Ужасно наранен разбито сърце
Здравейте тя ми изневерява лъже ме за всичко подиграва ме ме по всякакъв начин. Изпадам в паник атаки имаме много спомени тя не дава да се каже дума за нещо в което е виновна още по малко само ми казва край! "Обичам те не те обичам" Приятелките й са пълни курви а най добрата нейна такава е най голямата в града какво ли не съм чувал от приятели за онази.. Но не дума не дава да се каже за нея... Последствие я хванах в нещо а тя скрий телефона като предлог каза че същата тази "нейна приятелка" Било и звъняла доста и аз отново съм щял да се ядосам по късно след като изтри нещо ми го даде... Всичко продължи забелязвам доста неща около нея например тя всяка вечер е някъде спий ацки много не дава дума да се каже твърди че не е била никъде не живеем заедно за да знам всичко е много объркано подигравателно и състрадателно плача рева удрям се тръгвам да се самоубивам а на нея не и пука край няма да ме видиш!
Кажете ми как да я забравя как да отмъстя за честта ми какво да направя идва ми да ги пребия и нея и приятелките й аз съм човек не боклук....

Коментари

1.   Ще отмъщанаш. Ти си, като неуравновесен 12 годишен. Плачел....

2.   И ти си с нея , защото ......?
Съвсем си откачил . В любовта човек трябва да фърка от щастие , ти си се залепил за една идиотка . Еми, стой , ако ти е кеф .

3.   Тя и приятелките и не са ти виновни, че си със слаб характер и нямаш самоуважение. Като ти изневерявала и ти се подигравала, зарязваш я и си намираш друга. Каква чест, отмъщения, какви 5 лв, бе момче? Нито ти е жена, даже не живеете заедно, не се занимавай с нея и толкова. Че чак ревове, плачове и самоубийства? Върви на психолог да си оправиш малко нервите и мисленето, вместо да мислиш за отмъщения и глупости.

4.   1. Изцяло я изтрий от живота си като започнеш да се занимаваш с нещо - карате, колело, фитнес, шах...намя значение.

2. Блокирай ги всички навсякъде

ЗАПОМНИ!

Ти очакваш да намериш качества. които тези хора нямат. Ако ги имаха нямаше да се държат така.

Те няма да се променят.

Те се хранят от болката ти.

И ще продължават докато ти не се отдръпнеш и не продължиш напред.

АКО ЕДИН ЧОВЕК СЕ Е ОТНАСЯЛ ГАДНО С ТЕБ ТОЛКОВА ДЪЛГО,

НИКОГА НЯМА ДА СПРЕ.

5.   Айде бе... Като не си боклук, защо въобще си тръгнал с такъв боклук, като нея? Защото тя ако не е същата, никога няма да тръгне с такива курволя- като приятелките й. Същата е сто на сто. Имай малко от малко самоуважение, веднага я зарязвай и трий всички контакти. Пълен игнор! Ама ПЪЛЕН! Толкова ли не можеш да си наложиш? Никакво отмъщение не е нужно - ако й духнеш под опашката и плюнеш на нея отвисоко ще е най-доброто отмъщение. Иначе пак ти ще си патиш, ако тръгнеш наистина да й отмъщаваш.

6.   Зарежи я, просто. Няма да квалифицирам като к*Ева, защото не обичам да квалифицирам хората, особено, когато се издържат сами.

7.   Как може да си такъв ,извинете ме за думата,путьо??????Ти си мъж,бе,Мъж!!!!Я й тегли една майна и дим да те няма !!!!Да не би само тя да една единствена жена на света?????Е.ах ти колко си прост!!!!!!Ще си намериш стойностно момиче,остави курвите да си живеят жалкия живот!!!!!!И спри да се оплакваш!!!!!!

9.   Отиди на психолог, за да лекуваш паник атаките. И се раздели с нея. Игнорирай я и не се занимавай повече с нея. Нито отмъщавай, нито пък ги бий. Започни живота си на чисто и подбирай хората, с които се срещаш.

10.   Имам много приятелки, които не са изневерявали нито веднъж-сигурна съм в това, познаваме се и си знаем нещата. И аз като тях си гледам мъжа и семейството и не ми минава през ум да кръшкам. Но тия, за които знам че изневеряват от моите познати жени няма нито една, която да е имала само един любовник. Имат по много. Никак, ама никак не е случайна приказката, че жена и ръжда тръгнат ли-свършено. Написах ти го за да си извадиш извода-веднъж тръгнала по този път тя няма да спре. Не ти трябва да отмъщаваш-просто приключвай нея, единственото разумно разрешение на проблема ти. Жени много. Ще си намериш някоя която те заслужава.