Има една колежка от университета..
Здравейте, пише Ви момче на 19 години, I курс в университета. Всичко е супер, хората са много добри и с повечето от групата ми си станахме приятели. Има обаче едно малко по-специално за мен момиче, което ми направи силно впечатление още от първия ден в университета. Като ходим на лекции винаги се събираме пред факултета малко по-рано и си говорим. Тя почти винаги някъде близо до мен, смее се(силно казано), но каквато и тъпотия да изръся, тя намира причина дори само леко да се засмее. Често си говорим, когато не сме там си пишем. Много ми е симпатична (красавица си е, няма да се лъжем), много е мила с всички, включително и с мен. Гледам да си се държа добре с нея, проявявам отзивчивост към нея и й помагам с някои неща свързани с университета. В началото чувството беше като с всички останали колеги, чисто приятелско, но напоследък започнах да усещам, че все повече се влюбвам в това момиче. Мисля че тя може и да го е забелязала. Въпросът ми към Вас е: Да предприема ли нещо, за да разбера дали чувствата са взаимни, защото тя е срамежливичка и сякаш не може да се отпусне и да си изрази чувствата и емоциите или да оставя нещата да се случват сами? Аз мисля, че трябва да направя нещо по-въпроса, защото иначе може да си помисли, че съм се отказал от нея.. Поправете ме, ако греша.
Благодаря предварително! Всякакви критики, мнения и насоки ще ми бъдат от полза! :)

Коментари

1.   Действай,успех!

2.   "Много е мила с всички, включително и с мен. " Ти сам си го казал- за нея си един от всички. Иска ти се на теб да си нещо по-специално и започваш да се филмираш като онези жени, дето като им обърне някой елементарно внимание си мислят, че се влюбил до уши. После реват и питат "Как така ме отряза? ", защото човекът бяга да се спасява от натрапчивата жена. Не можела да си изрази чувствата? А може пък въобще да ги няма тези чувства? Май вземаш желаното за действително. Пробвай се като искаш, но бъди готов и за негативен резултат.

3.   Давай :)

4.   Успех! Бъди готов и за ДА, и за НЕ.

5.   Значи братле, в момента си на 19 първи курс и никой на твоята възраст не мисли за любов и такива! Всички мислят само за еб*ането, а и тя надали ще тръгне със свой набор! Обикновенно си избират някой с 3, 4 години по -голям! А ние мъжете сме точно обратното винаги да е по-малка 2, 3 години. Та по добре си намери някое момиче 03, 04!

6.   Не прави нищо!!! Ако не си на 100% сигурен че и тя е влюбена в теб! Един фр така беше хлътнал по своя колежка от университета и много му се ебаваха. Значи ако няма чувства към теб и разкриеш твоите, после зад гърба ти ще те правят на нищо!!!

7.   Здравей. Вече съм завършила със семейство, но имах много подобна история в 1-ви курс в университета. Аз бях на мястото на момичето тогава, бях мила с всички и се чувствах харесвана,макар и да бях леко срамежлива. Имаше едно момче, което беше по-специално, смеех се на шегите му и го харесах от първия ден, но бях момиче, което поема инициатива първо, никога не съм била. То се осмели и направи първата крачка и не сгреши, говорехме с часове, имахме страхотни спомени заедно, много общи приятели, смях,чувства, прекрасни моменти, за които не съжалявам. Надявам се и при него да е така. Животът все пак ни раздели по нелеп начин, но бих ти препоръчала да си дадеш шанс.

8.   Боже, звучиш като страшно свястно момче, покани я да излезете, заведи я на някое интересно място, опознай я, когато сте насаме. Ако наистина се окаже специална, стреляй. Ние обичаме директни и настоятелни мъже, настоявай за своето :P Кажи как е минало после :)