Тя ми струва твърде скъпо, но я искам.
Здравейте М на 28 от голям град.
Имам следният проблем с приятелката си тя е на 21г. и сме заедно от три месеца.
Винаги, когато отивам у тях на гости тя иска да поръчам пица или да нося вино или да купя сумати неща от магазина. Тези покупки са на стойносто коло 30лв всеки път.. Тя никога не дава никакви пари от себе си, а очаква аз да платя всичко.. Да имам малък собствен бизнес, но наиситна ми излиза прекално солено да я виждам. И това е наистина всеки път. Не си правя дребни сметки и не съм стиснат, но веднъж и казах добре де.. поръчала си всичко това и сметката е 35лв, ако аз нямам или не нося пари в себе си, какво правим. А тя се смее и ми казва " ама имаш нали" И десертче съм ти взелаа. И на мен ми омекват краката и се примирявам.
Винаги, когато я пипитам искаш ли нещо от магазина тя казва да Това и това и това и това.. и аз наистина вътрешно се изнервям.
Трябва да има някаква граница, това купуване на цигари, пици, неща от нейна първа необходимост. На първо четене като сметка в първия ни месец връзка съм дал около 1300лв за тези неща.. А виждам други двойки които се разбират и изобщо не е така при тях.
Моля ви, дайте ми съвет как да постъпя деликатно и да и кажа, че това не е редно и наиситна се минава някаква граница.
Моля ви за съвет, как да постъпя.

Коментари

51-84 от 84

57.   Според мен имаш, щом даваш, всеки ден ли ходиш в тях? Нека тя да идва при теб, пък ти поръчай, тя с какво се занимава. Кажи следващия път, че чакаш заплата и си свършил парите...

58.   46 А мъжа ти какво работи, готвиш ли поне на този мъж?
Мъжете, повече уважават жени за които всичко дават, някак си повече ги обичат.
Кой както се уреди, аз не мога да чакам някой да ми дава пари за всичко, но обичам да са си мой и да си ги харча с кеф.

59.   Вероятно още дълго ще се раждат и живуркат в заблуда такива като номер 46.

до 46

Твоят приятел с какво се занимава?

Ако работодателите в България бяха така мили и щедри да дават стартови заплати в размер на 3000 български лева и нагоре, то нямаше да има мъже скъсаняци и всички ние щяхме да си издържаме жените/гаджетата. Може би част от проблема е приятелят ти, в случай че има бизнес.

В България, номер 46, ако не знаеш, е много разпространено следното:
Шефът вместо да инвестира в нови кадри и квалификацията на всички служители, той избира да "инвестира" парите си в някоя абсолютно незаслужаваща парцалеса-силиконка огромни суми, така че тя да се чувства "принцескаааа". След което я прави майка на децата си като същевременно започва да води извънбрачен полов живот с още дузина натокани компаньонки, които оставени сами в живота, са гола вода.

Та спирам до тук. С което искам да ти кажа, че по-високите заплати на добри и кадърни служители във фирмите отиват в съвсем друго направление - по посока на питка като твоята.

И ти си тръгнала да мърмориш и обиждаш хората? Каква алчност и злоба!

60.   46, с курви като теб никой не иска семейство, освен мега закъсаняците и баламурници!

61.   Че вземи ме мен, бе ! Верно не съм първа младост на 34 съм, но още изглеждам добре. Аз по евтино ще ти изляза. Ще искам за по някоя дреха и козметична процедура.

62.   Подкрепям номер 1. Хванала те е, авторе за спонсор. Не е задължително момичето да е курва, както някои упоменаха. Просто си е нагласила нещата-мъж с който да й е приятно за секса и за комуникация, и с който същевременно да не се лишава от нищо, за да й е готино на този етап. Толкоз.
Иначе 30 лв. не са малка пари на ден само за хапване и глезене. То това даже ще ти стигне ВСЕКИ ДЕН да ходите на заведение, ако не препивате и преяждате. По една пица или оснвно, по една бира и десерт и ей го. Ама всеки ден на ресторант или пицария не е практика за повечето, които дори и прилични пари изкарват, нали.

63.   Авторе , кажи и че ти трябва помощ от приятел, аз че ви купа три кила банани за един сочен дудук. Да и е сладко!

64.   От номер 46

Смяхме се с глас на разни псевдо психолози, които ми изготвиха картина, определиха ме каква съм, че и чак ме сравниха с разни селски персонажи затварящи ресторанти. Ей, хора има и друг живот и други жени различни от вашите. Цял друг свят. Живейте си като мишки и си делете и 10-те стотинки с партньора си. Живеем си щастливо, имаме си всичко и никога живота ни не е започвал и свършвал с пари и “манджи”. И на 27 и на 57 да стана винаги ще имаме уважение един към друг и ще живеем в хармония, защото не сме бедни повърхностни душици. Бъдете здрави!

65.   Определено не е нормално! Аз като жена, за един шоколад ме е срам да си искам, да не говорим за още 100 хиляди неща.. И все пак ти си мъжът във връзката, нормално е ти да си този който ще плаща, просто и тя трябва да се включва от време на време. Щом не предлага дори от уважение.. сигурно те използва, за съжаление.

66.   Do 64

Смей се и на жестомимичен език. При теб няма нито хармония, нито баланс. Това е паразитна връзка. Колкото и казваш, че другите са черни и лоши, както и да им казваш, да си живеят "като мишки", това няма да промени факта, че си използвачка. Само се надявай, да не му писне и да не одъртееш, па нека си поговорим за 57-те години.
И да се връна към оригиналното ми питане:

С какво допринасяш за връзката ви?

68.   64, този мъж е за съжаление наистина. Да прислугва на жена заради секс. Такива безхарактерни мъже да има, които осиновяват приятелките си, за да им пускат.
Ако той прави всичко, какво правиш ти? Кой се грижи за него и му купува? Или неговата заплата е обща, а ти ако работиш нещо-си е за тебе?
На такива жени с кеф им пожелавам да имат синове и всяка приятелка да им е такава използвачка.

69.   Човече, ясно ти е, че тя те използва и ако спреш парите, тя ще изчезне на момента. Но пък сам казваш, че ти харесва - хората са казали: кеф цена няма. Не знам какъв бизнес имаш, но тази сума 1300 лв. е просто една заплата. Ако това са много пари за теб, може да отделиш време и да помислиш как да разшириш бизнеса си. Жените между 20-25 са на върна на младоста и красотата си, затова държат цената си. На тях това им е силната карта, на мъжа са парите. Щом си я свикнал да иска много, няма да можеш да я отвикнеш. Едва ли ще останете завинаги заедно, вероятно ще се стигне до катарзис - или ти няма да издържиш финансово, или тя ще си намери някой по-богат.

70.   46 В кажи как става тая, предварително гледаш заплатата му ли, щото ако е скъсаняк няма как да си принцеса?
Какво работи той?
А, ти как си оплътняваш времето, щото някой скъсаняци работят, може би не за големи заплати, но все пак са полезни.
То, все пак и ти не искарваш пари, лично, но пък скъсаняците и повечето жени тук се издържам сами..
То на мъжете им писват бързо такива жени, които всичко чакат на мъжа, мисли как да изкарваш пари, всеки мъж иска такава жена, която да се грижи за себе си.

71.   56 Защо да няма, аз съм млада, красива, готвя и т. Н. Не съм държала мъжа да прави такива разноски за мен, ако иска да ме почерпи кафе, може да го направи. Това, че една жена е красива, не означава, че трябва да влагаш много пари, всъщност защо мислите, че не толкова привлекателна жена, не иска нищо, може и тя да иска пица и вино. Но човек трябва сам да си покрива разходите, без значение как изглежда.

72.   64 Не започва и не свършва, но ако милото утре няма пара да ти купи храната?
Сега има и е кеф, но ако утре е разорен или безработен, ще можеш ли ти да го издържа месец, както той прави сега или ще минеш на не скъсаняк?

73.   Е, кво да се е стиснал, ако той иска сам да купува всеки ден няма лошо, но тука не е такава историята. Качествената жена сама гледа себе си и не и е удобно да моли друг за 'стотинки' или покупки.
Една обичащ жена, ще кара мъжа да му е удобно и тя вместо него ще е взела пица, даже сама би я направила.

74.   Леле, какви държанки има, не е истина. И на всичкото отгоре си вярват. Но милички, има много по-важни неща от скъпи ресторанти и козметични процедури. Има неща като уважение, любов, честност, доброта. Но такива като вас няма как да го знаят. :) Колкото и красив външен вид да имате, това не може да промени факта, че сте гнило отвътре. Защо си мислите, че като изглеждате добре, трябва мъжа да пръска луди пари по вас? Това някаква покупко-продажба ли е? Ами то винаги ще има по-красиви и поддържани от Вас, значи мъжа трябва да ви остави? По същата логика, по която и вие ще го оставите, ако няма пари да ви плаща глезотиите. Истинската жена се грижи за себе си САМА. Самочувствието на истинската жена се базира на интелект, постижения, личностно развитие, успехи. Да е красива може всяка..Помислете вие какво давате, дали давате нещо истинско или само едно голо тяло, пренаредете си приоритетите какво е важно в една връзка. Най-важната думичка е любов, а не пари. Като искате пари, спечелете си ги сами, ама май това не го можете. Иначе сте с големите претенции до небето, че мъжете трябва да ви издържат. Жалко е само че има мъже, които са толкова заблудени да си харчат парите по вас. И това ви го пише жена. Не се притеснявайте за моя външен вид - супер си е, но това не ми пречи да съм истинска. За мен е важно отношението, а не “оо, как може да не пръскаш пари по мен - великата принцеса”. Има семейства, които нямат общ доход 1300 лв. на месец, а вие казвате, че е нормално да ги пръска по тая кифла. И за какво му е? Да красивите й очи? Има хубави, но естествени момичета, които не ходят постоянно на козметични процедури, но са редовен посетител на библиотеката. :) Така че, живейте си в заблуда и продължавайте да харчите пари за скъпи дрехи и ресторанти, това няма да промени бедните ви души.

От една НЕмеркантилна жена

75.   " Жените между 20-25 са на върна на младоста и красотата си, затова държат цената си. На тях това им е силната карта, на мъжа са парите."

Ти си достоен за съжаление човек ...

76.   Айде сега аз чистя, готвя и гледам детето, мъжа ми да знаете какво ми е купил за последните 6 месеца, ксто имах и рожден ден. Не стига, че се стиска те вие, ми и претенции към жените имате нали? Да ви праввят свирки и анален да ви дават за без пари??? Кога ще се научите, че жените обичат дори и малките неща и то най вече когато няма повод. С такова стискане не знам каква жена бихте си взели.

77.   Аууу тая наистина ти идва скъпо. Айде да кажем 100-300 лв. Ама това 1000 и кусур си е бая пара. Особенно в тия гладни години.
Но най наглото е че и цигари и купуваш.
Айде ако си затворим очите задругите работи, но цигари аз на тая пръдла бих и заявил директно че няма да и купувам.
На нея утре може покрай цигарите да и се припие марково уиски да и се досмърка кокаин и да и се припуши от и без това вече прескъпата трева и то къде му излиза сметката аааа на така баце.
Следващия път като ходиш у тях на гости накарай майкати да завърти една домашна баница и отиди с нея на гости.
Другия на ден накарай дядо ти да натопи малко домашно вино и ракия. На третия вземи трушия и кисели краставички и тн.
Тая ако ми се падне съм я изцирил от тия големи харчове точно за 10 дена.
Не ги слушай тука другите путки из сайта кви глупости ги плещат.
Не са видяли мизерийка и безпаричие та да се сблъскат с реалния живот и това ще стане. Чакай подкрепа и разбиране от такива га пръдне гущера на бял камък!

78.   Ей днешната жена каква е а ? Скъсаняци били мъжете. Целият живот на жените е изграден върху лъжата и манипулацията. Мъжа да плаща до дупка и да работи като добиче, а жената да се прави на домакиня и майка. А като се прибереш ти вика - ох колко се умориих, а цял ден си гледа фейсбучето и бг мама.
Да си знаете пичове. Вие сте се родили, за да плащате нон стоп. Това е вашата цел и затова ви взимат във връзка и за семейство, а не че ви обичат и са влюбени във вас. Нали знаете вица:
Една жена се чуди кой мъж да избере, когато нито един от тях няма пари.

79.   56, що за глупост? Аз изглеждам добре, на 22 съм поддържам се, тренирам. Приятелят ми изкарва малко под 1000 лева. Когато може, дава, но не винаги може да си го позволи. Има по- важни неща от парите или дори визията в една връзка.
56, не знам дали си мъж или жена, но е много жалко, когато говорите, че "не може да имаш млада и красива приятелка и да не плащаш еди колко си.". Жените не са някакъв предмет. Това е отношение към проститутка - някой да налива пари във визията ти, а ти нещо друго да не правиш, освен да стоиш до мъжа си за украса. В такъв случай, по- добре да един мъж да отиде на проститутка, отколкото да дава пари на жена, която очевидно е с него заради парите му и не дава кой знае какво от себе си. Има красиви млади жени, които не смятат, че трябва да им се слугува само заради външният им вид ш не си търсят спонсор, а партньор.
И винаги вкъщи съм наготвила. Да си наготвиш, изчистиш или изпереш са лесни неща, които всеки трябва да може да прави поне в някаква степен! Изумява ме как млади хора без мама или помощта на домашна помощница са гола вода. Уж се борихме за равни права, а много от жените разчитат на мъжете си да им плаща маникюра...

Black Sabbath

80.   Стойността на една такава връзка е ясна. Там обич, любов и уважение са понятия които нямат място. Както си личи от коментарите, в момента в който мъжа стане 'скъсаняк' за някакъв период, отношенията чисто и просто ще се разпаднат от самосебе си. Кой човек с акъла си би вложил чувства в подобни отношения?

Най-парадоксалното е че подобни жени обявяват с гордост как не давали стотинка, все едно това демонстрира тяхната собствена обич и ценност. С такъв индивид какво може да си каже човек. Благодаря ви мили дами, бих предпочел жена, която може да бъде отговорна за себе си и знае как да бъде красива, без да ходи на процедури всеки ден.

Тези които се гордеят с пластмасовата си физика и плитката си душевност са достойни единствено за съжаление. С тях колкото и да се спори, нищо не може да им се налее в главата, защото чисто и просто не попиват нищо поради собствения си егоцентризъм.

81.   Блеки, къв маникюр, бе, пиле? (не помня под кой номер писах тук, но не съм авторката) Разбира се, че сама си го правя! Колко му е - една пиличка и един лак за нокти. На фризьор ходя веднъж месечно, да, не мога сама да се подстрижа. Що се отнася до готвенето: долу ръцете и никой да не ми влиза в кухнята под страх от смъртно наказание, защото това е творческа лаборатория. Извън майтапа: много обичам да готвя. По-възрастна съм от теб, Блеки, но на твоите години разсъждавах по същия начин. И лично към теб се обръщам: на прав път си, моето момиче, тази формула работи наистина. Щастливата връзка се основава на партньорски отношения. Бъдеще се гради с обща цел. Пред ималко за поредна вечер се поскарахме през целувките си със съпруга ми за това, че аз съм забелязала, че са свършили плодовете за фреш, той е видял, че са свършили, и затова и двамата сме купили по три килограма. Между нас вечно има такива недоразумения, понеже на всеки след работа умът му вече е ангажиран с дома и така се оказваме с четири порции китайска храна, например - две поръчани от мен, две от него. Но ежедневието ни е толкова напрегнато, че просто нямаме време да се координираме понякога. Справяме се. Като сме взели 2 големи пици, просто каним съседите и така...
За протокола: мога да си позволя орлови нокти, спа щуротии, боклуци от това на което тука му викат "брандови магазини" и всякакви други идиотщини. Аме не ща. Знаете ли къде ще посрещнем Новата година? Ще пукнете от завист (това е шега, прицелена към чувството за хумор на нормалните хора, на които съм сигурна, че би им допаднало същото)! В Родопите! В прекрасните Родопи! В една 150-годишна каменна къща, превърната от моя приятелка в туристическа база. Гледката от стаята с френски прозорци, която наехме, е неописуема! Това е такова сливане между човека и природата, такава връзка със собственото ти "аз", че не може да се сравни с нищо друго. Решихме да останем там за една седмица, за да презаредим батериите. Нито ми трябва парфюм на "Шанел", нито ме е грижа как ще ми изглежда косата, нито пък дали дебелият туристически пуловер ми е в тон с обувките. Важна ми е ръката на любимия мъж в моята, усмивките на приятелите ни срещу нас и кроткия пламък в камината, около която сме насядали.

82.   Казвате че мъжа плащал 30лв, а тя нищо не плащала. Интересно ми е какво ще кажете за факта, че се ходи у тях и тя осигурява първо терен с чисти чаршафи, второ отопление с климатик, трето вода за миене/къпане и то топла, една свирка под душа знаете ли колко топла вода изтича? Четвърто сапуни шампоани, пето добавки към храната, като почнеш от подправки и стигнеш до сокове или мезе и ядки за алкохола, който е взел, споменатия десерт в темата не е безплатен, тя осигурява чиниите и приборите, които не са безплатни и миенето им, ако щеш. Нима той й плаща сметките за ток, вода и т.н. Нима само тя изпива и изяжда храната и пиенето, което той е купил? Честно да си говорим мъжете изпиват и изяждат по голямо количество от дамите, ако жената яде или пие повече от мъж ще е дебела алкохоличка, а автора харесва приятелката си, следователно тя не е нито дебела, нито алкохоличка. Той купува с тези 30лв храна и пиене главно за себе си, но не го осъзнава. Една жена след 1 кенче бира рядко ще пие повече, но мъж може спокойно да изпие 4-5 кенчета бира и да не му личат. Не е ли нагло да поискаш от дамата да плати половината от шестте кенчета бира??? Ако пред мъж и елегантна млада дама сложиш по един шоколад от 100гр тя ще хапне две три парченца заради диетата, за него не е проблем да изяде 100гр и после да й "помогне" за нейния. Кога млада жена ще изяде цял щоколад наведнъж, на мъжете се случва доста по често, младите мъже хабят повече енергия и лесно изгарят калориите.

83.   Авторе, много е грозно от отношенията си с момичето да откроиш точно ... колко си дал в магазина за храна и колко ти е струвала на месец. А другите коментари надолу от "мъже" за жените просто няма да ги коментирам, че ми става тъжно за такива хора, които нямат идея от човешки взаимоотношения, любов и топлота.

Та, това ли е най-важното, в това ли е драмата - че си купил нещо за жената, която е до теб? Нищо ли не ви дават жените като присъствие и чувства, преживявания, само един секс ли е в замяна, че се чувствате прецакани накрая, че и точна сметка правите? Жена съм, щедра съм, не съм чакала никога мъжете да поемат ВСИЧКО. И грам не съжалявам нито за храната, нито за лекарствата, нито за подаръците, които съм направила. Защо да ме е яд, че съм създала атмосфера, направила съм нещо за някого, помислила със с какво да го зарадвам? Нищо, че пък аз твърде късно бях истински оценена от мъжете и са ме прецаквали и унижавали разни уж "мъже" с детски акъл и комплекси.

И да си върна сега тези пари, какво, ще се почувствам удовлетворена, че поне не съм на минус финансово, нищо, че съм го направила за грешния човек ли? Оставете това мислене на консуматори, защото е наистина много грозно и жалко! Жената да даде секс, жената да сготви, за "да е по-евтино", жената да си купи сама всичко, жената да даде 50:50 за всичко.. По добре май хората сами да си живеят, ако ще е така - с калкулатори вместо сърца и пресметливост.

Радвайте се, че сте могли да я зарадвате, пари се изкарват, другото трудно се намира.

84.   79 Повервахме ти от всяка твоя словесна повърня, от сега и от преди, че си точно жена и точно на 22!
Чиче или лелче трътлесто, ние младите и трениращите не сме изтривалки. Имаме и доста по-голям мозъчен капацитет, за това много добре знаем човешките си права. Вие слугинските изтривалки как няма да Омирате от яд, след като някои имат акъл и смелост да си остояват правата, а вие клетите глупачета лазите в краката на сульо и пульо, и в личнич си жалък живот, и в професионалния. Ако магазинерството в кварталния супер се брои за професия де.

85.   Авторе, събуди хора на използвачките в блатото, сега имат да крякат до утре :) За мен нещата са прости - една равноправна връзка означава сътрудничество, а то е споделяне и на хубавото и на лошото. Тази мадама е решила че тези неща и се полагат само защото е мадама... Имаш два пътя - единият е си хванеш пътя, другият е да я превъзпитаваш. От личен опит знам, че второто не си заслужава...

87.   81, писах на 56- ти коментар.
Това, че ще ходите на Родопите е повече от хубаво и то точно на Нова година. Всички знаем колко са красиви, пък и има някаква специфична енергия там.
Иначе по темата: в това, че една жена се поддържа, няма нищо лошо, въпросът е ако е изцяло на парите на мъжа. Не говоря за жени, които си стоят вкъщи и гледат децата или пък са истински домакини, а за жени, които наистина стоят като една украса до мъжете си. Както ти казваш- трябва да има партньорство, но след като такива жени съществуват, значи са търсени. Свят голям, хора всякакви.

Black Sabbath

88.   84, точно жена на 22 съм. Не знам какви права отстояваш, но като гледам каква злоба си излял/а в коментара си, не знам и кой ще те търпи, така че няма нужда да се притесняваш, че трябва да лазиш в краката на сульо и пульо. Сериозно, аз бях с подобно поведение преди обикновено не водеше до нищо хубаво.
Искрено се надявам коментарът ти да е просто провокация. Никой нормален човек не иска някой да му паразитира на гърба или поне не след дълго изхвърлят такива хора, както вероятно авторът на историята ще направи с неговата държанка. Връзка се гради на основата на взаимност, а не "давай ми всичките си пари за глезотии, а аз ще ти дам само половият си орган и ще играя роля като част от интериора". Ако обичаш един човек, от самосебе си ще ти дойде отвътре да се погрижиш за него, както и той за теб. Пък и защо да наготвиш и изчистиш да е слугинаж? Някои хора наистина сте гола вода без родителите си и/или някой заможен индивид.

Black Sabbath

90.   81, не е авторКА, а автоР - мъж. Явно не си чела темата, нали? !?
Към автора:няма кво да се чудиш, изхвърляш я и спираш да харчиш каквито и да е финанси повече за нея. Тая те подкупва само с единия секс (който сигурен съм, и без това е гола вода), да й купуваш пици-мици и разни боклуци, за да я поддържаш жива. И една проститутка струва по евтино от нея, щото тя поне не ти иска разходи за фризьори, маникюр, педикюр и тем подобни глупости, не си заслужава.

91.   Към 84, замислих се повече над коментара ти.
Говориш за мозъчен капацитет, обаче твърде много си противаречиш в писанията, за да претендираш за такъв. Пишеш за човешки права, а в същото време говориш със снизхоздително отношение за хората, работещи в магазини. Не зачиташ техните права, а те са не по- малко хора от теб. Явно ти ги смяташ за по- нисшестоящи, което показва, че имаш едно огромно самочувствие, вероятно базиращо се на основата на визията ти и междукрачието ти - нещо, които всяка проститутка или жиголо могат да дадат (че и повече от теб), така че със сигурност не си нещо кой знае какво. И това в комбинация с вулгаризмите, които употребяваш, не те прави да звучиш интелигентно и интритуващо, а тъпо и жалко.
Магазинерките могат да бъдат и изключително интелигентни хора с по две висши образования, но не се знае как ги е завъртял живота, че са станали такива, особено в нашата мила родина, което показва, че нямаш реална представа за това как наистина стоят нещата. Да, да работиш в магазин си е професия, която изисква качества като всяка друга, но това няма как да го знае една лигла (или лигльо), на която цял живот й е поднесено на тепсия и ако ги няма родителите или спонсора, ще гледаме трагикомедия.
Изтъкването на професионални успехи също показва, че няма какво друго да дадеш на който и да е потенциален партньор, освен мрънкане за "човешките права" и един куп претенции, които дори и ти не можеш да покриеш
Толкова по отношение на мозъчния капацитет, който си мислиш, че имаш.

Back Sabbath

93.   не намерих един свестен коментар, много хейттъри тук. Какво става? Поговори с нея? Ако уважава теб и себе си, ще започне да участва в покупките. 21 виждами се малка, ако не работти и няма собствен доход, нещата са зле. Като тръгваш за среща, не я питай какво иска да и вземеш всеки път.

94.   82, ти пък откъде знаеш в какви условия живее девойката? Какво легло, баня и отопления ползва? Петзвезден хотел ли му предоставя, ол инклузив ли? Все едно за всичките пари, които пръска по нея тя му предоставя петзвезден хотел в Дубай или Малдивите? Смешна работа. Реално би трябвало храната да си я купува тя, не той да и пълни хладилника. Също и да делят средствата за храна, както и тя да готви от време на време. Така е честно и нормално. Ама щом мадама не се свени да не дава стотинка за храна, дори и да не сготви, е ясно че едва ли дома и е супер чист и подреден. То остава и сметките и да плаща, защото е измил една вилица и чиния и се е изкъпал. Ама както са отишли нещата, е въпрос на време и това да стане.
Авторе, бягай от интересчийки. Днес дои тебе , утре друг.

51-84 от 84