Гаджето ми ...
Така, дори не знам от къде да започна. Имам сериозна приятелка в която съм влюбен. Заедно сме вече повече от година, тя е страхотен човек и с всеки изминал ден хлътвам все повече и повече. Но както се досещате има едно голямо НО. Вчера батерията на телефона ми падна и се наложи да използвам нейния да звъня по работа - ИТ съм и се занимавам с програми. Трябваше да направя проверка на сайт през смартфона и и да изпратя снимка по вайбъра на хората. И както се подразбира влязох в галерията на телефона и открих, че още пази снимки на старата си приятелка. Доста притеснително, защото те двете имаха връзка преди мен, от която моето момиче излезе много наранена и невярваща в любовта. Такава си е и до днес, колкото и да се опитвам да и покажа, че я обичам тя все си мисли че говоря лекомислено, прибързано и несериозно. Не ми вярва и аз всячески се опитвам да и докажа, че това е истина. Заради тази нейна приятелка се беше пропила и за малко да тръгне по лош път. За щастие съдбата ни срещна и успях да я спра да не свърши някоя глупост и да не отиде в затвора. Снимките за които се притеснявам не са малко и са все техни влюбени и интимни такива. Дори си ги е заделила отделно в специална папка. Не съм и казвал, че съм ги видял, не съм я конфронтирал защото... защото ме е страх, хайде да си го призная. Влюбен съм и съм загубен и не искам да я изплаша по някакъв начин. Не искам да я загубя, а тя сякаш е все с единия крак отвън във връзката ни. Разбираме се, излизаме, дори и заедно живеем вече, но тя си остава една такава дръпната, самостоятелна и самодостатъчна. Дали все още има чувства към другата? Как да я накарам да я забрави? Как да и покажа, че наистина държа на нея?

Коментари

1.   Показвай й обичта си при всяка възможност. Подарявай й цветя, заведи я на ресторант и я предразположи така, че тя сама да иска да ти разкаже за чувствата си. Сгответе си заедно, отидете на кино.

2.   Трудна работа, бъди до нея, ако и свете ще се усет колко цененчовек е до нея

3.   Жена ли е авторът, или мъж? Ако е мъж- :D Жена, която е била във връзка с жена никога няма да изпита подобни емоции към мъж- ще ти бие шута. Ако е жена- вероятно имам чувства все още към бившата си, попитай я директно :)

Грозната истина