Не ми се получава. Какво да правя?
Обвързан съм, но не съм верен. На 34 години съм и с жената не всичко е идеално. Имам една приятелка, с която излизам доста често и се мотаем насам натам, когато имам възможност. Тя е сама и необвързана на около моята възраст. Обаче, когато направя някакъв намек за някаква сексуална заигравка с нея винаги ме реже. Предполагам, че просто не ме харесва, но пък не разбирам защо излиза с мен да се мотае. Може да е от скула разбира се, но все пак ми е странно. Вие как мислите какво става и да продължавам ли да се виждам с нея?
Мен това, че не правим нищо малко ме мъчи все пак съм мъж, а тя жена.

Коментари

1.   И като сте от два противоположни пола автоматично значи, че трябва да се ебете ли, какво? Може компанията ѝ да ти е приятна и толкова, не казваш да ти дава някакви противоречиви сигнали, а директно си те реже за секс. Малко не разбирам защо би поддържала контакт с мъж, който толкова иска да я бодне, би ми било неудобно, но тя си знае. Остави я.

2.   Е понатисния малко де... Не си ли виждал мъжкарите в животинския свят как онождат женските...? Ти, ако си я питал ,,Мога ли да те целуна?,, много ясно , че ще има голямата резачка....

Чингис Хан

3.   Просто те смята за приятел.
Не иска нищо повече от теб.
А ти си тотален задник, след като не си искрен с нея.
Щом толкова те мъчи това, просто ѝ кажи, че не я приемаш като приятелка, а като някой с който искаш да спиш и виж как ще реагира.

5.   Има и такива жени, които търсят само компания и не знаят какво точно искат. Има и много други фактори. Например хем и е приятно с теб и те харесва, хем не иска да ти разбива семейството и да говорят за нея, че е курва и те е развела. Някой жени пък просто искат да бъдат харесвани и да са обект на внимание и до тук, Е след това или даже по време на това пускат на съвсем различен боклук. Аз половин година се мотах с една такава и нищо. И когато я оставих и си намерих друга, първата умря от злоба и ревност и сега само ми се обажда и ме кани на кафе и даже на вечеря в тях. Вчера я срещнах случайно и започна да ме докосва и да ме кани, да сме ходели в апартамента и да слушаме музика и то по никое време. Аз отказах, защото много ще ми станат- съпруга и две любовници. Трябва и на работа да ходя и да спя. Та докато си с тази жена симулирай, че се срещаш с друга и ще видиш какво ще стане. Измисли някаква история за някаква колежка и докато си говорите си чати с някоя, но не и давай да види с коя и от време на време когато трябва да се срещнете и отказвай, като и кажеш че имаш работа. Ако и тогава отношението не се промени, търси си друга. Тази те е вкарала в приятелския кръг, откъдето излизане няма.

6.   Малко си нахален, не мислиш ли ?
Като ти се ебе толкова, върви и се чукай с някоя, дето тва и е професията.

8.   Тя може да намира приятел в теб. А защо си още с жена ти, когато искаш друга? Това е най-тежкото, което можеш да направиш на един човек, да го лъжеш и да искаш друг. По-добре я остави. А за другата жена, тя сигурно както казах намира приятел в теб. Ти си способен да изневериш на жена си с нея, което следователно означава, че и на нея ще изневериш и на нея..

9.   Човек, имаш си приятелка, а точиш лиги по друга. Твоята приятелка знае ли за френдката или тайно се гледате? Твоето се вика коцкарство, а уж френдката явно има повече морал .

10.   Според мен просто не я привличаш.

Ето, примерно, аз съм бисексуална. Не е да не знам какво искам. Нито пък се правя на пуританка. Но имам много приятели - и мъже, и жени, които просто не ме привличат. Красиви и добри хора са, но не мога да си представя да ги целувам, камо ли нещо повече. И, разбира се, има много други хора, с които на драго сърце бих спала (и го правя). Двете нямат нищо общо.

Странно е как хората не могат да приемат, че може просто да не са "секси" в очите на даден човек.

Че това не означава, че този човек те мотае, или че му има нещо, или че отрича чувствата или привличането, което сте си въобразили...

Това, че на вас двамата ви е весело да си лафите и се разбирате супер, не означава, че на нея й се иска да ти разкопчае ризата и да ти се метне на врата.

Ти нямаш ли мъже приятели, с които да си изкарваш приятно? Нямаш ли приятелки, сестри и братовчедки, които просто харесваш като хора, но не би спал с тях?

11.   Поздравления за нея, и аз бих постъпила точно така-никакъв секс с женен мъж. Спри да бъдеш нагъл и нахален, а вземи си оправи отношенията със жена си.