Харесвам единствено 20-годишни
От както се помня винаги съм харесвал само жени на възраст 18-24. Когато бях на 14 харесвах такива, сега съм на 35 и пак харесвам само такива. Проблемът е, че вече съм малко дъртичък за тях, а искам да създам семейство. Опитах връзка с мои връстнички или поне на близка възраст, но сякаш правя някакъв компромис със себе си и някак не ми идва от вътре и се насилвам. Идват ми емоционално обременени и някак забили, нямат същото излъчване, а и определено не ме привличат така, както би ме привлякла 20-годишна жена.

От друга страна пък с 20-годишна каква сериозна връзка бих имал и кога изобщо бих създал семейство с такава - аз ще съм на 40-45, когато нещата стигнат до брак и деца. Пък и възрастта винаги си има значение, тъй като предполага различни етапи от живота, различни разбирания, ценности, начин на възпитание, ако щете.

Искаше ми се да харесвам поне 25-30 годишни, нещата щяха да са по-прости.

Мислите ли, че психолог би ме "излекувал", че да харесвам по-зрели?

Коментари

1.   Не винаги може да познаеш дали е на 30 или 25. То не е до годините, ако ти харесва дадена жена какво значение има на колко е, ами хората порастват и не летят в облаците както на младини. Има много жени задомени в ранна възраст.

2.   Ами иди при психолог и му задай въпроса си на него.

3.   Познавам жени на 25-30 изглеждащи на 17-18, такива са бижу, пред някоя 18-20 годишна изглеждаща на 30-35.
Подсъзнателно си мислиш, че като е на 20 е млада и пикантна, а се оказва обратното. :Д
Имал съм случай да зарибявам 17 годишна без да зная, защото ми изглеждаше поне на 25, имал съм случай и с 27 годишна, това беше една от най-смешните ми случи. :Д
Тази 27 годишната я виждам нисичка и с едно такова невинно, младежко излъчване, че помислих че няма 18, като й го споделих ми каза, че много често я бъркали за годините, а по дискотеките винаги я спирали за лична карта.

4.   ти си за психиатър ходи се прегледай!

5.   Момиче на 20 съм и мога да ти кажа, че харесвам мъже в диапазона от 30 до 35. Така че, аз не смятам че си за психолог. Може да попаднеш на сериозна, която до 2-3 години да е готова за семейство.

6.   Аз съм на 33, но имам късмета да съм младолик, изглеждам на 27-8. Приятелката ми пък е на 19 и сме заедно от две години и половина. Никоя наборка не ме е обичала толкова много, дори от майка си не съм виждал толкова любов, грижа и внимание. В очите на това момиче всеки път чета "Обичам те." Толкова чист, мил и добър човек не бях виждал, преди да срещна нея. Не заспива без да я гушна, не заспивам без да ме гушне. Обожаваме се.

8.   Харесват ти именно, защото нямат опит, за да можеш да ги моделираш както си искаш. Един вид несъзнателно търсиш жена, която умствено и като развитие да е под теб, за да изпъкнеш и да си правиш каквото си знаеш. Не знам дали е за психолог, но говори, че ти не си уверен в себе си , мислиш, че още ще младееш и така старостта няма да те застигне. Също е и бягане от отговорност.
Какво значи зрели жени, та ти не си ли зрял, наближаваш реално 40-те? И ти не си ли обременен с работа, предишни връзки, ами само уж зрелите са били?

9.   8, човекът си е падал по такива още от 14 годишен, така че теорията ти куца и опитът да принизиш автора не ти се получи.

Отговорът е много по-тривиален. Това е най-фертилната женска възраст и много мъже подсъзнателно предпочитат такива жени, без значение дали са на 16 или 60.

Междувпрочем като сме почнали да анализираме - желанието за принизяване на другия говори за лична неудовлетвореност. Принизяването на другите е компенсация за собствените неудачи. Един вид "аз може да не ставам, ама ще покажа, че и другите не стават, че да понеса собствения си провал".

10.   Ей тъй като почнете " под теб " , " над теб " , " развита " , "недоразвита " и ми се повръща

11.   Относно харесването на жените аз съм също като теб авторе. Разликата е само в това, че аз никога не съм искал да се женя и да имам деца. Винаги съм предпочитал млади момичета защото те са като магнит за моята сексуалност. Всичко в тяхното излъчване казва, хвани ме, радвай ми се, аз съм цялата твоя. Сега наближавам 50, но преди няколко години имах едно 18 годишно момиче което ме побъркваше когато правехме секс. Няма да я забравя. Очите ми са все насочени към младите.

12.   Когато станеш на 50 и тя е на 35.ще си вече стар дали тогава тя няма да си намери по млад и готин мъж я се замисли.На всички ни харесват млади ама...

14.   Намери си някоя възрастна жена, но слабичка и нисичка. Аз така направих преди време. Като ми се прииска възрастна, слагам я в мисионерска, а като ми се прииска момиче, обръшам я на задна. Като една монета с две лица.

17.   Ами иди на психолог! Какво очакваш да забремениш някое 19 -20 годишно момиче и да му провариш живота ли? Намери си ЖЕНА, не момиче! Това май ти е някъв фетиш... то заради това има доста жени на по 30, 35 които са още стари моми. Ако искаш семейство си намерихо озряла жена.

18.   Не очаквай разбиране от женската част в коментарите. Болезнената истина е, че за нас младостта и красотата превъзхождат всичко останало в една жена и това е болезнено да се приеме от по-възрастните дами. Както те искат зрели, финансово независими, по възможност по-височки и добре изглеждащи мъже, така за нас приоритета е да са млади и хубави, останалото са просто детайли на които мъжете не обръщаме толкова внимание, колкото и повърхостно да изглежда (природа му се вика). Така че не, не си за психолог, напълно нормален си си, просто недей да очакваш разбиране от жените по този въпрос, тъй като никоя жена не би искала да си свали стойността заради възрастта, но в наще очи си е така, винаги е било и винаги ще бъде.

8 прави някакви опити за анализ, но не е баш така. От мъжка гледна точка (отново, колкото и повърхостно да звучи) пет пари не даваме за интелект, пари, кариера, начетени ли сте и т. н. това е което вие харесвате в нас, не ние във вас. Разликата е голяма. Жените искате да сме нещо повече от красавци, които да зяпате но обратното не е в сила. Може да не е честно, морално, разумно и т. н. но това е положението. Ако си млада и красива, всички мъже ще са привлечени от теб, без значение дали чистиш тоалетни или си мениджър на 1000 души.

19.   Авторът да посещава психолог, за да му премести либидото с 5 години на горе. Иначе, не виждам решение на неговия наболял проблем.
А, кой какво харесва, изобщо не ме засяга, защото в крайна сметка ползва, това до което може да се докопа.

21.   Да, принципно си дъртичък за 20 годишна, все пак повечето хора предпочитат да излизат със свои връстници по ред причини, някои от които и ти си споменал. Но имаш шансове, защото винаги се намират момичета с daddy issues и/или златотърсачки.
Тези с daddy issues в твоя случай трябва да отпаднат, защото държиш жената да не е емоционално обременена. Остават златотърсачките. Само не разбирам, ако някоя все пак се навие да създаде семейство с теб, когато навърши 24 ще я оставиш и заместиш с друга, от желаната от теб възрастова група?

22.   Автора е прав да се задомява с 20 годишна, понеже децата ще са здрави и читави докато 40 годишнато вече може и да е преустановен детеродния процес и да е в менопауза. Отгоре на всичко точно това което каза автора. Жените на 40 години гледат и най-малките дреболии в бъдещия партньор и правят сравнения с минали партньори и веднага слагат в някаква категория мъжа пред себе си
Докато младата няма да гледа грешките под лупа и още повече едва ли ще е имала деца за разлика от една 40 годишна, където вече ще има и едно дете, което вече е направо проблем за създаване на семейство.

23.   Аз съм на 23г. а мъжът ми е на 39г. Имаме дъщеря на 3 години.

25.   'Що пък не? Аз съм на 21, приятелят ми е на 33 и вече 5 години сме заедно, всички планове за бъдещето са ни общи и много се обичаме.

26.   25, значи ти си била на 15-16, той на 28. Чиста любов без всякаква манипулация и задни мисли наистина.

27.   26, защо "15-16"? 21 - 5 = 16. От къде дойде това "15-"? В стремежа си да демонизираш възрастовата разлика, още малко и нова математика ще измислиш?

28.   27 от 26
Всичко зависи от рождените дни и кога са се запознали. Ами не е нормално и граничи с педофилия.

29.   28, щом зависи от рожденни дни, можеше по тая логика да напишеш"16-17". Ама не, трябва да се извърта, че да пасне на нашата теза.

По закон за педофилия говорим преди навършване на 14. Останалото са лични мнения. "Граничи" и "е" са две различни неща. Бабите ни на 16 са ставали майки и като ги гледам, браковете им са доста по-успешни от днешните. Това, че на теб не ти пасва на мирогледа, не означава, че е нямало любов.

30.   29, тогава сваляйте ученички на 15-16-17, защото другите жени не можете. Не живеем преди 200-300 години когато това е било нормално.

31.   30, кого да сваляме? Застаряващите лелки ли? Че да не се обидят? Съжалявам, че това ти придава чувство за малоценност, но младите са за предпочитане. Съжалявам, но аз не съм длъжен да свалям стари лелки, че да се чувстваш ти все още вървежна. Всеки си гледа да има най-хубавото за себе си. Ти защо не приставаш на някой неуверен комплексар, а предпочиташ уверени мъже с характер? Дай сега неуверените мъже да ти се обиждат и да ти разтягат философии колко е грешно да не пускаш на мухльовци.

32.   31, на 28 съм. Това може да е застаряващо за теб, ако предпочиташ на 16-17 наистина. Сваляйте ги, няма лошо, но няма какво да им предложите освен пари.
Интересно как в такива теми никога не се засяга въпроса какво мислят родителите, че дъщеря им на 16-20 ходи с мъж на 35-36, който може да е почти набор на баща и. Ама щом преди 200 години го е имало това, значи е нормално.

33.   31, под номер 8 съм написала мнението си по темата. Просто това е страх да не остарееш и защото на уж зрялата възраст жените не връзват и били обременени. Все едно авторът на 35 не е обременен, ами другите виновни. Не че не може да свали 20-годишно, лесно е , но какво ще и даде е друг въпроса.

36.   Аз съм мъж на 30 години, харесвам жени на всякаква възраст, от 13-14 до към 50, какво мислите?

37.   Аз съм 30 годишно момченце.Имах връзка със няколко години по голяма от мен Жена и за всяко разногласие отваряше едни усти като голяма бяла акула братче!
Сега съм със 20 годишна ...Емии Родих се батко

38.   25 към 26 :
Да, прекрасна, чиста и безкористна любов беше и продължава да е. Теб с какво точно те заболя тази любов?

Злобичката ти от завист мирише. Скривай се, поплачи си в някой ъгъл и продължавай да завиждаш, друго не ти остава. Аман от злобарки, всичките необратимо откачате към 30-те.

39.   Сега изчетох всички коментари. Пословична по цял свят е чудовищната злоба и тъпанарщина на жените след определена възраст. Надявам се да съм изключение след време.

Номер 25

40.   Младата няма да гледа много неща, другите вече знаят какво търсят ине се примирява с малко и нищо. Аз като вече омъжена, научих какво да търся, но късно. Ако гледах повече нямаше да го взема моят мъж..

42.   На 32 съм и повечето ми връстнички са вече сбръчкани и състарени. Е, има и такива, които са запазени, но реално белите жени, европейските бързо се състаряват, някои още след 25. И понеже не искам негърка или азиатка бих предпочел бяло момиче на 18-23. Не, че няма случаи като на една колежка, която е на 23, а изглежда на поне 27-29.

43.   31, ми те се обиждат бре и точно локуми разтягат по цял ден, в сайтове като този. За мен по възрастните са си старчоци, харесвам си на моите години. И мен ме харесват такива, та нямам драма. Ако съм му стара на някой, негово право. Все пак, и за мен много са стари.

44.   Винаги съм бил с младо и занапред ще е така
Под 8г разлика в моя полза не съм падал
М35

45.   Не знам кой я измисли тази теза, че младите се сваляли по-лесно. На мен пък все "зрели" (нали така се казва сега) ми се натискат и не мога да се оттърва от тях. Явно след 30-40 вече няма кой да им "обръща внимание" и започват сами да се предлагат. Отделно по правило жените на тази възраст имат нужда от доста повече секс отколкото на 20. Може би търсят валидация, че още ги бива, не знам, но определено ми прави впечатление, че е така. А такива пък на 50-60, които биха дали всичко, само и само някой да ги опъне, с лопата да ги ринеш. Само да им намигнеш и после не можеш се оттърви цяла година. Би трябвало точно в 20-те си да са по-сексуални, защото са най-фертилни тогава, но явно тук има и психологически момент - криза на средната възраст и осъзнаването, че вече не са толкова красиви и млади като на 20. А точно 20-годишните се свалят най-трудно, защото имат доволно много избор и без сами да се предлагат зорлям. Нормално - най-хубавото е най-недостъпно.

47.   Н 42, точно обратното е. Много мъже след 30- те оплешивявате, пускате шкембета, косми по носа и ушите ви, не се поддържате, не тренирате т.н. И отвратително, но факт- шкембелии с плешиви тикви като тръгнат като сатири подир млада, на средна възраст и над средна възраст, но поддържана жена.
А по начина ти на изразяване бих си заложила главата че, си именно от запуснаните и вечно пропускани мъже. От там злобничкото и невярно твърдение. Малко мъже се поддържат и след 30- те и никой от тези (здраво тяло- здрав дух и менталност) няма да седне тук да бие душевни злобарки.

52.   Авторе, няма лошо че харесваш 20 годишни.
Ние пък, 20 годишните, харесваме мъже със стил, големи финансови възможности, хубави тела, чувство за хумор и добри социални и сексуални умения.
Дано да си в тази категория, иначе още много има да си стоиш сам.

53.   Аз съм на 45, всички наборки са баби, въобще и не очакват някой да им обръща внимание, е има и дърта ама се озърта но рядко.
На младото най му се ебе.

55.   Аз съм набор на автора и ме кефят жени от 23-43.
Изглеждам с 10г по млад.
Виждал съм и такива на 19-20 дето изглеждат по дърти от мен.
Тия на 23,24,25 спокойно визуално може дами минат за набори.

56.   Аз съм момче на 28 години и искам да поздравя Габриела, че ни е превела една много яка статийка, след като се е вдъхновила от тази хубава тема. Според мен жената е готова да стане майка веднага след като ѝ дойде цикъла. Арета Франклин е много добър пример за това, родила е първото си дете на 12. Затова границата за педофилия трябва да се смъкне на 10, даже най-добре да се махне изцяло.

57.   38, ако ми беше годините, щях да се засегна. Ама казано от човек, който тепърва си си започва живота и си мисли, че разбира всичко за мъжете -само ми будиш съжалението. Малките сте страшно наивни наистина.