Какво мъжете си мислят, че на жените им харесва, а всъщност не
Случайно ми излезе такова видео, гледах го и ми стана доста интересно, та реших да питам какво мислите, дали е вярно.

1. Мъжът да се хвали колко много жени го харесват. Жените разбират от километри кой мъж е желан и кой не. А и това не е важно за отношенията помежду им.

2. Да казва колко добро момче е. Жената трябвало сама да прецени дали е добро или не.

3. Да се фука с невероятно тяло и селфита в социалните мрежи.

4. Прекалено гладкото бръснене на краката и гърдите. Издава суета.

5. Да се хвали с голям пенис.

6. Винаги да е съгласен с жената. Жената искала от време на време да ѝ се казва "не, не си права".

7. Да харчиш пари безразсъдно. Издава безотговорност.

8. Да е винаги на разположение.

9. Да е многознайко. Да изтъква колко е умен.

10. Винаги да държи да е мачо, супермен и на всяка цена да не показва слабост.

Вярно ли е според вас? Или зависи от жената? И бихте ли добавали и нещо от вас?

Коментари

1.   Жените знаят и разбират кой е мъж и мъжкар, опитват се да го впечатлят като си придават привлекателен външен вид, защото знаят че мъжът избира с очите си.
Ако са избрани и заговорени от такъв откликват с желание, така си мислят че те избират и на кой да дадат.
Съответно забелязват такъв екземпляр и си променят поведението в зависимост дали присъства наоколо въпросният екземпляр, другите не ги забелязват.
Ако не срещат мъжкар дълго време, слушат и гледат горните правилца и се чудят верни ли са, кои от тях да верни и кои грешни и дали някой ги гледа или спазва.

2.   Номер 1, спри наркотиците.

3.   Ако жените знаеха кой е мъжкар, нямаше да има толкова много домашно насилие по света, сещаш ли се?! Жените си избират най-големите путьовци, само защото имат мускули и говорят много, което им изиграва лоша шега.

4.   Преди борени часове и аз гледах новото видео на Чефо. :)

1 - Вярно е! Никоя жена не иска да слуша колко е желан даден мъж. Също така не иска да слуша коя известна/неизвестна жена е е**л.

2 - Вярно е! Нито на първа среща, нито на която и да е подред среща не бива да казва колко много е добричък и свестен, това жената преценя във входа на взаимоотношенията.

3 - Вярно е! Антипатични са ми мъжете с такива селфита.
В социалните мрежи не кандидатстват за "мистър Тяло", освен да привлекат някоя друга кифла и повърхностно мислеща.
Този вид мъже страдат от комплекси, по този начин искат да се харесат на възможно повече хора.

4 – Индивидуално е! Аз не харесвам гладко избръснатите, но това не значи, че всички харесваме един тип.

5 - Вярно е! Многото хвалене е признак за неможене, така и за размерът.
"Цък, цък, ама язък".

6 - Индивидуално е! Някои властни жени не искат и не приемат "не си права" за отговор.

7 - Индивидуално е! Искаш да привлечеш меркантилна кифла - харчи безразборно. Искаш да привлечеш интелигентна и самостоятелна жена - не хари безразборно.

8 - Индивидуално е! Някои жени искат да им се обръща повече внимание и се сърдят на не откликването.

9 - Вярно е! Мразя да слушам кой колко дипломи и състезания има, не харесвам целия разговор да е по конкретна "тема", в която аз само ще слушам и ще се чувствам като лузър.

10 - Вярно е!

~darkgirl~

5.   Според мен всичко зависи от това, какво търси дадена жена.
1. Мъжът да се хвали колко много жени го харесват. Жените разбират от километри кой мъж е желан и кой не. А и това не е важно за отношенията помежду им. - ако търси сериозна връзка жената то такъв мъж не е за нея. Ако търси сексуална връзка с опитен мъж, може и да му върже.

2. Да казва колко добро момче е. Жената трябвало сама да прецени дали е добро или не. - не е важно да се казва. Трябва да се показва.

3. Да се фука с невероятно тяло и селфита в социалните мрежи. - ами жените обичат повече да се забелязва тяхното тяло.

4. Прекалено гладкото бръснене на краката и гърдите. Издава суета. - аз нямам косми по гърдите и не се епилирам там. Имам по краката, но не са много.

5. Да се хвали с голям пенис. - ако цялостната визия на мъжа не е добра и не е умен, не мисля, че ще има успех с хваленето, че има голям пенис. Също има и жени, които се страхуват от големите пениси.

6. Винаги да е съгласен с жената. Жената искала от време на време да ѝ се казва "не, не си права". - Важното е да подкрепя жената. Не мисля, че трябва един мъж да е съгласен винаги. Просто ако не е съгласен за нещо трябва да сподели, но не нарочно да се прави.

7. Да харчиш пари безразсъдно. Издава безотговорност. - ако и двамата са бедни това може да е проблем

8. Да е винаги на разположение. - ами човек с работа и с различни хобита няма как да е винаги на разположение

9. Да е многознайко. Да изтъква колко е умен. - да се хвали, че е много умен е едно, но да му личи по начина на говорене е друго.

10. Винаги да държи да е мачо, супермен и на всяка цена да не показва слабост. - един мъж трябва да показва емации.

Колкото повече комплекси има един мъж, толкова по-малко жените ще го харесват.

6.   А има ли такова видео за какво жените си мислят, че им харесва на мъжете? Защото 90% от жените трябва да го изгледат.

7.   Да си мисли, че за жената е голям кеф да му види пениса. Жените не обичат с очите, а с ушите.

8.   Според мен е доста глупаво да се обобщава така, защото всеки човек си е различен. Или както си казал ти - зависи от жената.
Ето моите отговори:

1. Това е тъпо, да. Все едно аз да започна да се хваля колко мъже ме харесват.

2. Това би било много досадно. Досега не ми се е случвало.

3. За тези неща със социалните мрежи ми е все едно.

4. Да, това е прекалено. Трябва да има някакво окосмяване, но да не е и като горила.

5. За мое щастие и на такива не съм попадала. За такъв бих си помислила, че има някакво психично разстройство.

6. Много обичам да ми казват колко съм права, и особено да ми обясняват с подробности защо - това ме възбужда!
Като се случи да не съм права не е проблем, само да не ми се казва с интонация все едно ми говори баща ми или друг възрастен човек.

7. Това как си харчи парите също не ме вълнува. Може би ако исках дете, щеше.

8. Това би ми се сторило странно. Не ми се е случвало. Изобщо има ли човек, който действително може да е винаги на разположение?

9. Това не ми е проблем. Не бих понесла обратното - завиждане и злобеене по други хора.

10. Тук по-скоро бих се притеснила, защото такъв човек в един момент ще му излезе отнякъде, ще избие по някакъв начин там каквото държи в себе си "на всяка цена".

9.   Ами аз смятам, че няма нормален човек, на който нещата които си изброил да направят добро впечатление.

10.   Повечето неща, които са изброени, показват само комплекси и пак комплекси. Всичко освен бръсненето, което касае хигиената, говори за страшно комплексиран мъж.

11.   3, набитите имат друг проблем. Избират си мъж на принципа искам да ми завиждат. Не гледат да им е добре с някого, а да изглежда добре на снимка и в компания. Боят често пъти идва не защото мъжът е луд откачалник, а защото и той осъзнава с каква жена се е захванал и се чувства в безизходица. Бие я с надеждата да я прогони, но оная нали се вълнува само от това как изглежда в очите на другите и търпи. А може би просто си подхождат - "мъжкар" и позьорка.

12.   1. Цели да покаже колко е спечелила дадената жена, че такъв желан мъж е с нея. Трябва много да внимава да не го изтърве.
2. Комплекс за малоценност. Добрината се усеща, не се приказва.
3 Мъж тип кифла
4. Тук може да става въпрос за хигиена
5. Самохвалко. Действа се не се приказва.
6. Да има мнение, да не е безгласна буква.
7. Никой не обича хора с широки пръсти.
Всичко друго са комплекси.

13.   Жената все знае, все избира, всичко интиутивно усеща за да избере накрая пак най-големия боклук и сама да си гледа детето.

14.   Между другото в сайт за запознанства се натъкнах на млада жена, която каза че се интересувала от кура ми. Въпреки че имам голям хуй не си го снима, защото ми се струва идиотщина. Няма представа наистина, колко жени се интересуват пряко от това но сигурно не са малко . Интересно ще ми е да чуя мнения по този въпрос.
Иначе самохвалството е тъпо и досадно.
Ако човек е начетен и интелигентен и има качества си личи и без да се изтъква , но хуя е скрит.
Един мъж може дада изглежда желан но чурка 11см да се окаже не толкова желан.

15.   1. Няма нужда да се хвали, а трябва реално да показва наоколо жени. Това за жените как разбирали от километри... да, ако има реално достатъчно жени около теб, така разбират...
2. Това да каже, че е "добро момче", значи да и каже директно, че е загубеняк. Жените не харесват "добри момчета"...
3. Тотално грешно, жените го правят, защо да не го правят и мъжете?
4. Зависи от вкуса, също и от спортове с които се занимаваш. Не е нейна работа да те съди...
5. Няма нужда той да се хвали, жените от точка 1 ще го направят...
6. Корекция - не трябва изобщо да му пука. Жените не обичат да им се казва, че не са прави. Ама НИКОГА, пък дори да е очевидно от космоса. Но както точка 2 казва - още повече мразят "добрите момчета" които им пука.
7. Точно наобратно - жените обожават мъже които показват че имат пари. Как иначе ще разберат ако не ги харчиш? От "километри" нали :)...
8. Същото като 2, издава "добро момче". Просто жените не искат да го кажат директно, та по много начини го казват завоалирано.
9. Съгласен, жените не ги харесват умни. Умен човек се манипулира трудно. Дай и футболисти, музиканти, актьори. Дори да е някой бизнесмен, повечето в българия са прости мутри едва изкласили с тройка по съжаление. Освен това те самите рядко четат, рядко разбират от нещо, а не обичат да се чувстват глупави.
10. Напротив, винаги очаква мачо. Един път да покажеш слабост, и ще те изяде. Това за "показването на слабост" му викат "shit test".

На мен ми изглежда като извадено от женско списание. Т.е. най-много 10% вярно.

16.   До 14
Да, първо ни тръгна приказката, умен, забавен, харесах го и ми се появиха и другите мераци...
И мъжкото му достойнство си беше супер, пристрастих се, готин пич във всяко едно отношение!
Не знам обаче как бих реагирала, ако не беше толкова надарен...! Държа си на оргазмите все пак!
Ако обаче не го бях харесала като държание и интелект в началото, така и нямаше да разбера с колко см разполага, това е повече от сигурно!
Та и за нас секса е важен, но не само...

17.   На жените им харесва само едно нещо, това са парите! Мъжът има ли пари, всяка жена може да е негова! Не е важно какво мисли жената, пред парите онемява и изпълнява!