Жени, кога решавате, че бихте излезли на среща с даден мъж?
Питам жените в сайта на какъв етап решавате, че бихте се съгласили на среща с даден мъж? Още преди изобщо да е направил каквато и да е крачка гледате на него като на потенциален партньор и евентуално му давате някакви сигнали? Или е възможно никога да не сте гледали на него по този начин, но ако започне да ви сваля да започнете да изпитвате и вие симпатии? Случвало ли ви се е да не го харесвате, но вследствие на неговите свалки и отношение да го захарасвате? Или просто откликвате на покана за среща с идеята да видите дали ще си допаднете?

Склонни ли сте да се съгласите на директно предложение за среща или предпочитате да познавате човека и да има период на ухажване? Или един мъж или го харесвате от самото начало, или не и ако не го харесате от прв поглед и на челна стойка да ви застане, няма шанс? И решаващо ли е да ви е харесал физически или ако не ви е харесал чак толкова, сте склонни да направите компромис в хода на опознаването, ако разберете, че ви допада като характер?

До колко директно предпочитате да е свалянето? Директно да ви покани на среща, да ви каже директно, че ви харесва, да го каже малко по-заобиколко чрез майтап и намеци, просто да ви прави комплименти, да направи някакъв жест за вас или как?

И последни въпроси - дразнят ли ви мъже, които са прекалено уверени? Знаете - такива, които са оперени, застават с разкрачени крака и разперени мъже, говорят наперено? Или изглеждат като позьори? И как разбирате дали мъжа е уверен - в ситуации, по езика на тялото, по думите му?

Коментари

51-54 от 54

54.   51 обаче мерканилност не е това което ти си мислиш. Не знаеш значението на думата и си си измисил свое.
Меркантилност е сребролюбие, меркантилните хора винаги търсят изгода. Има голяма разлика в това да търсиш за партньор човек с твоето материално положение и да търсиш човек с много по високо положение за да се облажиш.
Нима трябва №8 да си търси бедняк и да го отглежда? За хора постигнали някакво по високо ниво от средно статистическия народен човек е нормално да се страхуват и пазят от използвачи. Тя ще гледа материалното положение на мъжа за да разбере той при нея за пари ли ще дойде или за любов.
51 в днешно време и жените, точно като теб се притесняват да не попаднат на златотърсачи. Има достатъчно мъже златотърсачи. Дори бабите се пазвят от дядовци златотърсачи. Миналата година една 67г вдовица ми сподели, че един 64г се завъртял около нея, но като разбрал че къщата в центъра вече е на името на децата й и че пенсията й 1100лв я вземат децата й, плащат те всичко и дават по 150лв на седмица, бързо отлетял, а уж искал брак.

55.   54, да речем, че не знам какво е меркантилност. Според теб много ли е свястна жена, която ИЗЦЯЛО гледа материалното положение на мъжа? Т.е. за нея това е водещ и почти единствен киртерий. Айде от мен да мине използвах друга дума.

И на челна стойка да ми застанеш, не можеш да ме убедиш, че това е свястна жена. От такива ми се повръща.

56.   Мъж.

Мен би ме било страх дали 8 може да ме обича. Парите променят, и ако тя не е била достатъчно силна, ще се проличи в отношенията си. Ако покаже сърце поне голямо като моето, бих бил впечатлен и бих й повярвал за неща, които не разбирам, бих бил искал да я опозная.

57.   От предишния коментар. Нямам против момичетата, които работят в мола, но ще използвам пример: При запознанство ако момичето ми каже, че работи в мола и няма интерес в сфера да се подобрява да се бори да стане от по/най-добрите(висше, но ставаш роб на държавата, спорт/танци, изкуство друго т.н.), аз го смятам за минус, защото аз съм свикнал да се боря и продължавам да търся най-доброто(имам 2 висшета и съм роб). В такъв случай може да кажете, че и аз съм материалист. Но аз ще се сдухам ако трябва да се откажа от себе си, защото приятелката ми няма воля и цели. Или ще дойде момент, в който тя ще ми изпусне ръката. Затова аз казвам, че до някъде разбирам 8. Не я познавам и не знам що за сърце има, и аз в този сайт съм оставял скромността на страна, защото е анонимен и защото искам да дам точна информация. Хората трябва да се срещат с ходни красоти, мисленя относно лични цели, въпреки, че никой не знае дали днеш 8 ще е много по-богата от мен, а утре аз. Може да бъде разпознато някакво мислене и да се повярва. Всичко може. Никога не можеш да съдиш човек на 100% за едно, само защото казва друго.

8 имам един въпрос, колко сексуални партньора си имала за 24 години(не колко пъти си правила секс)?

51-54 от 54