Направих ли нещо грешно?
Здравейте, пише ви момиче на 19 години.
Скоро ще стане 1 година откакто аз се боря да спечеля чувствата на едно момче или накратко 29 годишен ( със акъла на 15 годишен. )
Та, всичко започна зимата, когато аз започнах да общувам с него, да сме в една компания и т. н още като га видях го харесах, привлече ме супер много. Мина известен период от време, той разбра че аз имам нещо към него, говорихме за нас и той ми обясни, че за момента не иска връзка, аз съм била добро момиче, не било момента в който той можел да ми даде това, което търся аз и т. н, след тези думи аз се опитах да се съглася с неговото решение но уви, не успях.
Продължих да се боря за него, да му показвам че го харесвам, той твърдо ме отхвърля и така играта на котка и мишка продължава и до днес.
Но преди 1 седмица ние пак говорихме за нас, тъй като отношенията ни станаха още по-близки ( правиме секс, гушкаме се, целуваме се). И трябваше да вземем някакво решение дали това ще спре или ще сме заедно, да но той каза че не иска връзка с мен, не ме чувствал, било му хубаво с мен, разбирали сме се всичко било окей, но ако имаме връзка нямало да може да ме обича и т. н., каза да продължа живота си напред, да си търся друго момче и т. н. Стана ми много гадно, но някак си се опитвах да се настройвам , че той няма как да е мой.
Минаха се няколко дни и вчера той ми взе телефона, докато телефона беше в него ми писа едно момче, беше ме питал как съм и аз бях написала само едно "добре", но той отдолу продължи да ми пише дали искам да си пиша с него, но аз не съм отговоряла, защото не ми се занимава с него и не искам да си пиша, като знам колко много искам да съм с този човек, който беше до мен.
Следователно той се ядоса, почна да ме обижда, че съм била Курва, какъв бил тоя, било му станало ясно. И аз го попитах кое му е ясно, той нищо не каза. Почна да ми обяснява как съм била податлива за изневяра и не знам си какво. Абе с една дума ми каза, че съм курва. Иначе и на него му пишат различни жени, най-нагло ме пита за съвети какво да прави с тях, дали да я изчука и т. н. и аз като му казах, че и той е същия и да не ми говори за сериозна връзка, отговора беше, аз съм отрязъл всички, а това не е така, защото му пишат.

Но има друг въпрос, какво грешно направих според вас, при положение че той ми каза, че не иска нищо с мен и да продължа напред и във същото време се ядосва и ми държи сметка. Какво означава това, аз да го чакам и той да ми дава празни надежди?
Моля за съвет, имам нужда от помощ. Какво да правя, как да постъпя?
Моля модераторите да публикувате историята ми.

Коментари

1.   Порастни. Това направи.

2.   Направила си много грешно нещо. Човекът в прав текст ти е казал, че не те харесва и никога няма да се влюби в теб, а ти вместо да приемеш решението му, да гледаш напред и търсиш друго момче, си загубила една година по него. Това ти е грешката. Мъжете могат да правят секс с момиче и без да са влюбени в него, без да имат чувства. Не искаш ли да се чувстваш обичана? Стига ли ти само секс с човека, в който си влюбена, но без любов от негова страна? Бас ловя, че като пораснеш, ще гледаш на тези моменти от живота ти като на най-голямата грешка в него.

3.   Напоследък има 3 такива подобни теми . Не разбирам , как не разбирате , че по някаква причина не искат да бъдат с вас , ама вие сте обидени и се "борите" .
Би трябвало , първо , да приемете желанието на обекта на любовта ви .
Второ , да имате , малко достойнство .
Трето , като ви обиждат директно с най-грозни думи ,най-накрая ,да спрете да се натискате за връзка .
Може би ,този изначално няма добро мнение за теб и за това не е искал връзка ,но ти го е казал деликатно.

4.   Хахаха, номер 1, четях последния абзац и си казах - порастни, скролнах - ти си го написал. Та, порастни, авторке. Задай си въпроса - аз бих ли отблъснала някого към когото имам чувства. Айде спрете с това, ма ревнувал, оня ми писал, ма реално не ме иска и ме отблъсква. Не си номер едно за него, това е, приеми го.

5.   Знаеш поговорката - Насила хубост не става. Човекът ясно ти е казал, че не те иска и не те обича. Спри да му се навираш в ръцете , само ще страдаш. Че и секс правиш с него. Губиш си времето и чувствата. Щом не те обича няма смисъл да му се натискаш. Имай самоуважение.

6.   Отдалечи се от този човек. Ще ти е много трудно да продължиш напред като си около него.. а пък той хем не иска да се обвърже, хем не те пуска.. не става така.
Отдръпни се, излизай с други, а този въобще не става за сериозни отношения.

7.   #1 ти го каза. Извинявай, но сама си се вкарала в крайно глупава ситуация. След като някой ти казва, че не желае връзка с теб, а ти се вкарваш (или даваш да те вкара) в леглото, ясно, че няма да те уважава и да има добро мнение за теб. И ти го е показал. Какво прави твоят телефон в него? Пази си чатовете и си го дръж в теб.
Понеже питаш " Какво означава това, аз да го чакам и той да ми дава празни надежди? ", отговарям- означава, че постъпваш глупаво. Той не ти дава надежди, напротив, казал ти е да си търсиш друг. Е, на това ли му викаш надежда? Или на това, че е спал с теб? Не си ли чувала, че хората правят секс с някоя/й и без да имат чувства към него?
Съветът ми е - забрави го този. И като искаш връзка, освен чувства, се опитай да влагаш и разум.

9.   Ревнува и заедно с това нежелае сериозна връзка, защото му се иска да опитва и с други

10.   Абе наполовина е прав, защото си въобразила че като спите заедно и ще поиска нещо с теб. Да ама всъщност ефекта е обратен, пък да не говорим че тоя пич иска да те контролира. За него е оферта да си му секс партньорка и да не се занимаваш с други, а той да върти колкото се може повече мадами. Звучи типично като red pill типаж.

11.   Вие просто сте деца. Загубих интерес още в началото. Не се обиждай. Дори не можеш да си подредиш мислите на хартия. Ще смениш няколко гаджета, пък на около 25 - 30 ще пораснеш и тогава ще е по-лесно. Късмет!