. Ако ще го нарани - не казвай нищо или поднеси истината възможно най-безболезнено.
Принципно съм за честността, но понякога истината страшно боли.
От какво те е страх? Да не те остави като разбере, че си била с най-големия му враг или да не го нараниш. Ако е второто - трай си, кому е нужно, ако е първото - бъди и смела и знай, че едва ли ако те обича ще те осатви за такова нещо. А ако не те обича и те осатви - имало ли е смисъл дае стеб?

Успех!