Правя секс с двама (не едновременно)
Омъжена съм от 15 години. (Хората, които са с дългогодишен брак ще ме разберат защо имам любовник, а от останалите, естествено очаквам критика.) Сексът с моя съпруг вече стана скучен, всичко е еднообразно и двамата дори не можем да свършим сумати време заради това, че сме си омръзнали тотално. Той също си разнообразява сексуалния живот с други. И така и аз си намерих любивник, с който всичко е прекрасно. Правим го само с презерватив, но понякога се случва и без презерватив. Правя тъпия секс и със съпруга ми - съпружески дълг просто - и въпросът ми е:
Каква е вероятността да хвана някаква венерическа болест? И двамата са здрави по принцип. Но пак се притеснявам, защото понякога презерватива се изхлузва без да разберем.

Коментари

1.   Много готино.

2.   Няма любов няма лоялност жалко... :(

-момче на 16

3.   Пробвайте тройка.

7.   Има много теми тук по въпроса, който си повдигнала. Една жена разбра, че любовникът и е ХИВ позитивен. Искаше да се самоубива. С една дума вероятността да се заразиш е голяма и не само с венерическа болест, а с всякакви други инфекции. Със сигурност свирките ги правиш без презерватив. Едни болни венци да имаш, една малка раничка на пениса, ако имат партньорите са достатъчни за някои заболявания. Само знаеш, че едва ли любовникът ти спи само с тебе, а щом съпругът ти спи и с други жени това вече крие огромни рискове. Дори в извънбрачното връзка трябва да има доверие и дисциплина.
Моя колежка реши да си разнообрази сексуалния живот, докато мъжът и е в чужбина. Любовникът и я зарязи обаче с трипер. Щеше да полудее. Интелигентна жена в 21 -ви век.
Аз съм с 25 годишен брак с активен сексуален живот и не съм изневерявала. Просто, ако имаме проблеми сядаме и ги решаваме. Иначе съжителство насила не става.

9.   И аз съм омъжена от 15 години, но не те разбирам. Никога не сме си изневерявали, а от както децата са студенти се чувстваме като във второ тийнейджърство, защото цялата къща си е за нас и хормоните и на двама ни бушуват. Отскоро съм безработна и се научих да му правя най-различни вкусотии, с които го изненадвам след работа, а вечер гледаме заедно филми и се любим. Има нещо вярно в приказката "любовта на мъжа минава през стомаха".

Според мен вашето не е нормално и не се обичате.

12.   До автоката. От кой град си, аз съм от Пловдив, ако си близко може да се видим. Момче съм на 20г харесвам по-зрели жени

14.   След като секса не върви със съпруга ти, и няма и изгледи да се оправи, защо не бъдеш искрена с него и не се разделите.Явно новият ти любовник освен един гол друго няма какво да ти предложи, рано или късно мъжа ти ще се светне обаче, и ако не е някой п&тьо маринкин голямо тегло те чака.

15.   Ти с тези двама, те от своя страна с кой знае колко, вероятността от окачване с венерическа болест е почти сигурна.
Да си вземат презервативите по мярка, за това няма защо да лъжат че, са им по- големи.
А иначе как хората с дълъг брак щели да те разберат, не симпатяго, 16 г брак и НЕ, не разбирам толкова низши мозъци.
Като се стигне дотам- или се разделяме по живо, по здраво, или щом е отворена връзка, по между си ако имаме прекрасни отношения и искаме да си останем заедно, то няма защо взаимно да се мъчим със "съпружески дълг".
Ние уважаваме телата си и се грижим добре за емоциите си!

16.   Вероятност винаги има, дори когато правиш секс само с един партньор, защото дори ти да си му вярна, той може да не е. А в твоя случай вероятността става още по-голяма, защото вече имаш двама партньори, при което отгоре на всичко не се е и предпазвате, както трябва с любовника си. Не е нужно да мислиш много да си дадеш сметка, всъщност с колко хора имаш контакт (макар и косвено), за да оцениш риска. Съпругът ти си има забежки (според тебе дори не една) и ако той се пази, колкото ти с любовника си, то ситуацията става плачевна. Най-общо казано вероятността е по-висока, отколкото ако нямаш любовник.
Като съвет мога да кажа следното. То, че морал и ценности няма е ясно, ама тая похот явно ви кара да не мислите и рационално. Поне, като не можете да се контролирате ползвайте презарвативи задължително, когато правите секс с любовниците си и ти и съпругът ти. Не може да се разчита, че ще успявате да минете постоянно между капките.

17.   "Правим го САМО с презервативи, но ПОНЯКОГА БЕЗ презерватив. " (неточен цитат, но с точно "цитиран" смисъл) Като оставим настрана безотговорното поведение (не използването на презервативи), представа имаш ли от езикова култура и значение на думите? Въпросът ми е риторичен! Относно секса - щом така сте се "разбрали" с мъжа ти, така да бъде, но не обобщавай какво и как изпитват другите хора в дългогодишни отношения! Относно въпроса ти, който е нелепо да се задава от жена на подобна възраст в съвремието, не знам доколко те вълнува и доколко те вълнува цялостната провокация на темата ти - да, разбира се, че е възможно с мъжа ти да си лепнете венерически заболявания, след като правите секс с различни партньори, а не само помежду си.
Ж

18.   А мъжа ти, когато се разнообразява, ползва ли предпазни средства? Ако не ползва е напълно вероятно да хванеш нещо.
А любовника ти, с колко други жени спи? Той всеки път ли изпозва презерватив с тях? Ако не ползва, отново е напълно вероятно да хванеш нещо.
Хубаво е с мъжът ти да седнете и да ги изясните тези неща. Срам не срам.. направете го. Щото иначе после като хванете нещо и двамата, ще се изпотрепете.

20.   Дълбоко ме отвращават такива като теб,авторке,които не само изневеряват-най-гнусното предателство,ами не си правят труда даже да се пазят.Любовника ти да не ти е подписал клетвена декларация че прави секс само с тебе?Разбира се,че прави и то кой знае още с колко.Дали може да се заразиш с венерическа болест-ами да,в кърпа ти е вързано.Не пиша за да се заяждам с теб,просто твоята"история"ме пипна по много болезнено място.Защото аз си изпатих от такова нещо и то без никога да съм изневерявала.Зарази ме мъжът ми,защото явно и на него като тебе явно му е било скучно и еднообразно,а бяхме женени едва от четири години.Решил да си разнообрази секса с една пачавра от работата си,която сама не си помни любовниците.Слава Богу,беше малкия дявол та ми лепна"само"трихомоназа,но се лекувах доста продължително.А срама,който изживях когато лекарката ме попита с презрение колко любовника имам,та да напише рецепта за всеки.Плаках като малко дете,не бях поглеждала друг мъж освен моя си,а плащах за чужда безотговорност.За това някои мръсници и егоисти да си правят животинския кеф.Ти поне си в по-изгодна позиция-ако ти се случи поне ще знаеш,че сама си си виновна.Заради такива като тебе ме е срам,че съм жена.

21.   Ех номер 9.... искрено ти завиждам. И аз си мислех, че при нас със съпругата ми ще се получи така, но не стана. Направих кариера, децата заминаха студенти, имаме доста пари, но съпругата ми стана студена като камък и се затвори в себе си. В момента трябва да я питам нещо поне два пъти, за да ми отговори с една дума. Секс от лятото не съм видял, като за цялата година се е случило 4 пъти. Ами търпях това положение няколко години и накрая си намерих любовница. Тъпо ми е, защото обичам съпругата си, дори след 25 години брак, но явно тя си е самодостатъчна.