Несподелена любов
Хора искам съвети каквито и да са!Занимавам се с една девойка от години до сега нищо мисля че вече съм напредела на силите си обаче нещо вътре в мен ми казва да продължавам.Другото което искам да ви питам как да продължа напред с работа спорт ме става винаги мисля за нея каквото и да правя ми е в главата. Усещам и присъствието постояно а в действителност се виждаме 1 2 пъти в годината.Звел съм решение че ако нищо не стане и не се съберем предпочитам да не бъда никога с никой друг това зряло ли е.До някъде разбрах че няма смисъл да плача постояно само от време на време го правя което е безсмислено ама просто не издържам справям се по някакъв си мой начин да не личи болката ама много фалшив станах има ли начин да се поправавят болните ми надежди че ще бъда с нея тя мисля че е в връзка по скоро как да спра да се надявам като тя не един път ми е показала че няма как да стане нищо.Всичко пробвах имам четири опита за самоубиство и и винаги ми се разминава на косъм отказах да се самоубивам.Благодаря предварително за коментарите и съветите!

Коментари

1.   Това истинска история ли е? Забрави я и си намери реално момиче, което е до теб. С другата нямаш шанс, а я идеализираш. Отиди на психолог.

2.   Истина е ппц не споделям много апък да не говорим в сайт ама вече съм в някаква безисходица и искам съвети как да изляза от омагьосаниа кръг.Ами опитах се не става да я забравя

3.   И по какъв начин те е привлякла така непреодолимо много, че да е незабравима за теб?

4.   Ами харесва ми всичко във нея тя ми разби сърцето няколко пъти и аз след всеки следващ път все повече се влюбвах и обичах.Хронично мислене стана смисъл страно по всяко време ми е в главата без значение от ситуацията или въшни фактори.Просто незнам как напред да продължа.

5.   Занимавай се с неща, които обичаш, срещай се и общувай с разнообразни хора. Не си налагай да я забравиш, това ще стане от самосебе си, с времето. Както и времето ще ти помогне да отвориш сърцето си за нова любов или да живееш щастливо и сам. Гледай по- ведро на живота, защото той с една жена не свършва. А със самоубийството вредиш на душата си. Освен това, замисли се, щом ти се разминава, значи мисията ти на Земята не е приключила и трябва да живееш още. Търси хубавото по света, сбъдвай мечтите си /извън тази девойка/ и ти желая щастие!

6.   Мерсии

7.   Това нещо което ти казва да се занимаваш се нарича пристрастяване. Такива мании изобщо не са полезни в психическо отношение, и начина ти на мислене е нормален за тийнейджър, не и за зрял човек. Трябва ти доста преоценка на приоритетите и осъзнаване на някои реалности.

8.   Имам сходна ситуация с автора..аз също години имам симпатии към човек,който виждам няколко пъти в годината и то покрай някакви събития с общите ни познати..знам че нищо няма да стане,и че този човек не ме иска или харесва ,но просто си го харесвам много е странно.Към автора...Може би усещаш че това момиче е сроднага ти душа или нещо такова,събери смелост и й кажи какво мислиш...мисли за самоубийство не е решението..не знам дали ще прочетеш коментарите,но ти желая успех и смелост

9.   Ами, трябва да разбереш, че освен чувства има и разум. Ако не го разбереш, просто ще си биеш главата в стена, и това е. Това със самоубийствата и фаталните страсти жените никак не го обичат, те искат някой да ги разсмива, да ги забавлява, да име весело с него. Твоите чувства я плашат, и тя неволно бяга от тебе, не иска да си има проблеми. Гледай с нещо да се отвлечеш от тази мисъл, толкова ли няма в живота дейности, които да те привличат? Ако все така й плачеш пред нея, тя ще изпитва просто ужас, а не любов. Ако искаш да я заслужиш, трябва да се промениш. Например, опитай да се харесаш на някоя нейна приятелка или позната, почни да я ухажваш, но по-спокойно, без изхвърляния, така тя може да си помисли, че не си чак толкова зле и може да те погледне с други очи. Освен това, гледай да я оставиш на мира за по-дълго време, тя може да поиска пак да има някой, който да я обожава, и ще те приеме по-близо. Не си мисли за самоубийство защото така няма да й направиш впечатление, само ще отровиш и нейния живот, , защото ще се чувства поне малко виновна, а тя не е. Виж в живота как е, момичетата харесват най много тези момчета, които не им обръщат внимание, и обратното. Спри да й обръщаш внимание, тя може да се заинтересува, какво става с теб. Ако желаеш да я заслужиш, постарай се да станеш един готин пич, с мускули, и хубаво тяло, който се харесва на жените. Така и тя ще ти обърне внимание, те винаги така правят - гледат, ако някое момче се харесва на другите жени, и те също го харесват. Затова препоръката ми е да свалиш някое друго момиче, към което си безразличен, защото така ще ти е по-лесно. Направи някакви пари, намери си добри приятели, да види, че не си самотник, неудачник, от който никой не се интересува. Това гледат жените, така е било винаги и ти няма как да промениш това, колкото и пъти да се самоубиваш. Помисли си за твоите родители, те не затова са те раждали и отглеждали, за да примираш и загиваш заради някаква кифла. А най-сигурния начин тя да се влюби в теб е, ако й отвъртиш един силен шамар и я зарежеш. Тогава тя ще разбере, че си мъж.

10.   Защо не й кажеш всичко,което чувстваш и мислиш, и си мислил през годините? Нещата са толкова лесни, понякога ,колкото и да си мислиш,че показваш на някого,че искаш нещо повече с него, той просто не го вижда и не го осъзнава.
Успех!

11.   Аз не разбрах въпросната девойка знае ли за чувствата ти?

12.   Благодаря за съветите да номер 11-знае от а до я всичко.

13.   Номер 9 браво за коментара. Само да допълня, че ако сте малки все още трябва да я дразниш. Може да ухажваш нейна приятелка или още по-добре да оправиш нейна приятелка. Направи си снимка с някое момиче и я прати на любимата ти след което я блокирай навсякъде. Така ще й смениш чипа и операционната система и ще видиш чудо.

Ако е кифла тези неща ще свършат работа, но ако е сериозен човек има възможност да я отвратиш.

14.   "Идиотско е всеки път да правиш едно и също нещо и да очакваш различен резултат." Айнщайн