Изневери ми, какво да правя?
Здравейте, наскоро се случи нещо наистина ужасно в моя живот. Приятелят ми живее в друг град, но пътуваме и се срещаме. Напоследък забелязвам, че някакво момиче, на което открито си му личи, че не се слави с особено порядъчна репутация му лайква снимките. Аз го попитах коя е тя, той ми отвърна че не я познава, след това проверих инстаграма му и се оказа, че я следва. Аз полудях и се скарахме, на следващия ден проверих инстаграмът ѝ и видях, че е качила стори от къщата му и дори е снимала него. Звъннах му, говорихме, той се оправда и каза, че тя била дошла за да му донесе трева, но си изпуснала влака за нейния град и за това останала да спи у тях. Е 2 дена е спала там, толкова ли е нямало влак на следвщия ден!? Също така ми обясни, че той не е правил нищо с нея, не ми бил изневерил, само мен обичал и тя нямало повече да идва. Но, не ми се вярва. Кажете ми какво да направя в тази ситуация? Дали, наистина има чувства към нея или е било просто секс? Дали да му простя, но не ми се вярва, че той ще се промени. И най - важното, как да разкарам онази въртиопашка? Той е най - голямата ми любов и буквално не мога да живея без него. Преживявам всичко много тежко. Моля ви наистина дайте ми съвет. Всеки коментар, ще ми бъде полезен.

Коментари

1.   Боже момиче... не си видяла явно нищо още от живота. до колкото подразбирам с него нищо не те свързва. Нито брак, нито деца нищо.. Животът е пред теб не е първия нито ще е последният.

2.   За секса трябват двама. Тя не го е изнасилила. Колкото и да плюете Кобилкина изгледай нейните видеа по въпроса и ще ги се проясни малко главата.

3.   Изритвай го! Курвище е този!

4.   Въртиопашката не ти е проблем .Проблемът е , че не сте заедно .Свободни мъже , какво друго да правят , освен да се оглеждат за мокра ,топла дупка . Теб марихуаната не те ли притеснява ?

5.   Поговори с момичето и така ще прецениш как да я разкараш. Според мен ти е изневерил, как да разкараш момичето - кажи й, че си негова приятелка. Ако аферата продължи, значи не е просто афера. Много нелепа и унизителна ситуация за теб, а лъжите му са съшити с бели конци.

6.   Просто я е ебал, прости му. За всичко, винаги!

Инстаграм, тревичка, влакове... живеете в приказка...

Братан.

7.   Изневерил ти е естествено,сляпа ли си ? Махай го веднага.Какво друго да ти кажа ? Първо ти е спестил това че въпросното момиче е спала у тях,второ "изпуснала си влака" ..айде стига със заблудите , а си отвори очите момиче.Има ли значение дали има чувства към нея или е само секс ?И в двата случая ти трябва да оставиш този човек.Или ако е правил само секс с нея,теб те устройва.Тоест дали ще е твоята "п*тка" или нечия друга няма значение ..???Знай само че простиш ли всичко това ,след няма има известно време пак ще се случи !!Този човек не те уважава и цени !Дори и да е така,според твоите виждания,знай че изневярата под каквато и да е форма,когато и да се случи и по което и да е време на деня,годината, времето,тя пак си остава ИЗНЕВЯРА!!!Този човек е предпочел друг пред теб и си го набий в главата ! Ядосвам се защото съм го преживяла и при теб не е по различно отколкото при мен !!!! Имала съм връзка от разстояние и същата история като твоята я имам запечатана в главата си ! И още хиляди..бил вкъщи,ама се озовал случайно на дискотека с няква (от една снимка след време разбрах) ..Била от преди 2 години..пфф добре че съм малко по хитра от него и надушвам лъжата веднага ! Внимавай момиче и аз обичах такъв ,но след хиляди прошки нещата се влошаваха..такива хора веднага си казват на акъла,ее щом ми е простила,значи и понатам ще ми прости и ще си ме обича..и хич няма да му пука реално за това какво преживяваш..Успех .

8.   Ето как стоят нещата:
Мацката му е адреналинка, която не само харесва, но и обича нейната компания!
Ти си сигурната, прилична и добронамерена приятелка, която е подходяща за дълготрайна връзка и затова той ще продължава да те лъже, докогато може и му връзваш на идиотщините!!!!

Връзката ви е приключила! Той не те бръсне за повече от "стабилно" гадже за пред хората. А че го обичаш, си е само твой проблем!

Не си избирай идиоти и наркоманчета следващия път!

9.   Питаш тук , но много добре знаеш какво да правиш . Колебаеш се защото искаш по някакъв начин да му се докажеш . Егото ти е ранени и искаш да му върнеш . Може би и се сравняваш с нея. Иска ти се да му покажеш, че си по-добра от нея и тогава да го разкараш , за да знае какво губи.

Ох , колко детско.

Това не е любов, мила . Ти не го обичаш . Просто си се привързала към него като към играчка , с която сега си играят другите деца.

10.   Не се занимавай нито с нея, нито с този боклук. Извинявай, ама се замислям ти какво ли представляваш, щом един лъжлив тип, който най-нагло те лъже в очите, на всичко отгоре и наркоман, ти бил голямата любов и не можеш без него? И ти ли си на трева или каквито ла*на употребява? Ако не си, нямаш работа с него, той няма да се промени- самата ти си го написала.

11.   Момичето, дори и да не е свястно, не е виновно.
Виновен е "твоят приятел", който е позволил това да се случи.
Виновен е, че най-нагло те лъже.
Ти, ако имаш себеуважение, прекъсни какъвто и да е контакт с него и продължи напред! След време ще осъзнаеш много неща.

The Little Donut

12.   Без значение дали е имало само секс между тях или дори има паралелна връзка с нея, това че те лъже е по-големият ти проблем. Ти си го хванала в лъжа, каквото и да ти обяснява, как ще му имаш доверие занапред?
Трудно ще ти е, но прекъсни тази връзка и се ориентирай към някого от твоя град, с когото може да имате по-пълноценни взаимоотношения.

17.   Абсурд е да си мислиш как да му простиш и да си затвориш очите за нещо, което е очевадно, а именно измяна. Уважавай себе си и затръшни тази врата, докато е време.

18.   Още от заглавието имам отговор. Зарязвай го. Първо вика че не я познава, после приятели станали, че накрая и у тях била... Трагедия.

Дори и да не е изневерил те лъже. Това не е малко. Ами ако в бъдще продължи? Ето за това не искам да съм във връзка.

19.   Ти сама си избрала подобен тип, а сега се оплакваш. Едва ли сте много различни. Връзката е от разстояние и явно той не я възприема сериозно, а ти вече имаш изисквания към него. Той обещавал ли ти е нещо, че да очакваш сериозна връзка, доверие и отношение? Той е свободен човек. Не сте женени, дори не живете заедно, а само се виждате от време на време.
Номер 9 е прав. В днешно време хората възприемат партньорите си като играчки и предмети за притежание, удоволствие и изпълнение на желания. Като че ли по-често е от страна на момичетата към момчетата.

20.   Не живеете заедно, дори сте в различни градове- връзка от разстояние.
Сигурно сте има няма 16-20 годишни.
Не сте заедно нон стоп, не живеете в едно жилище, нямате деца...
Просто връзката ви не е сериозна.
Шарят му очите просто. Имал е възможност, спал е с момичето, това е.
Не очаквай нищо сериозно от подобни взаимоотношения.
Не се занимавай нито с момичето, нито с него.
Разделяте се и толкова.